reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
lily o jeju! to gratuluje podwojnie:] no to ale bedziesz miala ogromny brzusio;) i podwojne kopniaki:) dziekuje:) każde dziecko jak małe jest słodkie a pozniej wieksze i kłopoty:/


wiktoria12 sama sie dziwie ze tak szybko:) nawet sie nie domyslilam ze ma ząbka. Był troszeczke nie w sosie i popłakiwal ale on tak często ma. A raz to wziął moją ręke i gryzł mojego palca i poczulam cos twardego patrze a ta ząbek:D
 
lily no to ci sie udało z tą dwójeczką:D ja osobiscie bym sobie nie dala rady z dwojka:o ani sobie tego nie wyobrazam:/ przy jednym to juz pod koniec dnia mam dosc a co dopiero z dwojka... :/
 
wiktoria - Oczywiście podziwiam i dobrze, że masz pomoc ze strony teściowej.

lily - Witaj na forum. Zapoznaj się z regulaminem i pisz tu jak najczęściej.
 
lily dziecko to dar od boga i trzeba sie z tego cieszyc:) no nie pozostalo mi nic innego jak zyczyc ci powodzenia:D podziwiam naprawde takie matki co maja po 5-cioro dzieci w domu albo blizniaki (i wiecej) ja jestem szybko nerwowa i chyba musieli by mnie zamknac w psychiatryku:p

wiktoria12 dobranoc
 
lily dziecko to dar od boga i trzeba sie z tego cieszyc:) no nie pozostalo mi nic innego jak zyczyc ci powodzenia:D podziwiam naprawde takie matki co maja po 5-cioro dzieci w domu albo blizniaki (i wiecej) ja jestem szybko nerwowa i chyba musieli by mnie zamknac w psychiatryku:p

wiktoria12 dobranoc

cieszyc to sie juz ciesze na poacztaku był szok. a dalej zobaczym jak to bedzie. tylko studiów mi szkoda troche
 
reklama
Do góry