reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej :) ciekawe jak tam Artystka... nic nie wiadomo... a u Kingusi też się nic nie ruszyło?

ja mam dziś wizytę u gin... zobaczymy co mi tam powie ciekawego bo czuję się fatalnie... Tak jak przez całą ciążę było super tak teraz jest okropnie... na szczęście niedługo koniec :p
 
reklama
Witajcie jak zwykle cisza Kingusia mam nadzieje ze nie przyjdziesz?;-p
edyta_ludz to czekamy na wieści
Sylcia zdrowia zyczę
Ashera dziekuje bardzo:)

A ja sie dzis nie wyspałam... mały wstał mi o 5 miał w nocy kilka pobudek a do tego zaczyna mnie bolec głowa:/
 
Może kingusia już rodzi? bo też jej nie ma:-D
a jak chcecie wiedzieć co u artystki to musicie wejść na brzuszkowe pogaduchy bo tutaj anioł nas niestety nie informuje:-p
 
umi a ja się nei zgodzę z Tobą ;-), jest wiele różnych rzeczy które mimo, że są szkodliwe są stosowane np. kleszcze przy porodzie, ogólnie jestem zdania, że takie usg jest bez większego wpływu na dziecko, natomiast jakiś tam dyskomfort dziecko ma napewno :)
 
edyta_lodz - czuje sie dobrze tylko ciagle boli mnie głowa..no ale to moze byc jeden z urokow bycia w ciazy ;) a samopoczucie..może byc:) lepiej niz wczesniej ;)) i mam nadzieje ze tak juz zostanie ;)

W czwartek ide do lekarza, ciekawe co mi powie ;)
i jesli chodzi o usg to ja tylko slyszalam ze to wprowadza lekki niepokoj dla dziecka bo słyszy jakies szmery i nic po za tym;) a czy to jest szkodliwe..skoro lekarze robia to badanie to chyba nic az tak niepokojacego w tym nie ma ;)
Czasem trzeba spojrzec na monitor czy wszystko jest ok ;)
 
matosia a co do tych kleszczy to faktycznie prawda ale myslałam ze sie ich nie uzywa juz :/ ale szczerze mówiac nie wiem bo sama naturalnie nie rodziłam i takiej sytuacji nie miałam
Zaskoczona napisz co i jak po wizycie i zapraszamy na główny:-)
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:


im220..jpg :confused::confused::confused:
 
reklama
Do góry