reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

umi - gratki moda ;]
maagda - osz kuuuurde! Lusia bedzie miala juz roczek, nie,moge wprost uwierzyc! :O

swoja droga, strasznie pustki tu ostatnio...
u mnie zaczal sie nowy semestr wiec musze sie zabrac za pisanie prac kontrolnych :dry:
2 powinnam juz oddac tydzien temu :dry:
 
reklama
Hej hej.. Czytam Was dziennie, ale coś mnie grypsko łapie i śpie kiedy tylko moge.. :| Ta pogoda doprowadza mnie do szaleństwa!

Rany! Mała ma już roczek?
W takim razie wyściskaj tą małą ślicznotkę ode mnie w dzień jej urodzinek.. ;)

Wie ktoś co u Artystki? Żadnych info.. może juz urodziła?

Kingusia Ja to nie wierze, że mała taka uparta.. ^^ jeszcze nie opuściła brzuszka mamy a już jej nie słucha i robi jej na złość.. :D No co za dziewcze :) Jak się czujesz? Spokojna?


Kasiuchhttps://www.babyboom.pl/forum/members/kasiuch-71347.html moja przyjaciółka urodziła się w Sylwestra 2 minuty przed północą :D i jest z tego powodu zadowolona.. zawsze sie śmiała, że będzie wyglądac tak młodo jak Ci urodzeni już po północy, a intelektualnie bedzię na poziomie wyższym o rok :D i wcale nie ma kompleksów najmłodszej osoby w klasie. A świetowałysmy jej urodziny na imprezie sylwestrowej :)
Znam jeszcze dwóch bliźniaków, kiedy jeden urodził sie w sylwestra przed północą a drugi minute po :D Ale chodzili do jednej klasy :D Z tym, że ten "młodszy" musiał jakieś specjalne testy kompetencji zdawac zeby móc isc wczesniej o rok do szkoły. Porąbane.

Grecja a Ty, co studiujesz? jak Ci się układa z Twoim Menem ?:)

Agusia idzie zaraz do łózia... i chyba przejde sie jutro do lekarza ^^ bo mleko, czosnek i inne tego typu "lekarstwa" nie pomagają.. :x

oby moj tez tak myslal bo z faceami to inaczej:p

Witajcie najlepszego kobietki:-)

ja na weekendzie odwiedziłam moja babcie pierwszy raz Kacpra zobaczyla:-) i powiem wam ze byłam zadowolona bo moje dziecko wcale sie moich dziadków nie bało, lazł do nich kuku robił i w ogóle byl odważny:-)

ixidixi zdrowia życzę;-)
Kasiuch wiem wiem ale dziecku nie przeszkadza data wazne ze beda sie nim zajmowac przynajmniej mojemu wisi wazne zeby jesc dali i on moze sobie siedziec:-p. Zreszta jeszcze do urodzin to daleko wiec na pewno wszystko sobie zorganizujesz a i chrzestni będą pamiętać o 1 roczku bo jakby inaczej:-)
kingusia myslałam ze przynajmniej na ciebie mozna liczyc bo widze ze artystce sie nie spieszy a tu nic:-p
Ashera Wszyscy czekaja az aratystka urodzi i kingusia potem sie ożywi:-p

umi - gratki moda ;]
maagda - osz kuuuurde! Lusia bedzie miala juz roczek, nie,moge wprost uwierzyc! :O

swoja droga, strasznie pustki tu ostatnio...
u mnie zaczal sie nowy semestr wiec musze sie zabrac za pisanie prac kontrolnych :dry:
2 powinnam juz oddac tydzien temu :dry:
tez racja

i zyczonka od nas z okazji dnia kobitek:)
a ja juz mam knajpe na chrzciny zalatwiona i strrrasznie sie ciesze!
 
Witam. Ja tylko na chwilę zajrzałam zobaczyć co u Was i przedewszystkim zyczyć Wam wszystkiego dobrego W Naszym Dniu.

Maagda - Planujesz jakąś większa imprezke na roczek??. U mnie była taka mała: rodzice, dziadkowie, chrzestni i z ciepłych rzeczy to poprostu miałam tylko rosól i na drugie ziemniaczki, jakieś miąsko i surówki. Takto to wędlinka, ciasto itp.

Asheara - Wykończysz się kobito jak będziesz tak mało sypiać.

Grecja - NIe mam porównania jak to jest rodzić bez wywoływania ale ogólnie ja miałam właśnie podawaną kroplówke na wywołanie i czy ja wiem czy było przez to jakoś gorzej.
 
Ostatnia edycja:
witam dziewuszki

:)))))))))))))))))))))))))))))


Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :)) Samych milych wspomnien i cudownych chwill wam zycze Aby wasii mezczyznii doceniali was kazdego dnia a nie tylko dzis :))


Ja troche chora caly czas mam 37-38 st ... katar a Nadinka tez ma lekki katarek powiedzialabym bardziej zatkany nochal i tez 37-38 no i nasz men tez ma katar ale on to juz konkretny ;/
 
panistepelek możliwe. ja tylko stwierdzam to co słyszałam. w sumie to dowiedziałam się wczoraj, że moja mama miała wywoływany bo urodziłam się po terminie:-D to mówiła, że było okropnie. ale wiadomo - wtedy trochę inne czasy były:baffled:

z tego co przeczytałam na brzuszkach-pogaduchach to artystka może dzisiaj rodzić. ma już częstsze skurcze i czop jej całkiem odpadł:-p
 
hehe ale temat sie rozwinał xd dawno tu zagladałam :)
Ja tez uwazam ze ile lekarzy tyle jest pogladow na dany temat ;)))
Tak samo jest ze wszystkim ;)


A po za tym z okazji Nasze i tylko Naszego Dnia hehe to wszystkiego co tylko najlepsze i najwspanialsze zycze Wam Kobitki :)
 
Ostatnia edycja:
Witam wtorkowo.
Ciekawe co tam u Artystki.
KINGUSIA Mam nadzieję że dziś się nie pokażesz nam a dopiero z malurzkiem za kilka dni :-)
co do wywoływania. To jest tak.
Lekarz robi to albo ręcznie. To się nazywa Masaż szyjki macicy, dość nieprzyjemny i bolący. Albo tak jak wspomniałysćie jest kroplówka z oksytocyną. Pobudzającą skurcze ale wtedy są one silniejsze i boleśniejsze. Więc i to i to jest nieprzyjemne.
IXI Dużo zdrówka.
SYLCIA Dla Ciebie i rodzinki tak samo.
 
reklama
Do góry