reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej ja mam 22 lata i 19 miesięcznego synka był planowanym dzieckiem. ślub mieliśmy już zaplanowany 2 latka wcześniej wszystko zarezerwowane było a podczas ślubu byłam już w 4 mieś. Ciąży byliśmy szczęśliwi że tak nam się udało:-) z mężem jesteśmy razem od 6 lat!! I 2 latka po ślubie....
A teraz dokładnie początkiem sierpnia odstawiliśmy tabletki i już jestem w ciąży ok 4 tydzień za dwa tyg idę do lekarza i jestem szczęśliwa że znowu zostaniemy rodzicami:-)
młode mamusie pomyślcie tak że w wieku 40 lat my młode a dzieci odchowane....moja mama ma 44 lata i w sumie miała 6 dzieci najmłodsze ma 13 lat a rodzice teraz mogą szaleć:-)
 
reklama
czesc anetka;)chwilke mnie tu nie bylo ale moj mial ostatnie dni wolnego i nie dopuszczał mnie do laptopka bo musial sobie pograc;)))hehe ale dzisiaj wraca na jednostke to bede tu czesciej;)u mnie i dziubaska jest wszystko oki;)caly czas jestem na chorobowym i odpoczywam;)16 mam wizyte i moze juz sie dowiem co rosnie w moim brzuszku i na co czekam z niecierpliwoscia;)pozdrawiam
 
Witaj. Jestem w Twoim wieku i za tydzien rodze. Mamie powiedzialam od razu jak zaczelam podejzewac, ze jestem w ciazy, z Tata bylo gorzej ale jakos to przetrawil i tez jest okej. Teraz mam w nich wsparcie. Ciesze sie, ze im powiedzialam. Chlopaka, z ktorym zaszlam w ciaze zostawilam bo zaczal chodzic na imprezy, pić i przestal mnie szanowac. Ale zwiazalam sie z kims innym i pomalu zaczyna sie ukladac :) Zycze powodzenia i daj znac koniecznie jak sie maja Twoje sprawy :)
 
Paulk20 gratuleje i Witam;-)
Umi mjemu tez ida zabki ale z niego to taki leniuszek ze w nocy to zadne wedzenie go nie ruszy.
Aneta1987 duze chlopaca masz juz w domu:-) a twaoi rodzice nie zle sie ustawili faktycznie jeszcze w miare mlodzi a dzieci odchowane:-)
megi no to trzymam kciuki zeby juz sie dowiedziala:-)

Ja jutro mam 2h tylko w szkole to pozalatwiam pare spraw, a polacy znowu wygrali:-)
 
Dziękuje Wam wszystkim za życzenia i miłe słowa !!! :-D
A jak wypał ten dzień... Rewelacyjnie....Wszystko się udało...goście zachwyceni..mimo wzruszenia i romantyzmu raczej towarzyszył każdemu śmiech... Było wesoło a wszelkie atrakcje wypaliły ;] Mimo że przeleciało Nam to nieziemsko szybko jesteśmy zachwyceni a to MY...
pageox.jpg

061small.jpg

041small.jpg

389small.jpg
 
Witam po długiej niebecności :) miałam strasznie zalatany tydzień :) w sobote wychodziłam za mąż i chcialiśmy naszą córeczke.... było wspaniale :) impreza udana :):) Aguś gratuluje :):)
 
Aneta1987 - Witaj na forum.
Mi tez tak wszyscy mówili, że co z tego, że nawet dobrze, że tak wcześnie urodziłam dziecko, bo odchowam i spokojnie będę mogła i do pracy jeszcze iść i poszaleć :p
Gratuluję drugiej Dzidzi.

Aguś
- Oooo... wiedziałam, że ślub będziesz brała ale nie wiedziałam, że to już.
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.
Zdjęcia cudne, slicznie wyglądałaś.

dorom, umi - Gratuluję ząbków.
U nas kilka dni temu przebił się już 4. mamy dwie górne jedyneczki no i teraz dwie również górne czwóreczki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry