reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

POLA - oczy ma zdecydowanie moja Kuba ma zielone :-p

POLNA - nosek to ona nie wiadomo po kim ma bo ma tego naczyniaka :-p i dzięki chociaż ktoś uważa że do mnie podobna co jest pocieszające :-p i faktycznie uświadomiłaś mnie że ma moją bródkę :-):-):-)

ANETKA - Zuzka śliczniutka śledzę jej zdjęcia na NK :)

KIKA - zrób test najlepiej z krwi w szpitalu się robi ( ale niestety nie w każdym ) kosztuje jakoś 30zł i masz 100% pewność i od razu wiesz który to tydzień ;-)

KOLIA - miałaś chyba na myśli mnie a nie dorom :-p

Ja zaraz idę kąpać Ninkę i aaaa :-p
 
reklama
Kolia a wiesz ze duzo osob sie pyta wlasnie o to :-) Ala to zdrobnienie od Alicji ;-)

Agus oooo to juz niedlugo wesele , oj zobaczysz ze nim sie obejrzysz a juz bedzie dzien slubu :-)
zazdroszcze tej calej bieganiny a najlepsze potem jest otwieranie prezentow i myslenie co sie zrobi z 4 zestawem do kawy :-):-D

Kika a moim zdaniem pojedz do lekarza , moze to przez ta nadzerke :nerd:
 
polna_N No tak...Niedawno był czerwiec a tu już za ponad tydzień ślub...Dzidzia też daje we znaki bo już nieco czuć jej obecność ;) Jak ten czas leci...:-D W tym tygodniu ostatnie poprawki w salonie...Później do kosmetyczki po tipsy (oczywiście krótkie i delikatne) A tak ogólnie to przygotowania już skończone.... Ja też kiedyś nie mogłam się doczekać przygotowań ale dziś muszę przyznać że były męczące !!:tak:
 
Kamusia - Karmie piersia rano gdy wstaje ok. 6 i 9, i do snu wieczorem. :tak: I spi mi super, kazdy mi mowi ze mam za dobrze, i wogole ze Alanek to jakbym dziecka nie miala, poloze go w wozku i tak sam sie bawi, nie musze Go brac ani zabawiac. Wczoraj mi troszke marudzil, dzis tez - mysle ze to zabki bo tak bardzo sie slini. ;-)

pola997 - Na poczatku Alus byl podobny do mnie, kazdy mowił ze cala Mama. :tak: Ale teraz coraz bardziej chyba do Bartka. :tak:

anetka551 - Śpi mi jak mały Aniołek. :tak: Ale Ty tez nie mozesz narzekac, o 3 i o 5 to nie tak zle. ;-)

Femme - Tez gdzies tam jestem ja i Bartek na tej stronie i mozna zagłosowac. ;-) Jak narazie chyba wygrywam. :tak:

Tu znalazlam link:
http://mamaczytata.pl/pokaz/7630/do_kogo_jestem_podobny_
 
Ostatnia edycja:
Witam po weekendzie

matosia - Moja córcia w sumie dopiero gdzies od tygodnia (ma rok i 3 miesiące) przesypia całe nocki. Wcześniej tez bardzo często musiałam do niej wstawać. Teraz strasznie się wierci ale na szczęście na ogół pokręci sie, czasem usiądzie na chwilę ale zaraz kładzie sie i spi dalej.

kamusia, femme, anetka, dorom
- Ciężki wybór z tym podobieństwem. U femme zagłosowałam, że jednak do taty a u pozostałej 3 że do mamy :p

Mąż przyjechał w sobote po 12 i zabrał córcię do niedzieli wieczorem (byli u Jego teściów ogólnie). Jak tylko wyjechali to poryczałam się za córcią ale potem zabrałam się za sprzątanie Naszego pokoju (tak grutownie, włącznie z myciem okien, zmieniem firanek, pościeli, uporządkowaniem w szafkach) i pdzień mi zleciał. A w niedzielę to się w sumie leniłam. Odpoczełam sobie.
Dziś spędzilismy prawie cał dzień w 3. Najpierw bylismy w mieście, potem jak wróciliśmy to córcia poszła spać a my sobie leżeliśmy a jak wstała to pojechalismy do miasta nad zalew na plażę. Klaudii bardzo się podobało. Biegała na bosaka, na czworaka, bawiła się w piasku. Na początku nie chciała w ogóle do wody podejśc ale potem zaczeła latac przy brzegu i jak się cieszyła. Tylko nie przemyślelismy by zabrać ubranko na przebranie i mąż musiał jechac do domku.
Żałuję, że mając taka mini plażę "pod nosem" wcześniej nie jeździliśmy. Ale może w weekend będzie jeszcze pogoda.
 
Ostatnia edycja:
Czesc mamuski :tak: Ala wlasnie usnela a ja mam chwile spokoju , strasznie mnie glowa boli :baffled: bylysmy dzis na zakupach a dokladnie w ciucholandzie :rofl2: ufff zas nakupowalam Ali bluzek i jestem mega zadowolona bo wygrzebalam sliczna bluze z niki dla Ali :-)

Femme a prosze Cie bardzo , pisze co widze :-p;-)

panistepelek nom to rzeczywiscie mialas 2dni wakacji :-) a pogoda sie nie martw , napewno jest bedzie sporo slonka a jak nie to za rok bedziecie mieli sprawdzone miejsce :tak:

Magda heh Tatus jest ciut za daleko ale wydaje mi sie ze bardziej do Ciebie jest podobna ;-)
 
Maagda - Zagłosowałam, że podobna do Ciebie, bo w sumie twarzy Tatusia nie widać zbyt dobrze :p

polna - W przyszłym roku napewno częsciej będziemy odwiedzać tą mini plażę naszą :p
Ja ostatnio w ciucholandzie kupiłam sliczna bluzę za 2 zł dla córci.

Straszne pustki tutaj :-/
 
reklama
DOROM - do was obu jest podobny ale dałam głos na tatę :-p

STEPELEK - no to sobie wypoczęłaś :-)

MAGDA - nie wiem na kogo zagłosować bo na zdjęciu nie widać taty, jak powiększyłam to wydaje mi się że cały tata
 
Do góry