reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
pochwale sie wam moa pierworodna:):p
(jest tu jeszcze jakas frumwiczka ktora urzedowala kiedys)?? b czasem tu zagladalam:p
 

Załączniki

  • DSCN0519.JPG
    DSCN0519.JPG
    39,5 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCN0560.JPG
    DSCN0560.JPG
    28,9 KB · Wyświetleń: 23
pochwale sie wam moa pierworodna:):p
(jest tu jeszcze jakas frumwiczka ktora urzedowala kiedys)?? b czasem tu zagladalam:p

Ojejej jaka mala niunka slodziutka !!! :*** Nic tylko do wycalowania :))



Wlasnie aaa dziewczyny wstawcie jakies swoje fotkii z dzidziusiamii brzuszkamii rodzinkamii :)) Ja wkleje pierwsza i czekam na wasze fotkii :))



Na fotkach jest moja mala Nadinka Tato Damian i ja :))
 
Młoda_mniunia90 - prosze byście nie pisały posta pod postem tylko je edytowały - tak jest w regulaminie tego wątku.

sylcia - Śliczna córcia, fajne ma poliki. A ty swoje zdjęcia już chyba kiedyś wstawiałaś - odważna fryzurka.

Jesli chodzi o imiona to u NAs dla chłopczyka miało być Filipek na pierwsze a na drugie Krzyś (po moim braciszku)
A dla dziewczynki Diana i nawet po porodzie tak było aż teściowa powiedziała męzowi, że to takie staromodne imie i nagle zmienił zdanie i wymyslił Klaudia, więć Diana ma na drugie.

Oto My :p
 

Załączniki

  • PB030133.jpg
    PB030133.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 38
  • PA130113.jpg
    PA130113.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 39
  • P9130683.jpg
    P9130683.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 37
  • P9140708.jpg
    P9140708.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 32
  • P9160823.jpg
    P9160823.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 38
Młoda_mniunia90 - prosze byście nie pisały posta pod postem tylko je edytowały - tak jest w regulaminie tego wątku.

sylcia - Śliczna córcia, fajne ma poliki. A ty swoje zdjęcia już chyba kiedyś wstawiałaś - odważna fryzurka.

Jesli chodzi o imiona to u NAs dla chłopczyka miało być Filipek na pierwsze a na drugie Krzyś (po moim braciszku)
A dla dziewczynki Diana i nawet po porodzie tak było aż teściowa powiedziała męzowi, że to takie staromodne imie i nagle zmienił zdanie i wymyslił Klaudia, więć Diana ma na drugie.

Oto My :p


Dzidzia ma sliczne oczeta no i mama niczego sobie :)) Ladna kobietka :))
 
lenka87 No ja też miałam w rodzinie kilka przypadków że niby dziewczynka a jednak był chłopak i na odwrót...:pP :-) WIęc nigdy nie ma 100% pewności... Ale ogólnie mówiąc pokazał mi już na monitorku dokładnie całą pupę i raczej nie wyglądało mi na to że płec miałaby się zmienić...A TWój Adaś to kawał przystojnego faceta ;)));-)
baska201 Ja też czytałam o tym że plemniki żeńskie są wolniejsze ale za to wytrzymalsze i dłużej żyją... No więc nie pozostaje nic innego jak życzyć dorobienia drugiej córeczki:-D
Młoda_m No tak masz rację ;) Dziś jest cudowny dzień... A że teściowie pojechali do drugiego domu zostałam w domku sama z mężem ;) Wkońcu.... Słoneczko tak ładnie dogrzewało że już byłam na ogródku ;-)Porobiłam pranie , zjedliśmy obiad a teraz weszłam na MM i zbieram sie do sprzątania A potem mam nadzieje że miły wieczorek będziemy mieć.. no i że teściowie nie wrócą szybko..( jakoś wole krzątać się po domu kiedy nikt mi na ręce nie patrzy ):sorry:

niunia90 Śliczną masz córcie ;))))
sylcia007 Śliczne zdjęcia ;) Ładnie wyglądacie i mała strasznie kochana

 
Młoda m obie jesteśmy w 23 tyg i 1 dniu ;))) :D Idziemy równo razem ;)
Hehe ;)
W środe ide do gina mam nadzieje ze dowiem się co nosze w sobie. Już się nie moge doczekać... Hehe kurde w sumie to liczylabym na dziewczynke bo jako samotnej matce lepiej by mi było się z córcią dogadać... Ale coś mi mówi że to Jaś będzie... Heh a mam takie śliczne ciuszki dla dziewczynki ;p no cóż... zobaczymy ;D :)
 
reklama
Młoda m obie jesteśmy w 23 tyg i 1 dniu ;))) :D Idziemy równo razem ;)
Hehe ;)
W środe ide do gina mam nadzieje ze dowiem się co nosze w sobie. Już się nie moge doczekać... Hehe kurde w sumie to liczylabym na dziewczynke bo jako samotnej matce lepiej by mi było się z córcią dogadać... Ale coś mi mówi że to Jaś będzie... Heh a mam takie śliczne ciuszki dla dziewczynki ;p no cóż... zobaczymy ;D :)

OO jak miło, bede pamietac w marcu ze nie tylko ja czekam na dzieciaczka:) ja znowu chciałam chłopczyka :):)Nie wiem czy powinnam ale chciałam zapytac jak sobie radzisz sama? bo z tego co napisałas wczesniej jestes samotną matką...
Pozdrawiam;-)
 
Do góry