reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ojj dawno tu nie zagladalam:)
widze relacje z porodu artystko wspołczuje ze musilas az tyle przejsc i az sie boje jak to bedzie ze mna, choc mam jeszcze duzo czasu to zaczynam sie bac:/
kingusia śliczną masz córcie:)
Ja ide do gina w wielki czwartek i mam nadzieje ze sie dowiem co moje malenstwo ma miedzy nózkami:) Wszyscy mowia mi ze to bedzie chlopczyk, ale zobaczymy co powie lekarz:)
 
reklama
kasia 88 a ja to cie wcale nie pamietam:-p a masz wybrane imiona dla chlopca i dziewczynki czy jeszcze sie nie zastanawiałas?
 
lubie podczytywac takie fora :)
Artystka wspolczuje tego stresu podczeas porodu... ja swoj tez nie fajnie wspominam. Takie sa uroki porodow. My kobitki to sie wymeczymy w zyciu...
kingusia urocza masz laleczke. jaka pyzata na buzce :) fajniutka

jak ja chetnie wybralabym sie na dwor z malutka... tylko jak spojrze przez okno to mi sie odechciewa. temperatura na minusie i pelno sniegu...brakuje mi juz sloneczka. ciekawie kiedy do nas wiosna zawita.
 
dzięki dziewczyny za komplementy o Kornelci ;)

dumna jak paw powinnam chodzić nie hahaha ;)

artystka fajnego masz niuńka , malusi :)) ale przeczytałam Twój poród to aż mnie zdziwienie wzięło, że Cię prowadzili na cesarkę...
mnie to wieźli na łóżku ogólnie :D hahaha... ogólnie dużo lekarzy przy mnie było
no i mam zdjęcia z cesarki... ale to krwawe zdjęcia ;p
fajna pamiątka - druga połówka mojej mamy robił zdjęcia :p

tak samo ból w krzyżu i pewnie się garbisz to Ci przejdzie, mi przeszło już tak kręgosłup mocno nie boli
chyba,że mam tego klocka na rączkach i bujam nią nie wiadomo ile i nie wiadomo ile trzymam na rękach to kręgosłup daje o sobie znać


a ja zaniedbuję Was ponieważ wiecie jak to jest przy malusim dziecku, szczególnie ,że od 7 rano spać nie chciała, teraz jakoś śpi od 20 minut, ale pewnie zaraz się przebudzi i znowu będzie mnie terroryzować ;) hahah...

pozdrawiam Was wszystkie
 
kingusia a no wlasnie dziwne ze ja prowadzili mnie tez wieźli, a przepraszam ze pytamm bo moze juz o tym pisalas a ja nie doczytalam co z tatusiem małej?
NatQaaa eh wspólczuje ja juz mialam dosc zimy... oby i u was szybko mineła
 
kingusia a no wlasnie dziwne ze ja prowadzili mnie tez wieźli, a przepraszam ze pytamm bo moze juz o tym pisalas a ja nie doczytalam co z tatusiem małej?
NatQaaa eh wspólczuje ja juz mialam dosc zimy... oby i u was szybko mineła

no jest w PL , trochę skomplikowana sytuacja, ponieważ nic nie włożył w to dziecko, chociaż mówił ile to ma kasy... kupił sobie laptopa a dziecku nic nie przesłał, ogólnie naważył sobie trochę piwa u wszystkich i musi wypić, na razie o tym nie myślę, jak pokaże ,że na prawdę jest ojcem dziecka , czyli czynami, a nie tylko słowami się chwali wszędzie, że jest tatą, ale nic nie zrobił dla tego dziecka... ehh szkoda gadać
i jeszcze powyzywał osoby , które mi pomagają i które są mi bliskie...
 
kingusia ja myslałam ze ty takie super poukladane zycie masz z tatusiem malej sadzoc po suwaczkach tak mi sie wydawalo:-( szkoda ale masz racje musi sie wykazac a nie tylko gadać
 
artystka gratuluje ze to przeszlas, a ja myslalam ze mialam ciezki porod:p
KINGUSIA- druga fotka wymiata!!
ixidixi- super ze sie odezwalas! zajrzyj czasem:)

ja se witam, dzis 3 godziny na dworku bylismy, niedawno wrocilam jeszcze ogarnac musze...yhh tyle roboty...i jeszcze do banku isc... a u mnie dzis zajac byl i dostalam spodenki:)
 
Zdjęcie067..jpgDzięki za wsparcie dziewczyny ;]
Co do cesarki. Mnie na łóżku nie wieźli, bo miałam sale porodową na przZdjęcie074..jpgeciwko sali z cesarką.. Więc mnie prowadzili.

Kingusia córa superaśna pultyny ma boskie!! :))

Dziewczyny wstawiam wam foty Zdjęcie026..jpgmojego szkraba! :) Jest boski normalnie. Sie w nim tak zakochałam ze szok! W nocy budze sie zeby na niego popatrzeć :p hehe

Zdjęcie012000..jpg
 
reklama
Do góry