reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Jesteśaniołkiem - mam nadzieje ze bedzie tak jak pisałas we wszystkich odpowiedziach:) Dziękuje bardzo za wszystkie słowa otuchy,napewno sie przydadza ;)) Mam nadzieje ze powolutku do przodu i jakos sie wszystko ułoży ;))
 
reklama
Witam

Maagda - A może to był jakiś sen proroczy hihi :p

artystka - Widzę, że masz często gości u siebie... ale to fajnie... mnie prawie nikt nie odwiedza :-/ A na zdjęciach rzeczywiście wyglądasz kwitnąco.

Kasiuch - U mnie w szpitalu tez nie było przewijaków. I łóżeczek dla Bobasków też nie więc cały czas dzieci leżą z mamami na wąskim łózku, w nocy też.

kolia - I jak tam humor, coś się poprawił po kebabie czy nie?
no cos ty! nie no na porodowce byly telozeczka na kolkach ale maly i tak spal ze mna:)

ixidixi czyli te trzęsienia marnują mój cenny czas:-p
Umi mi to się wiecznie spać chodź bym nie wiem ile h spała to już mnie tak wkurza, że szok:wściekła/y:
hehe dobre!
panistempelek- u mnie dzis taka sama pogoda...
yh...a juz bylo tak ladnie;/
 
Witam w ten śnieżny i wietrzny dzionek ;-)
Oj mi coraz cieżej sie chodzi i wogóle.... a tak to jest oki, dzieć kopie daje znaki że mu coraz ciaśniej :-D
 
hej :) co do pogody to się zgodzę z każdą :) u mnie i słońce i śnieg... :) a my wróciłyśmy do domku... dziś byłyśmy na usg :) niuńka główką w dół i to dość nisko (dobrze że tam tyłka nie wcisnęła :p) i według pana od usg powinnam rodzić 1 kwietnia :p

ja też mam w tym roku maturkę :) i już bez tego dnia zostały 33 dni szkoły... :D jak ten czas leci :)
 
edyta_lodz ja jak lczyłam to wyszło mi 37 ale twój lepiej wygląda :-)

Elizka a drugi chłopiec czy dwie panny będziesz miała w domu?:-)

Idę młodemu mleczko zrobić, odbija mu i się do dywanu przytula:confused::-)
 
kolia niestety dzidzia nie pokazała sie nam jeszcze... a więc niewiemy i czekamy na nastene usg. Ale przeczucie mówi mi że bedzie dziewczynka, zobaczymy czy i tym razem sie sprawdzi :-)
 
kingusia o kurde, ale każą ci czekać:szok:oby się coś ruszyło do tego czasu...

ja już mam dość tych anomalii pogodowych. szłam na wykład to pięknie słoneczko świeciło. wychodzę i co? śnieżyca, dosłownie!:confused: w ogóle wykład był tak nudny, że zjechałam nisko na krześle jak tylko to było możliwe i podtrzymując głowę ręką przysypiałam:-D
 
reklama
Do góry