reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no ja tak myslalam ze poczekam do 10 tyg wtedy mam nastepna wizyte u gina wiec jak bedzie wszystko w porzadku to wtedy myslalam ze im powiem.... tylko jak ? boje sie ze sie przerażą...:(
 
reklama
Ja dziś dowiedziałąm sie że jestem drugi raz w ciąży i od razu mamie napisałam sms:) Ja mam 19 lat no prawie bo jestem z grudnia.. Mama powiedziała że to nasze życie ale cieszy sie:) Bardziej boje sie reakcji teściów ale to nasze życie my decydujemy oni tylko moga sie dowiedzieć i cieszyc lub nie:) Gdy byłam w pierwszej ciąży tez nie byli zbytnio zadowoleni ale przeszło im po 2 tyg:)
 
Mamie pokazałam pierwsze zdjecie z usg a ona na to CO TO JEST? powiedziałam MOJE DZIECKO a ona IDZ DO POKOJU:) pozniej cos tam gadała z tata potem przyszła i mowi zeby R przyjechał bo musimy porozmawiac no i rozmawialismy co zamierzamy jak i co.. No i już było ok.. Potem tylko ciuszki na allegro przegladała:)
 
o rany jaki text "idz do pokoju" heh
e to nie było tak najgorzej...
to moze mnie nie wydziedzicza :p w końcu jak sie urodzi bede miec 20 lat
 
No ale ty już jestes pełnoletnia wiec nie powinno być źle:) A ja w pierwsza ciaże zaszłam na 3 miesiace przed 17 urodzinami:) Urodziłam jak brakowało mi poł roku do 18stki..
 
Widzę że tu sporo młodych mamuś.

Więc i ja się dopiszę. No więc mam 23 lata 3 letniego synka teraz jestem w kolejnej ciąży.


paulka90 jak zrobisz sobie USG to daj je rodzicom. Zabić cie nie zabiją ale swoje powiedzą. Głowa do góry. Rodzice zawsze muszą pogadac. taki ich urok :p A za kilka lat bedziesz sie z tego smiac.
 
Dawno tu nie zaglądałam a to z powodu braku dostępu do neta ale juz jestem z powrotem mój brzuszek juz troche widac dlatego miałam bardzo "miłą" rozmowę z dyrektorem i wychowawczynią pff
 
reklama
paula tez sadze pokaz foto z usg i powiedz wnusia lub wnusio bedzie :) Ja mialam niecale 19 lat jak zaszlam w ciaze ( chciana zadna wpadka ! ) Wyjechalam do chlopaka do Irlandii zostalam na jakis czas zaszlam w ciaze i tak tu jestem do dzis nie narzekam na nic Tylko na pogode ;/ Z mama niestety rozmawialam przez tel ... Bylo troche ciezko powiedziala to co mysli Plakala ale powiedziala ze sie cieszy :)
A ja wracalam w pazdzierniku do polski na kilka dni do rodziny i pozalatwiac sprawy ... Np z szkola ;/ zostal mi ostatni rok techniku informatycznego ... Znalazlam tu kilka innych szkol ktore moglabym skonczyc wiec o tym wlasnie mysle :)

Teraz moja mala ma prawie 5 miesiecy i jest wszystkim co mam wraz z Damianem :) ;*


Dobranoc kochaneczki :))
 
Do góry