reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzień dobry moje mamuski:) jak mija Wam niedzielny poranek? ja własnie czekam na śniadanko:):) ktore bede miała podane do łóżka:-D Życze udanej i słonecznej niedzieli:)
 
reklama
Młoda_m Oj zazdroszcze ;PP Gdyby na mnie miało czekać śniadanko usłyszałabym od teściowej że to ja powinnam gonić koło męża a nie on koło mnie haha... no a o śniadaniu o tej godzinie to już nie wspomne..przecież ja muszę jeść najpozniej o 7-8.00 zwłaszcza w ciąży...a o 10 to stać już przy garnkach ;);-)Ciesz się chwilą... i mężem... puki macie takie cudowne chwile ;):tak: A u mnie? Niedzielny ranek mija mi na zmiennym humorze...to chyba rzeczywiście depresja ;/ Zastanawiam isę tylko czy jeszcze kiedyś poczuje ta chęć do życia co wtedy gdy poznałam mojego męża... A to dopiero 2 miesiące po ślubie :-:)szok:
 
Witam ja dziś o 11 wstałam hehe :p A o 12 śniadanie zjadłam... A teraz zbieram się do obiadu, za oknem ponuro i spać się chce więc nie wiem czy obiad zdążę zrobic do 20tej ;) hehe
mloda m no ja.. Cieżko mi.. Baaardzo nawet nie wiesz jak.. Troche sporo tu do opisania by było a nie sądzę żeby komuś się chciało czytać o moich problemach których mam naprawde dużo i nie wiem czy inna nastoletnia przyszła mama ma też takie problemy czy ja jak zwykle dostaje od życia...
W każdym razie jak będziesz chciała to moge Ci napisać chociażby w skrócie

A na kiedy masz termin mloda m?
 
Młoda_m Oj zazdroszcze ;PP Gdyby na mnie miało czekać śniadanko usłyszałabym od teściowej że to ja powinnam gonić koło męża a nie on koło mnie haha... no a o śniadaniu o tej godzinie to już nie wspomne..przecież ja muszę jeść najpozniej o 7-8.00 zwłaszcza w ciąży...a o 10 to stać już przy garnkach ;);-)Ciesz się chwilą... i mężem... puki macie takie cudowne chwile ;):tak: A u mnie? Niedzielny ranek mija mi na zmiennym humorze...to chyba rzeczywiście depresja ;/ Zastanawiam isę tylko czy jeszcze kiedyś poczuje ta chęć do życia co wtedy gdy poznałam mojego męża... A to dopiero 2 miesiące po ślubie :-:)szok:

Hm no tak wspaniałe jest to ze mieszkamy sami z moim (nie meżem ;) ) facetem. Ale niestety kazdy ma inne problemy i mimo tego ze mieszkamy sami nie zawsze jest kolorowo. Chociaz jak by mi miała jeszcze tesciowa nad uchem zzedzic to bym juz wogóle wykorkowała.
:no:
 
Witam ja dziś o 11 wstałam hehe :p A o 12 śniadanie zjadłam... A teraz zbieram się do obiadu, za oknem ponuro i spać się chce więc nie wiem czy obiad zdążę zrobic do 20tej ;) hehe
mloda m no ja.. Cieżko mi.. Baaardzo nawet nie wiesz jak.. Troche sporo tu do opisania by było a nie sądzę żeby komuś się chciało czytać o moich problemach których mam naprawde dużo i nie wiem czy inna nastoletnia przyszła mama ma też takie problemy czy ja jak zwykle dostaje od życia...
W każdym razie jak będziesz chciała to moge Ci napisać chociażby w skrócie

A na kiedy masz termin mloda m?

Chciałabym zebyś mi napisała o ile nie bedzie Ci cieżko.
Ja mam jak narazie na 12 marca:)
 

Iwcia160000 Ja też smaruję brzuch raz na jakiś czas Perfektą Mama tak jak Młoda mama..U mnie w drogerii kosztuje jakieś 20 zł. osobiście jestem zadowolona na brzuchu na razie nie widzę rozstępów ale na piersiach mam dziwną skórę i zauważyłam kilka...Po posmarowaniu kremem widać jednak działanie.


spróbuję więc tego kremu może pomoże

pochwale sie wam moa pierworodna:):p
(jest tu jeszcze jakas frumwiczka ktora urzedowala kiedys)?? b czasem tu zagladalam:p

śliczna mala:-D
Wlasnie aaa dziewczyny wstawcie jakies swoje fotkii z dzidziusiamii brzuszkamii rodzinkamii :)) Ja wkleje pierwsza i czekam na wasze fotkii :))

ja swoje wkleję jak urodze to od razu Kordianka zobaczycie:-);-)

Młoda m obie jesteśmy w 23 tyg i 1 dniu ;))) :D Idziemy równo razem ;)
Hehe ;)
W środe ide do gina mam nadzieje ze dowiem się co nosze w sobie. Już się nie moge doczekać... Hehe kurde w sumie to liczylabym na dziewczynke bo jako samotnej matce lepiej by mi było się z córcią dogadać... Ale coś mi mówi że to Jaś będzie... Heh a mam takie śliczne ciuszki dla dziewczynki ;p no cóż... zobaczymy ;D :)

ja wierzyłam że będę miała dziewczynkę przez starą wróżbę z obrączką( robiłami ją babcia) która jak dotąd się sprawdzała... ale jednak ginekolog powiedział ze ma za duże jaja jak na dziewczynkę;-) i cieszę sie że będę miała mojego małego faceta:-) o ile zechce tylko wyjść (jutro mam termin):tak:


ja to nawet jak jestem sama w domu budzę się koło 7 najczęsciej przed i od razu do lodówki;-)
 
reklama
Sasanka najlepiej to juz bym chciala miec drugiego dzidziusia:tak: moj A tez o tym gada:-Dwidac oboje doroslismy do tego, zeby drugi raz zostac rodzicami, ale niestety warunki nie pozwalaja:eek:czekamy na mieszkanie.. noi chyba, ze cos fajnego znajdziemy:tak:
Wioesz juz i tak troche sie rozleniwilismy, bo Lena nie sika juz w pampersy od pol roku a do tego spi cala noc:-Dwiec mamy juz w miare normalny tryb zycia a tu znowu pieluchy, nieprzespane noce:tak:ahh ale nie chce, zeby Lena byla jedynaczka:-)

Mloda m bradzo Cie prosze o edytowanie postow jak chcesz cos dopisac:-)A ten olejek z Rossmana nazywal sie chyba Babydream:-):tak:tak mi sie wydaje.. tam jest cala seria dla dzieci i mam o tej nazwie.. na etykiecie jest taka pani w ciazy.. jak ja chodziam jeszcze z brzuszkiem to to kosztowalo chyba z 15 zl:tak::-)
 
Do góry