reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

wiktoria12 o jeju nie zauwazylam ze jestes w ciazy na suwaczku:) gratulacje:* chłopczyk czy dziewczynka:]?

sylcia007 No no no widze ze masz powodzenie tam w tej irlandi:) wkońcu polki są najpiekniejsze co nie:p A ja dzisiaj znów widziałam tego kolesia na przystanku:D Chyba gdzies mieszka w mojejn okolicy albo jeżdzi do pracy:) Musze mu zrobic zdjecie po kryjomu bo naprawde takiego wspanialego faceta jeszcze w zyciu nie widzialam. Ehhhhh..:) Ale co mi z tego ze jest przystojny jak moze miec zryty charakter:(((((


POZDRAWIAM MAMUSIE:****
 
reklama
wiktoria12 o jeju nie zauwazylam ze jestes w ciazy na suwaczku:) gratulacje:* chłopczyk czy dziewczynka:]?

sylcia007 No no no widze ze masz powodzenie tam w tej irlandi:) wkońcu polki są najpiekniejsze co nie:p A ja dzisiaj znów widziałam tego kolesia na przystanku:D Chyba gdzies mieszka w mojejn okolicy albo jeżdzi do pracy:) Musze mu zrobic zdjecie po kryjomu bo naprawde takiego wspanialego faceta jeszcze w zyciu nie widzialam. Ehhhhh..:) Ale co mi z tego ze jest przystojny jak moze miec zryty charakter:(((((


POZDRAWIAM MAMUSIE:****
Nie jestem w ciąży tylko moja siostra tam jest napisane ze siostra
 
Aguś - U mnie w sumie nic nowego, jakoś leci. Cały czas siedzę z córcią w domku.

wiktoria - Witaj. Cięzko jest młodej mamie z dwójką dzieci??

Klaudia ma 7 ząbka :D
 
Pauluś89 - Nic tylko pogratulowac :tak:
Umi2 - Pamietam ten czas... jeszcze tak niedawno to było jak wszystkie na MM czekalysmy az urodzisz... ile dni przenosilas bo juz nie pamietam?
Jeszcze nie mam swojego bobo po tej stronie.. Jestem przyterminowana juz 5dni.. jesli nic sie nie ruszy, w poniedzialek [9dni po terminie] mykam na wywolanie. :-)
Wiktoria12 - Nic dodac, nic ujac..

Jej, tyle szczesliwych mlodych mam na forum :-)
 
reklama
Aguś - U mnie w sumie nic nowego, jakoś leci. Cały czas siedzę z córcią w domku.

wiktoria - Witaj. Cięzko jest młodej mamie z dwójką dzieci??

Klaudia ma 7 ząbka :D
Gratuluje ząbka a jesli chodzi czy jest cieżko jest i to bardzo jak przyjechałam ze szpitala nie mogłam sobie poradzic byłam sama z 2 dzieci bo M zagranicą wtedy był i przyjechał dopiero jak Kamilek miał 2 miesiące było ciężko ale teraz juz jest troche lepiej ale daje rade duzo mi Tesciowa pomogła.:tak:
wiktoria12 to pogratuluj siostrze ode mnie:*

lily pewnie ze mozesz:* gratuluje maleństwa:)
Ok pogratuluje
maleśntwa bo bede miała blizniaki:)
dziekuje.
a tak wogole to słodki ten twoj synek:tak:;-)
No to GRATULUJE dwójeczki
 
Do góry