reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ixidixi znam to z własnego doświadczenia , ale ogólnie powiedziałam przy całej klasie że jestem w ciąży i nie życzę sobie nie miłych komentarzy bo to moja sprawa. A co do zwolnienia ja poszłam do lekarza i miałam napisany powód. Ale pogadałam z moja pani od wychowania fizycznego i zostawiła zwolnienie u siebie w dzienniczku a nie w dzienniku klasowym :)
Kasias88 ja byłam w 14 tyg. i nic po mnie nie było widać dopiero jak właśnie w 14 tyg powiedziałam rodzicom o dzidzi to po tyg . wyskoczył mi mały brzuszek. :)

a ja dziś mam wolne :) w końcu ! :) i mam nowy tel z plusa ;D. jakby ktoś chciał numer to pisać na priv :)
aaa i z Łucja u lekarza byłam waży 10,400 ;D aa i mamy kolejne 2 ząbki o których dowiedziałam się 2 dni temu a już wyszły ..
 
reklama
ixidixi znam to z własnego doświadczenia , ale ogólnie powiedziałam przy całej klasie że jestem w ciąży i nie życzę sobie nie miłych komentarzy bo to moja sprawa. A co do zwolnienia ja poszłam do lekarza i miałam napisany powód. Ale pogadałam z moja pani od wychowania fizycznego i zostawiła zwolnienie u siebie w dzienniczku a nie w dzienniku klasowym :)
Kasias88 ja byłam w 14 tyg. i nic po mnie nie było widać dopiero jak właśnie w 14 tyg powiedziałam rodzicom o dzidzi to po tyg . wyskoczył mi mały brzuszek. :)

a ja dziś mam wolne :) w końcu ! :) i mam nowy tel z plusa ;D. jakby ktoś chciał numer to pisać na priv :)
aaa i z Łucja u lekarza byłam waży 10,400 ;D aa i mamy kolejne 2 ząbki o których dowiedziałam się 2 dni temu a już wyszły ..
gratuluje kolejnego zabka!

Kasie- gratuluje pierwszego zabka!

ja sie witam , zaraz idziem na dwor wiec nie bedzioe nas caly dzien bo piekna pogoda! korzystamy poki jest:)
 
artystka prze słodki!!:-D:-D tylko wycałować:-p
ewelinka2106 Witamy
kasie gratuluję
Jagoda witaj. Nie przejmuj sie gadaniem ludzi, za kilka miesiecy zapomną o tobie a beda gadac o innych
Kasias88 Bardzo ladne imiona racja faktycznie moze sie jeszcze zmienic:-)
Magdaa Twoja Lusia jest lzejsza od mojego kolcka:dry: gratuluje zebow:-D:-D

A ja sie wczoraj zbulwersoąłam na placu zabaw, wzielismy małego po 17 bo tak ciepło było i łanie wiec poszlismy na hustawki a tam pełno chłopaków małych bylo no zachowywali sie gorzej niz źle ale nie wazne to co zobaczyłam później nbyło straszne:baffled::baffled: Jedna matka z ddwóch siedzacych na ławc=eczce wstala i zaczeła klać ddo kogos stojacego za placem zabaw i to wszystko przy dzieciach... potem wzieła synai poszla z nim do domu sypiac słowami na ka.... Ch... itd tamta co została po chwili do swojego syna " ty poje*** skonczony dow*** jeden, idziemy do domu deb***..." no w szoku byłam...
 
umi2 rozumiem Twoje zdenerwowanie ale nic na to nie poradzisz, a zwrocenie uwagi jeszcze pogarsza sprawe, najlepiej poprostu wyjsc z takiego placu zabaw:/ ja dlugi czas byłam wolontariuszka w domach dziecka, pogotowiach opiekunczych itp. i wiem cos na ten temat jak tylko matki z dziecmi przekraczaly teren nalezacy np. do domu dziecka to tez sypaly sie rozne epitety, a najgorsze ze dzieci pozniej tak sie odzywaja do innych, bo biora przyklad od rodziców:/ Niektorzy ludzie poprostu nie powinni miec dzieci, bo sa tak nieodpowiedzialni ze szkoda gadac:/
Magda gratuluje kolejnych ząbków:)
 
a dziękujemy ząbków. ;D ja właśnie byłam na spacerku z Łucja i spotkałam swojego Krzysztofa :p i wrócił z nami także odezwę się jutro przed pracą :) ;*
 
Artystka maluszek same słodycz:-)
Elizka moim zdaniem bardzo ładne imię wybrał:-p
Ixidixi no jak dasz zwolnienie to będzie powód no i reszta się dowie oni chyba nawet muszą poinformować, a wychowawczynie bywają różnie moja zawsze dbała o to żeby nasza klasa wyglądała no taką idealną więc myślałam, że na zawał padnie jak się do wie ale paradoksalnie od tego czasu zaczęła mnie lubić:confused::-p a sukrcze są raczej normalne w końcu macica się rozciąga na wszelki wypadek powiedz o nich ginkowi;-)
ewelinka2106 Witam w naszych progach:-)
Kasie no gratulacje dla małego gryzonia:-)
Jagoda Witaj:-)
Umi kurcze, zachowanie dorosłych osób czasem przeraża:wściekła/y:

A my zaraz do P się przenosimy mam nadzieję, że uda mi się nie obudzić małego. A ja mam wolne aż do 6 kwietnia :-) od razu humor się poprawia:-p Miki zdrowy dzisiaj byliśmy kupić butki zadowolona jest bo mi się bardzo podobają:-)
 
Witam. Jakoś dużo dziewczyny nie piszecie, ale nie moge sie wgryźć jakoś. Nie wiem czemu, nie moge sie wbic w tematy...

Dziewczyny mam pytanie tą witamine K to 20 kropel dziennie sie daje ,ale jak? 2x po 10 kropel czy jednorazowo 20 kropel? Bo nawet nie wiem.. A od dzisiaj mam dawać
 
Artystka, 2 razy dziennie po 10 kropelek :) Eee pisz co ci ślina na jezyk przyniesie.. albo raczej na klawiature :D Tutaj każda tak pisze:D Jak mały? grzeczny, zdrowy? A Ty, jak sie czujesZ?

Dziekuje dziewczeta za wszystkie odpowiedzi :) zwolnienie dam po swietach, ciekawe jak szybko sie to rozniesie.. ^^
Dziisiaj przez 3 h wypisywałam zaproszenia slubne 51 sztuk :D... MASAKRA! :D pomyliłam sie 5 razy :x
 
z zaproszeniami ja idę na łatwiznę zamawiam gotowe przez internet :p hihi
a niech sie rozniesie co ci zalexy to i tak koniec roku więc nie ma się czym przejmować :)

a co z tą wit. K??

Artystka jak sobie radzisz??
 
reklama
Artystka, 2 razy dziennie po 10 kropelek :) Eee pisz co ci ślina na jezyk przyniesie.. albo raczej na klawiature :D Tutaj każda tak pisze:D Jak mały? grzeczny, zdrowy? A Ty, jak sie czujesZ?

Dziekuje dziewczeta za wszystkie odpowiedzi :) zwolnienie dam po swietach, ciekawe jak szybko sie to rozniesie.. ^^
Dziisiaj przez 3 h wypisywałam zaproszenia slubne 51 sztuk :D... MASAKRA! :D pomyliłam sie 5 razy :x
ixi a jak Ty sie czujesz? adlej haftujesz??:p
tez chcialabym slub...a tu sie nie zapowiada...:(tzn. wiem ze sie ozenimy ale mojemu sie nie spieszy:/ bo ja to juz bym wszystko rezerwowala itd.:p

Witam. Jakoś dużo dziewczyny nie piszecie, ale nie moge sie wgryźć jakoś. Nie wiem czemu, nie moge sie wbic w tematy...

Dziewczyny mam pytanie tą witamine K to 20 kropel dziennie sie daje ,ale jak? 2x po 10 kropel czy jednorazowo 20 kropel? Bo nawet nie wiem.. A od dzisiaj mam dawać
oj....mow co tam U Ciebie i jak maly?!

u mnie nic ciekawego...eee nowe mamuski cos nie piszecie.....!
 
Do góry