reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ja się położyłam z Adasiem na krótką drzemkę. A tu zdziwienie-synuś budzi się po 3 h. Ciekawe o której dziś pójdzie spać.
No i lepsze samopoczucie od jakiegos czasu mam,bo Adas nocki przesypia całe:)

AguśZakochana- a co jest nie tak? może to hormony. Będzie dobrze. Najważniejsze,ze dzidzia zdrowa. No i gratuluje córci:) też bym chciała:)
 
ja smarowałam cepanem, tam nie ma nic szkodliwego. Ale tylko pare dni-bo nie mogłam znieść tego smrodu. No i niestety mam dużo rozstępów. Choc są mniej widoczne niz na naciągniętej skórze.
Rozmawiałam z moim ginem na temat rozstepów-powiedziałam co stosowałam-a on na to,ze mogłam to od razu olać. Bo skuteczne napewno nie będzie. Bo chodzi o jakoms tam witamine czy coś i wymienił mi 3 kremy,które są skuteczne: mustela, vichy i trzeciej dobrze nie pamietam elancyl czy jakos tak.
Miałam zamiar kupić-ale urodził się maluszek i milion innych wydatków mam.
Przyzwyczaiłam sie już do rozstępów-tylko nie wiem jak mieć bardziej płaski brzuch. Jestem drobna -a maluszek urodził się duży. Brzuch miałam jak na bliźniaki czy trojaczki. No i takie są rezultaty-że nie wiem co zrobić by ta skóra się trochę jeszcze wchłonęła.

No jak narazie to dla mnie też za drogie:crazy:, spróbowałabym z cepanem bo nie są takie złe nawet (no prawie) nie odstają tylko strasznie dużo ich, siostry sie śmieją że mam słońce na brzuchu:-)


Noo wlasnie to jest zabieg laserowy :)) jak czytalam to w polsce kosztuje okolo 3 tys zlotych ... Sumka niezla ale warto :))

z tego co popatrzyłam to od 100 do 200 ale to i tak dla mnie za dużo:crazy:

mloda m widze jestes z tychow jak ja:;) 13 pazdiernika urodzilam corke przez cc Amelka wazyla 3070gram i 50 cm dlugosci

też chciałam tak nazwać córeczkę ale okazało się że mam chłopca;-)
 
jeśli chodzi o rozstępy to ja używam kremu "Perfecta mama" na brzuch i uda i mam tez specjalny do biustu i powiem ze jestem zadowolona na brzuszku i udach jak narazie ani jednego, tylko na biuscie pewnie datego ze nie miałam zbyt obfitego;-) a teraz jest duzy i zaczynaja pomalutku mi wychodzic, choziaz nie jest najgorzej jeszcze prawie nie widac.
 
Młoda_M- z tych tańszych kremów właśnie ten kremy z Dax cosmetic uważam za najlepsze. Jeszcze przed ciążą bardzo mi pomagały. A teraz mam już za mocne rozstępy chyba no i brak systematyczności.
 
Witajcie mamuśki ;) :-D Ja byłam dziś u ginekologa... Wszystko z maluszkiem OK ;) Potwierdził 100 procentowo płeć , pokazując mi nawet na monitorze... ;PPP Zaczynam poważnie myśleć nad imionami...U mnie ogólnie wszystko dobrze...zdrowie na razie w porządku..malutka też rośnie zgodnie z tygodniami.... Tylko psychicznie troche jestem wrakiem :-(

Noo to superr ze wszystko ok :)) Ja polecam imiona dla dziewczynki ... Aurora Aurelia Nadia Lena :)) Ojj a co nie tak z samopoczuciem ... Jesienna draka :( ?
 
Młoda m No chyba jesienna depresja... W sumie to całą ciąże byłam wyjątkowo spokojna więc mam prawo czasem sobie popłakać :pP Dręczy mnie bardziej temat teściowej i męża...Troche ostatnio narozrabiali... Mam nadzieje ze wszystko się unormuje:tak:
lenka87 Dziękuje ;) Ja też się cieszę choć w sumie płeć mi była obojętna...:-D A co do mojego nastroju to myślę że kilka osób mi go wybiło z rytmu...;/
Iwcia160000 Ja też smaruję brzuch raz na jakiś czas Perfektą Mama tak jak Młoda mama..U mnie w drogerii kosztuje jakieś 20 zł. osobiście jestem zadowolona na brzuchu na razie nie widzę rozstępów ale na piersiach mam dziwną skórę i zauważyłam kilka...Po posmarowaniu kremem widać jednak działanie.
sylcia007 Ehh...z moim humorem to jest tak że straciłam chęć do zycia... Pisałam o tym na innych postach m.in teściowa heh... Co do imion to także mi się podobaja takie jakie podałaś.. i jeszcze kilka innych..Ale postanowiliśmy zajrzeć do księgi imion i poszukać jeszcze...:-)

 
Aguś - u nas miała być Martynka. Podobają mi się jeszcze imiona: Agata, Lena,Nadia, i moje Marlena.
Napisz jak coś już wymyślisz.
Ach jakbym chciała mieć małą córeczkę. Adaś był planowany, ale nie stosowaliśmy żadnych wyliczen co do płci. Tatuś chciał synka i ma. Jak sie uda i nastepne też będzie planowane to popróbuje z testami owulacyjnymi i spróbujemy ustrzelić dziewczynkę.
Ale synus mamusi też jest fajny- taki mój mały,zakochany we mnie mężczyzna:)
 
reklama
Witajcie Mamusie :) przepraszam, ze nie bylo mnie od sierpnia, ale... hym... od czego by tu zaczac...
1) terminporodu mam pod koniec marca, wiec jednak na 18nastke bede juz mamusia
2)... mamusia wspanialej coreczki, ktora bedzie chyba sportsmenka, tak mnie kopie ;D
3) nie zmienilam szkoly. chodze tam gdzie bylam. brzuszek urosl, ale nauczyciele krzywia sie tylko na nieodrobione lekcje, ale tak to staraja sie zrozumiec
4) mam problem z rodzicami... ojciec chce zlozyc papiery o separacje... maja kryzys w malzenstwie czy cos... dzieki Bogu ja juz nie mieszkam z nimi, tylko z Moim, w mieszkaniu, ktory razem wynajmujemy
5) moj braciszek poszedl do przedszkola, wiec mam juz doroslego chlopa w rodzinie :)))))))
 
Do góry