reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Oj pustki , pustki na MM :sorry: ale wydaje mi sie jak tylko przyjdzie jesien i zima bedzie wiekszy ruch :tak:
Ala juz zjadla kolacje i oglada bajki !! dzis sie wybiegala po polu to mam nadzieje ze dzis nie bedzie problemu z zasnieciem :-)

Magda to zrob sobie nowa stronke :tak:;-)
 
Aguś jak przygotowania? Ja już na ostatniej prostej jestem ;) więc u mnie mega sajgon i straszny chaos! Mam nadziję, że u Ciebie nieco lepiej ;)
 
chyba tez zaloze ta stronek mama czy tata bo mi wszyscy wmawiaja ze do P jest podobny jak to ktos stwierdzil ze te blon wlosy(po mnie) to tylko taka zmylka:confused::sorry2:
panistepelek narazie sie nie psuje wiec moze jeszcze troche pokorzysrtacie z tej miejscowki:-)
Maagda no oprocz oczy to ja tam iwdze tylko tate:-p
polna no to zakupy udane ja szczerze mowiac zadko kupuje bo mi mama zwozi z niemiec tez za grosze:-) ostatnio jak bylam w niemczech to kupilam Mikiemu 3 pary butkow z adasia z nike i jordana razem dalam 15 euro wiecbylam bardzo zadowolona:tak:
Miki ladnie spi a ja generala ogladam no i BB nadrabiam:-p
 
Witam!
nie pisałam,bo byliśmy u teściów. Od wczoraj mam szybszy internet i nie mogę się,aż przyzwyczaić,ze mi się nic nie zawiesza:)
:)Adaś już trzyma gryzaczek i wkłada sobie do buźki:)
I wogóle zaczął się przejmować,gdy za długo nie ma mnie w zasięgu wzroku-wczesniej był jak małe cygniątko i mógł zostać z każdym. Teraz owszem posiedzi na rączkach,ale jak za długo to się rozgląda gdzie jego mamusia:):):)Mój kochany mamincycek:)tak go zaczęłam nazywać.
A już się bałam o co mu chodzi-bo miałam wrażenie,ze lubi wszystkich tylko nie mnie. Może to był mój stres winny. A teraz na najgorsze smutki dobra jest mamusia:) i wkońcu uspokaja sie u mnie na rękach.Wczesniej lepiej go było czasem odłożyć.
 
Czesc mamusie ;-) u mnie nocka wmiare udane , tylko ze pobudka o 6:40 :-D ehhh dobrze ze Ala umie sie zajac soba to polezalam sobie do 7:10 :rofl2:
Ala juz od pol godziny wola ze chce ogladac Pacyka (bajka na mini z moich czasow ):-D

Lenka mamincycek , dobre :-D
oj chyba u kazdej tak jest ze z czasem dziecko chce byc tylko z mama :tak:
Ala jak byla malutka to akceptowala tylko kilka wybranych osob , wtym mojego tescia a tesciowej to jak tylko ja zobaczyla plakala :rofl2:

Kolia masz racje , 60 zl za 3 pary butow z takich firm to okazja :tak: zreszta wogole moj maz pracuje w niemczech i czasem przyjezdzaja do nich bulgarzy na zarobek w sezonie zimowym to jak wracaja to wracaja z worami ubran z lumpeksow a potem na tym interes robia :rofl2:

Matosia a ja calkiem zapomnialam ze Ty tez bierzesz teraz slub :-) wooo , zycze zeby wszystko sie udalo i pogoda dopisala ;-)
 
czesc dziewczynki;)chwilke mnie nie bylo!wyszlam juz z tego szpitala!troche sie przestraszylam o moja dzidzie ktora rosnie w brzuszku juz jak cos;)ale wszystko dobrze jak narazie;)mam duzo lezec i sie nie przemeczac;/dzisiaj ide kolo poludnia na kontrole!ale ze szpitala wyszlam dzien szybciej bo juz nie mogla tam wytrzymac!za przeproszeniem ale takie tam sa pi..y ze masakra!tam mnie bardziej wkurzaly niz w domu ojciec!wyszlam na wlasne zyczenie!a teraz nie mam czasu na odpoczynek bo musze wszystko załatwiac przed slubem!jejku ile trzeba sie ze wszystkim nachodzic i załatwiac ze juz o 8-9 ide spac bo ledwo na oczy widze;/ale wiekszosc spraw juz mamy za soba;)tylko tak mnie krzyze bola ze joj;/to dopiero 2 miesiac i tak mnie bola ze chodzic nie moge jak mnie bol zlapie a co dopiero bedzie jak bedzie zaawansowana ciaza;)nie wstane wtedy pewnie z łozka;)pozdrawiam
 
Witam serdecznie...
Przyznam się szczerze, że trochę gubię się tu na forum... tyyyyyyyle wpisów:szok:. Ale chyba trafiłam nna dobry dział: Mam 21 lat i już za niecałe 2 miesiące będę mamą... Trochę jestem przerażona ale na szczęście mam wielkie wsparcie moich rodziców i mojego przyszłego małżonka. Mówią: chcesz rozśmieszyć Boga - powiedz, ze zaplanowałeś swoje życie... Cieszę się, że moje maleństwo nie jest "nad" oczekiwane, że nie musiałam płakać czy zajdę w ciąze czy nie (moja mama miała wielkie problemy z urodzeniem mnie) Troszkę mnie ta ciąża zaskoczyła,:baffled: ale nigdy nie powiedziałabym, że to wpadka, bo od kiedy znam swojego ukochanego w mojej duszy gra : Tak, chce rodzić jego dzieci. Bardzo jestem teraz szczęśliwa. Wszystko układa się po mojej myśli... Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie za mnie kciuki :-) :blink:
 
Witam mega wyspana obudzikismy sie z mikim po 9 telefon nas obudzil:-) a teraz spiewa sobie w lozeczku:-p zaraz musze mu zrobic sniadanko. No a tak poza tym to musze mu troche przykrocic wszytskiego jest takim malym podjadaczem, podjada wszytsko od wsyztkich zazwyczaj dziadkow a lubi wszytko od chlepka z maslem po grzeska jak tak dalej pojdzie to bede miala mala kulke w domu:-p
lenka mi Miki do tej pory nie wklada geryzaczka do buzi ani prawie nic ma pare wybranych zabawek ktore tam laduja np. mis z ktorym spi jest osiniony wzdluz i wszez no i przedewszytkim nie ma mowy zeby jedzenie wzial do buzki sam jakies ciatka chrupki wszytko ja musze mu dawac:baffled::sorry2::confused:
megi oszczedzaj sie a nie taka zalatana zrzuc troche na innych;-)
Okaj Witaj! dobrze trafilas:-) tez uwazam ze lepiej wczesniej niz sie pozniej dlugo starac moja mama rtowniez dlugo nie mogla sie mnie dorobic chyba jakies z 4 lata jej to zajelo.
 
reklama
witamy Okaj;)jeju jakie goraco jest u nas ze mozna zdechnac na polu;/leze narazie bo nie mam sily na nic;/
kolia jak sama sobie nie zalatwie to nikt inny tego nie zrobi;/narazie sama interesuje sie weselem!wszedzie chodze, pytam, zalatwim bo wszyscy to maja gdzies!tzn tato jest caly dzien w pracy, mama dopiero za miesiac wraca a moj mateusz mowi ze on sie na ty nie zna;/a do tesciow nie jade!niech mateusz sobie z nini uzgadnia wszystko!bo ja sama z rodzicami tez za wszystko placic nie bede;/aaa denerwuje mnie to i tyle!!!!!!a tu jeszcze tylko 2 miesiace i to tak zleci ze cos!moze zdarze z tym wszystkim;)ciumki
 
Do góry