reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wpadam na chwilę i jejku dziewczyny jakie słodkie te wasze skarby ;-)
Artystka miałas przejscia z tym porodem ale juz po wszystkim i napewno mały Ci go wynagrodzi ;-):-D

Któraś sie pytała jakie imię dla synka wybraliśmy a wiec : Mikołaj. Mąż wybierał ;-) niech i on ma jakieś radości;-)

My ostatnio po 4-5 h siedzimy na dworze :szok: dzieciaki padają już po 19... A ja o 21 juz nie daję rady i tez spię... za to o 5 rano juz budzimy sie z małym w brzuszku;-)
Idę odkurzyc i troszkę ogarnę zabawki...

WIOSNA wreszcie przyszła :-D :-D ;-) :-)
 
reklama
Doberek :)

Artystka Maleńki śliczniusi... :-) mam wrażenie, że bardzo podobny do Ciebie...:-p
Elizka Ty to masz rodzinke, nic tylko pozazdrościc :tak:
Kingusia Hmm, ale interesuje sie Tobą i dzieckiem? Pomijając sprawy finansowe..
Dzwoni? Wypytuje? Myśle, że gdy tylko zobaczy małą zmieni podejście... No a "wypicie tego piwa" to jego obowiazek.. trzeba wszystko powyjasniac. Wiem to z wlasnego doswiadczenia, tyle że to ja "nawarzyłam" sobie piwa jesli chodzi o rodzicow mojego D.
Teraz jest super:D interesuja sie mna.. i w ogóle. :tak:

Dziewczyny, zastanawiam sie tak... w dniu ślubu, bede ok 17 tc. Czy wtedy duży jest brzusio? Wiem, że u każdej to jest inaczej:D Ale zmieniłam wybór sukni, w sobote jade na przymiarki... i nie wiem ile "miejsca" zostawić maluszkowi..:-(

Moja szkoła aż huczy od plotek ze mną związanych :cool2: Wszyscy się dziwnie patrzą... znajomi z klasy wypytują czy TO prawda.. :zawstydzona/y:A jak zaczynają gadke w stylu: " nie za wczesnie?", "o matko, ale sie urządzilas... ", "nie moge sobie tego wyobrazic, mlodosc zmarnowalas"... ( są też tacy, którzy spytają jak sie czuje itd. :) ale znaczna mniejszosc) Aż mi czasem głupio.. skąd oni wszyscy wiedzą... nawet w sklepie ktoś ostatnio mówił... masakra.. ludzie to nie mają o czym gadać..


Jak myslicie, dostane zwolnienie z w-fu? Czy będzie napisany na nim powód? Nie żebym się wstydziła:) w żadnym wypadku, jestem dumna jak paw:D Ale wiem, że gdy wfistka dostanie takie zwolnienie, to wszyscy nauczyciele już "będą w temacie" z moją wychowawczynią na czele, a tego bym nie chciała... Straszna picza z niej.. kazania to jej specjalnosc...

I jeszcze jedno pytanie... macie jakis sposób na te mdłosci? Są straszne :wściekła/y: budze się ok. 6-7, ubieram i wtedy to juz tragedia.. musze znowu sie polozyc bo nie da rady.. No i ustępują tylko podczas jedzenia... A jestem głodna prawie non stop.. dziwne uczucie: mdłosci i straszny głód jednocześnie.. no i ból głowy...
Dodatkowo tracę włosy.. :confused: Nie jakoś strasznie, ale nigdy mi tak nie wypadywaly...
No i mam wzdymany brzusio:zawstydzona/y:
I juz ostatnie pytanie:D przepraszam, że was tak mecze.. ale moja mama tego nie miala, wiec nie mam z kim pogadac.. mianowicie czy bóle brzucha takie jak tuż przed okresem są normalne? Tzn. przychodzą falami.. raz na godzine, dwie... taki skurcz i tyle... :confused:

Z góry dziękuje za każdą odpowiedź:D troche sie tego nazbieralo.. ale od 30 minut wsuwam pomarancze wiec nie czuje zbytnio mdlosci..
:*
 
Witajcie :-) Tutaj chyba jeszcze nie pisałam :-) Więc trzeba to nadrobic :tak:

Jestem Ewelina mam 18 lat Jestem w ciazy i jestem z tego duma:-) Mam nadzieje ze sie odnajde na tym wątku ;-)
Całuje :*
 
ixidixi Gadaniem ludzi sie nie przjmuj, pogadaja i przestaną... ;-)
ja jak byłam w pierwszej ciąży (2 klasa technikum) moja matka gadała z wychowawczynią (akurat ona tez wfu uczyła) to nawet bez zwolnienia sie obeszło... :-]
Ślub brałam na przełomie 4-5 miesiąca ciąży i szczerze brzuszka nie było jeszcze dobrze widać... Jakiś tam luz w sukience musisz zostawic byle nie za dużo... (mi zostawila za dużo i potem gorsetu nie mogłam scisnąć...) heh...
Mdłości... hmm... no cóż na nie nie ma raczej sposobu... :-(
Włosy mogą wypadać to juz zalezy od organizmu ;-) jak sie przyzwyczai do tego ze jestes w ciaży to powinno sie wszystko ustailizować ;-)
Bóle jak przed okresem sa normalne ale lepiej o nich lekarzowi mówic zeby kontrolował je ;) jak bardzo boli to no-spe bierz a jak nie przechodzi to od razu dzwon do swojego gina. ;-)

ewelinka2106 witamy!!! ;-)

Dobra ja idę się położe, dzieciaki już śpią... ja pewnie też zaraz padnę nawet na męża się nie doczekam... :-)
Dobranoc Kochane ;-)
 
Doberek :)

Artystka Maleńki śliczniusi... :-) mam wrażenie, że bardzo podobny do Ciebie...:-p
Elizka Ty to masz rodzinke, nic tylko pozazdrościc :tak:
Kingusia Hmm, ale interesuje sie Tobą i dzieckiem? Pomijając sprawy finansowe..
Dzwoni? Wypytuje? Myśle, że gdy tylko zobaczy małą zmieni podejście... No a "wypicie tego piwa" to jego obowiazek.. trzeba wszystko powyjasniac. Wiem to z wlasnego doswiadczenia, tyle że to ja "nawarzyłam" sobie piwa jesli chodzi o rodzicow mojego D.
Teraz jest super:D interesuja sie mna.. i w ogóle. :tak:

Dziewczyny, zastanawiam sie tak... w dniu ślubu, bede ok 17 tc. Czy wtedy duży jest brzusio? Wiem, że u każdej to jest inaczej:D Ale zmieniłam wybór sukni, w sobote jade na przymiarki... i nie wiem ile "miejsca" zostawić maluszkowi..:-(

Moja szkoła aż huczy od plotek ze mną związanych :cool2: Wszyscy się dziwnie patrzą... znajomi z klasy wypytują czy TO prawda.. :zawstydzona/y:A jak zaczynają gadke w stylu: " nie za wczesnie?", "o matko, ale sie urządzilas... ", "nie moge sobie tego wyobrazic, mlodosc zmarnowalas"... ( są też tacy, którzy spytają jak sie czuje itd. :) ale znaczna mniejszosc) Aż mi czasem głupio.. skąd oni wszyscy wiedzą... nawet w sklepie ktoś ostatnio mówił... masakra.. ludzie to nie mają o czym gadać..


Jak myslicie, dostane zwolnienie z w-fu? Czy będzie napisany na nim powód? Nie żebym się wstydziła:) w żadnym wypadku, jestem dumna jak paw:D Ale wiem, że gdy wfistka dostanie takie zwolnienie, to wszyscy nauczyciele już "będą w temacie" z moją wychowawczynią na czele, a tego bym nie chciała... Straszna picza z niej.. kazania to jej specjalnosc...

I jeszcze jedno pytanie... macie jakis sposób na te mdłosci? Są straszne :wściekła/y: budze się ok. 6-7, ubieram i wtedy to juz tragedia.. musze znowu sie polozyc bo nie da rady.. No i ustępują tylko podczas jedzenia... A jestem głodna prawie non stop.. dziwne uczucie: mdłosci i straszny głód jednocześnie.. no i ból głowy...
Dodatkowo tracę włosy.. :confused: Nie jakoś strasznie, ale nigdy mi tak nie wypadywaly...
No i mam wzdymany brzusio:zawstydzona/y:
I juz ostatnie pytanie:D przepraszam, że was tak mecze.. ale moja mama tego nie miala, wiec nie mam z kim pogadac.. mianowicie czy bóle brzucha takie jak tuż przed okresem są normalne? Tzn. przychodzą falami.. raz na godzine, dwie... taki skurcz i tyle... :confused:

Z góry dziękuje za każdą odpowiedź:D troche sie tego nazbieralo.. ale od 30 minut wsuwam pomarancze wiec nie czuje zbytnio mdlosci..
:*
od tego jestesmy zebys miala sie do kogo zwrocic, wiec tak:
ludzmi sie nie przejmuj, pogadaja pogadaja i znjda inny temat, i na zwolnieniu jest napisany powod, i dostaniesz je obowiazkowo, ginekolog powinien sie spytac czy masz wf i sam wystawic., bole jak przed okresem lub w trakcie to normalne,
a wychowawczyni powinna sie zamknac po tym jak powiesz ze jest to planowana ciaza i nie masz ochoty na taka rozmowe, powinnas mowic wprost i besz owijania w bawelne,(moim zdaniem)
sposobu na mdlosci nie znam:( aha i wlosy- tez normalka, ja myslalam ze lysa zostane:p

Witajcie :-) Tutaj chyba jeszcze nie pisałam :-) Więc trzeba to nadrobic :tak:

Jestem Ewelina mam 18 lat Jestem w ciazy i jestem z tego duma:-) Mam nadzieje ze sie odnajde na tym wątku ;-)
Całuje :*
witaj:) udzielaj sie jak najczesciej:)
 
Witam młode mamy :) ja mam 20lat , jestem w siódmym miesiacu ciąży i już kocham mojego skarba :) bede miala chłopczyka i jestem dumna z tego :) wychodze za mąż w październiku dopiero i stąd te gadania ludzi, a ze mieszkam w niedużej miejscowosci to tym bardziej, no ale cóż..
 
Artystka o boże jakie cudo!!!! śliczny twój synek :D a jak się teraz czujesz po całej cesarce? pomagają Ci przy małym? marudny jest? trzymaj się ciepło kochana!
 
umi2 wybraliśmy niby imiona ale wszystko sie jeszcze moze zmienic, dla chlopca Jaś ,dla dziewczynki Ewa:)
co do mdłości to nie znam sposobu bo sama nie mialam mdłości:)
ixidixi A co gadania w szkole to sie nie przejmuj, bo to jest Twoja sprawa. U mnie na studiach nawet potrafia obgadywac, takze taka chyba natura ludzka:/
Ja jestem w 17 tyg. i nie widac jakos strasznie, troszke zaczyna rosnac brzusio, ale dalej mieszcze sie w swoje ciuchy, takze nie przejmuj sie:) Ja bede brała ślub w 9 miesiącu i martwie sie czy zmieszcze sie w jakakolwiek sukienke:)
 
reklama
Witam młode mamy :) ja mam 20lat , jestem w siódmym miesiacu ciąży i już kocham mojego skarba :) bede miala chłopczyka i jestem dumna z tego :) wychodze za mąż w październiku dopiero i stąd te gadania ludzi, a ze mieszkam w niedużej miejscowosci to tym bardziej, no ale cóż..

Witamy serdecznie :)))
Znam to uczucie gadania ludzi bo tez w malej miejscowosci mieszkam;-) Dasz radę, pogadają i przestaną ;-)
 
Do góry