reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny:-)

Mloda m ja uzywalam cala ciaze takiego olejku do ciała z Rossmana i przez cala ciaze dorobilam sie dwoch malych rozstepow na brzuchu (wyskoczylky mi na tydzien przed porodem:wściekła/y:) i na jednej piersi mam co mi sie strasznie nie podoba:wściekła/y:Ale moge z czytstym sumienie to polecic:-)uzywalam zarowno tego olejku jak i zelu do mycia ciala:tak:

Lenka nasza mala tez byla planowana a celowalismy przed owulacja.. chyba bylo 2-3 dni:tak: no i jest dziewczynka:-)druga tez tak bede celowac, bo chce miec dwie cory:laugh2:ale pdoobnoi to skutkuje, bo meskie plemniki sa silne ale szybko umieraja.. wiec jak do owulacji jest 2 lub 3 dni to nie maja szans:tak::-)
 
reklama
baska201- dużo czytałam i sie widze czesto sprawdza. To,ze bede miała synka wiedziałam niemal od razu. Bo wiem kiedy w ciaze zaszłam. Ale po cichu przed moim S liczyłam na córkę. Bo do końca nie wiadomo kiedy ma się owulkę bez testu. Mam regularne okresy i owulacje też przed ciążą jakoś odczuwałam. Teraz jakby nie mam wogóle żadnych oznak. Nawet nie czuje kiedy ma nadejść miesiączka.
 
Co do imion dla dziewczynki to moje propozycje to:
Amelia, Anastazja (jedno z tych imion miało być dla mojego drugiego dziecka, które gin uważała za dziewczynkę... ta, dziewczynka się urodziła z ptaszkiem :-D), Łucja, Lidia, Laura, Lena, Zuzanna

A co do planowania płci dla dziecka nie znam się na tym w ogóle :-D
W sumie się cieszę że wyszło jak wyszło i mam dwóch chłopców (ale żem trafiła w czas w cyklu :tak: hehe), nie wiem jakbym sobie dała radę z dziewczynką, chyba nie umiałabym się nią "obsługiwać" :-)
 
Lenka no wlasnie:-)ja jak robilam test bylam pewna na 98%, ze bedzie to dziewczynka:tak:i jest:-D

Sasanka ja tak samo mysle o chlopcu, z enie wiedzialabym jak sie do tego zabrac:-D:-D wole dziewczynki:-)
A co do imion to Lena miala byc Anastazja(straszmnie mi sie podoba to imie) ale moj A sie nie chcial zgodzic:eek:no i zostalo Lena:tak:choc jak sie urodzila stwierdzialam, ze to nie jest Lena:-D chcielismy zmienic na Nine ale w koncu zostala ta Lena:tak: druga corcia bedzie Nina albo Iga:tak::-)
Mam manie na krotkie imiona.. sama mam dlugie imie i nazwisko.. a drugie imie tez mam dlugie.. wiec moj podpis jest na calej kartce:-D
 
Ech a ja mam drugiego syna Łukasza - po tacie, to imię w ogóle do niego nie pasuje :-D
Dlatego nazywamy go Junior

Imię to było wymyślone na szybko, szkoda, teraz to bym chciała żeby mój młodszy nazywał się Maciek albo Marcin, ewentualnie ... Staś :-D:-D:-D:-D
Za to Bartlomiej to był Bartłomiej od samego początku w ciąży,nie znałam płci ale nazywałam już dziecko tym imieniem, pasuje do niego:-)

Baska, a kiedy chciałabyś kolejne dziecko? :D
 
Witajcie Mamusie :) przepraszam, ze nie bylo mnie od sierpnia, ale... hym... od czego by tu zaczac...
1) terminporodu mam pod koniec marca, wiec jednak na 18nastke bede juz mamusia
2)... mamusia wspanialej coreczki, ktora bedzie chyba sportsmenka, tak mnie kopie ;D
3) nie zmienilam szkoly. chodze tam gdzie bylam. brzuszek urosl, ale nauczyciele krzywia sie tylko na nieodrobione lekcje, ale tak to staraja sie zrozumiec
4) mam problem z rodzicami... ojciec chce zlozyc papiery o separacje... maja kryzys w malzenstwie czy cos... dzieki Bogu ja juz nie mieszkam z nimi, tylko z Moim, w mieszkaniu, ktory razem wynajmujemy
5) moj braciszek poszedl do przedszkola, wiec mam juz doroslego chlopa w rodzinie :)))))))

WItam :)) noo to duzo sie u Ciebie wydarzylo .. Milsze chwile i te gorsze :( Noo ale takie jest wlasnie zycie :((



I z wami sie witam kobietkii :))
 
Młoda m No chyba jesienna depresja... W sumie to całą ciąże byłam wyjątkowo spokojna więc mam prawo czasem sobie popłakać :pP Dręczy mnie bardziej temat teściowej i męża...Troche ostatnio narozrabiali... Mam nadzieje ze wszystko się unormuje:tak:



AguuśZakochana tak kazdy ma prawo do gorszego dnia/dni a zwłaszcza my ciężarówki :D;-) bo hormony i wogóle, ale za to dzis tak pieknie swieci słoneczko ze az chce sie zyc.:tak:
Mam nadzieje ze rozwiązą sie Twoje problemy.
 
Hej dziewczyny:-)

Mloda m ja uzywalam cala ciaze takiego olejku do ciała z Rossmana i przez cala ciaze dorobilam sie dwoch malych rozstepow na brzuchu (wyskoczylky mi na tydzien przed porodem:wściekła/y:) i na jednej piersi mam co mi sie strasznie nie podoba:wściekła/y:Ale moge z czytstym sumienie to polecic:-)uzywalam zarowno tego olejku jak i zelu do mycia ciala:tak:

A mogłabyś mi napisać nazwy tego olejku i zelu:)
 
reklama
ja polecam na rzstepy krem z Dax Bodykosztuje 49 zl to jest biodermanizacja rozstepow i blizn i mozna juz uzywac w ciazy od 4 miesiaca plecam ja mam pare rozstepow po ciazy - bo prytylam 28 kilo :p i juz ich prawie nei widac:)
 
Do góry