reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ależ mam nerwa:crazy: na górze mieszka jakaś niepoważna baba...lubi sobie pochodzić po domu w butach na obcasie i właśnie teraz to robi...wrr, a jaka godzina. na dodatek mam na 8 więc muszę się wyspać:dry:jak będzie tak łazić jeszcze niewiadomo ile to chyba normalnie tam pójdę do niej u jej uwagę zwrócę:angry:
 
reklama
Dzisaj mogłam sobie spokojnie pospać do 8 bo mam na późno to mój synek obudził się o 6:30:szok: i tyle sobie pospałam nic więcej czasu na BB:-)

Grecja a może to facet i dlatego tak późno:-D:-p
Ewi Mareczek z 6.06 jest? a jestem z 8 :-)
Artystka tak to teraz chyba w większości jest szpitali u mnie było dokładnie tak samo jak już maluch przyszedł to tak został ale można coś zrobić jak zabierają na badania albo u mnie były 2 os. sale no to jak np. musiałam do toalety jak mały spał to prosiłam wspólokatorke żeby jakby co lookneła.
 
Hej wiecie co.. tak sobie myślę, że chyba pora wybrać się do gina .. bo od porodu nie byłam :zawstydzona/y::tak: Ja dalej chora.. leje mi się z nosa i nic mi nie pomaga.. nie mogę pić i jeść tych specyfików domowych bo od razu wymiotuje .. ;/ cholera a wkurza mnie już budzenie się co godzinę i picie bo buzią oddycham :dry: A ja dziś normalnie szok przeżyłam dostałyśmy niebieskie dresy i chciałam je założyć .. i nie mialam bluzki do nich .. zorientowałam się że Łucja prócz różowych, fioletowych , biało różowych , żółtych i zielonych ciuchów nie ma innych kolorów.. więc praktycznie dzień w dzień jest różowa :-D i znalazłam jedną turkusową bluzeczkę.. muszę się wybrać na zakupy i kupić jakieś inne kolory.. :p
 
Hej, ja miałam niecałe 19 lat gdy urodziłam synka, ciąża była zaplanowana, więc nie było zaskoczenia gdy lekarz to potwierdził. Rodziłam w maju, więc praktycznie do konca kwietnia chodziłam do szkoły, po porodzie wróciłam "na chwilę" do szkoly żeby pozdawac wszystkie egzaminy, bo to była ostatnia klasa.
 
kolia no co ty, facet by łaził w butach na obcasie?:-D

artytka żyjesz?:-ppooowiedz, że rodzisz!:baffled:

tak w ogóle to przestały mi smakować jogurty... jak biorę do buzi to aż mnie cofa:confused: i jeszcze na dodatek prawy jajnik mnie kuje.. ble:-p
 
A ja zapomniałam się pochwalić wczoraj znalazłam ósmego ząbka i znowu nie wiem czy to 4 czy 5:-) a i szukam jakiejś dobrej komedii znacie jakieś tytuły?

MamusiaKubusia wiatm! napisz coś więcej o sobie,ile ma Kubuś?

Magda no chyba faktycznie pora:-p

Grecja no może dlatego tak późno:p
 
kolia co do filmów to w sumie wszystko zależy od gustu. ale mi ostatnio się spodobało Old Dogs (stare wygi), fajna komedia:-D Couples retreat (raj dla par) też jest fajne. a tak to w sumie ostatnio przerzuciłam się na dramaty i na sensacyjne:szok:
 
reklama
hej :) co do pogody to się zgodzę z każdą :) u mnie i słońce i śnieg... :) a my wróciłyśmy do domku... dziś byłyśmy na usg :) niuńka główką w dół i to dość nisko (dobrze że tam tyłka nie wcisnęła :p) i według pana od usg powinnam rodzić 1 kwietnia :p

ja też mam w tym roku maturkę :) i już bez tego dnia zostały 33 dni szkoły... :D jak ten czas leci :)
no to juz niedlugo!!trzymam kciuki:):*

panistepelek noo pogoda u Ciebie niczym sie nie rożni od pogody u mnie ;P Chociaż u mnie to o wiele mniej bylo widać przy śnieżycy..
A w wiadomościach non stop mówią jak mi Płock zalewa Wisła!!

ixidixi ja chce wszystko co można zjeść i jest dobre ;P heheh
Kurde no własnie zauważyłam że sie nie wyspałam, jakoś tak krócej mi sie spało ;P

kingusia 3mam kciuki obyś szybciutko urodziła!! ;)

A ja jutro ide do gina na 13 ;] na ostatnia wizyte ;p
A dowiedzialam sie o moim szpitalu. Są łóżeczka dla dzieci, ale jak już sie poprosi położną zeby dala dzieciątko, to juz do konca pobytu w szpitalu jest sie z dzieckiem na sali, nie chca nawe na 10 minut położne popilnować.
Ogólnie mają tam te baseny do porodu i wogole ;] Aaa i od kolezanki dostalam troche rzeczy dla mnie i małego ;]
Nooo i zapomnialabym że mi podpowiedziała że położna jej mówiła żeby szybciutko poród przyszedł to brzuch ciepłą wodą polewac :D
Jak jutro wroce od gina i nic mi ciekawego nie powie to sie moze zdobede na odwage i cos pomoge sobie. Bo dzis ani odkurzanie, ani mycie podłóg w całym domu na kolanach nie pomogło ;P

Moj tata jak wszedl do domu ,zawołałam go i zobaczył malego Oskara to takiego banana na buzi zarzucił hahaha. Ale sie troche speszył i wyszedł zaraz z pokoju xD
A ja to jakas matka teresa jestem :D Mam nadzieje że moje dziecie też bedzie takie spokojne jak je na rece wezme. Justynie Oskarek płakusiał i płakusił (ząbkuje) i w koncu mi go dala na chwile i Oskarek usnął ;) Jak sie wkleił do mojego dużego cyca to w moment usnął aż Justyna sie śmiała że od małego wie co dobre ;]

A u was kobietki jak tam?
hm...artystko brzuch sie polewa ciepla woda jak sa skurcze zeby sobie ulzyc bo wtedy mniej bola....

Hej, ja miałam niecałe 19 lat gdy urodziłam synka, ciąża była zaplanowana, więc nie było zaskoczenia gdy lekarz to potwierdził. Rodziłam w maju, więc praktycznie do konca kwietnia chodziłam do szkoły, po porodzie wróciłam "na chwilę" do szkoly żeby pozdawac wszystkie egzaminy, bo to była ostatnia klasa.
witamy:)

Witam melduje że NIE urodziłam :D
I wpadłam na chwile sie zameldować a teraz lece do gina ;)
Odezwe sie po południu do was ;) Buziole ;*
to NIE to chyba dla mnie:p

a moj babel juz chwyta powoli zabawki jak lezy w lezaczku bujaczku!wogole jakie on odglosy wydaje...!~hehehe
tylko martwia mnie te krostki na twarzy chyba sie przejde do dermatologa....
i kupilam sobie 5 kolczykow do jezyczka dzis przyszly! swietne sa:)

i pytanko do JUZ mam:
czy Was tez tak boli kregoslup w okolicy ledzwi? mi pod koniec dnia juz wysiada...:(
 
Do góry