reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dorom Maluszek chyba jednak bardziej do Ciebie podobny...Jest przekochany ;)):tak:
matosia A u mnie też sajgon :pP Jutro ostatnia przymiarka suknie przed wielkim dniem i kilka poprawek ;);-)Ostatnio jestem zabiegana bo oprócz papierkowych spraw co chwile gdzieś jeździmy..Ostatnio byłam w makro pokupić napoje na wesele ;) Teraz zajmuje się kwiatkami z bibuły żeby ustroić klatkę...I tak co chwile jak nie do paierniczego po pudełeczka dla gości czy napis to do kwiaciarni wybierać bukiet.... HE...Przed weselem też pewnie będzie nawał bo kosmetyczka , próbna fryzura, na dniach ozdabianie sali i klatki oraz samochodu...Wszystko robimy praktycznie sami ;P A poza weselem ta krzątanina w domu...Szykowanie swoich rzeczy jakie zabiore ze sobą do domu Mojego, porządki przed weselem....Musiałam sobie już założyć kalendarzyk...Kiedy co mam zrobić bo zapomniałabym o badanich i wyzycie u gin. na dwa dni przed weselem ha :p:tak: Ale mam nadzieje że szybko przeleci, wszystko wypali dobrze i potem będzie spokojnie...A jak u CIebie samopoczucie? Oczywiście czekam na zdjęcia z uroczystości :-D
Okaj Witaj ;) I miłego pisania
megi_emi18 Cóż by ci poradzić.... Na pewno jesteś w lepszej syt. niż ja byłam..więc nie ma się co przejmować..Może teściowie po prostu nie chcą się wpieprzać...Za to ja miałam na odwrót niż TY...Wszyscy załatwiali za mnie..Tylko że ja nie miałam o niczym pojęcia i zazwyczaj wychodziło coś co mi się nie podobało albo czego nie chciałam...Wolałabym sama sobie to zorganizować niż być na boku i patrzeć jak teściowa wybiera z moim narzeczonym...No sorka ale to My jesteśmy parą....I w sumie ciesz się że możecie coś robić po swojemu..bo jak już inni zaczną wybierać to nie będzie tak ciekawie...
 
reklama
femme - Oj ta, odpoczełam sobie. Ale biorąc pod uwagę, żę siedzę sama praktycznie 24-24 z córcią to taki odpoczynek należał mi się.

kolia - Dziś miałam ochotę wybrac się na plaże ale pieszo trochę za daleko więc poszłam z córcią tylko na plac zabaw.

Miałam też zrobić zakupy w biedronce tylko, że podchodząc do kasy okazało się, że nie mam portfela i musiałam odnieść wszystkie rzeczy.
Potem tak pić mi się chciało a nawet nie miałam grosza na wodę :-/

Okaj - Witaj na forum. Dobrze, że masz wsparcie w rodzicach i że sama pozytywnie przyjmuszesz tą ciążę.
Będziesz miec chłopczyka czy dziewczynkę?
 
STEPELEK - no zdecydowanie się należało ...ja dość często mam możliwość odpoczynku a w sumie aż tak go nie potrzebuję bo Ninka jest grzeczna i bawi się sama ale i tak zawszę się cieszę jak mam czas tylko dla siebie nie martwiąc się bo nawet jak dziecko się bawi samo to trzeba mieć ciągle oczy dookoła głowy :dry:

AGUS - fajnie zazdroszczę ciekawe czy ja się kiedyś wesela doczekam :dry: :-p

KOLIA - przy Ninie też się niczego nie da zjeść bo podjada :-p nie lubię jeść jak jest w okolicy bo spokoju nie daje :-p

0KAJ - no to super :-) wstaw suwaczek żeby było wiadomo który tydzień i udzielaj się często :-)

MEGI - ty się tak nie przemęczaj żeby dzidzi nic się nie stało ... jak musisz coś załatwić to niech Cię wożą :-)

A ja sobie wcinam bagietkę czosnkową i zaraz będę się bawić w Gimpie ;-)
 
Witam:-)
panisteplek- dobrze,ze wypoczęłaś.Należało się....

femme- doczekasz się wesela na pewno :-pJak dla mnie za dużo stresu....:tak: O połowie spraw i tak zapomniałam...:-pMasakra... Mimo,że wszystko było zaplanowane duzo wczesniej... I dupa:-p Jak już staram się nie palić, to w dzień ślubu jarałam jak szalona:-p

dorom- Alanek jest do Ciebie podobny:tak: Moim zdaniem:tak:

Magda- Twoja córcia to jak dla mnie, cały tatuś;-):tak:

byłam u lekarza z moim Ludwikiem, i co? Waży 7650:szok::confused::baffled: Ja myślałam ,że gdzieś 9 kg:-D... Ogólnie jest długo i chudy:-p kazał nam dawać cebidon multi i vigantol czy jakoś tak;-)
 
panistepelek kiedys w sklpeie nagle pinu zapomnialam przypomnial mi si po wyjsciu ze sklepu:-p
femme tez sie czasmi zastanawiam czy sie doczekam;-)

Bylam z Mikim u lekarza z tym ze tym razem ja bylam szczepiona a Miki zamiast potrzymac mame za reke to zaczepial pielegniarki:-):-p no a wazu juz 9200 klops jeden:-)
 
femme - Moja córcia niby tez umie sie już doskonale bawić sama ale teraz jest na etapie łapania mamy za rekę i prowadzania wszędzie :p

pola - A te nazwy co napiosałaś to jakieś witaminki dla maluchów są? Czemu musisz je dawać?

kolia - Twój synek waży prawie tyle co moja 15 miesięczna córcia hihi :p. No ale chłopczyk to co innego :)
 
No zaglosowałam juz na wszystkich:-p ale nie pamietam gdzie na kogo jedyne co to ze Maagdy Lusia do tatusia, Alanek Dorom do mamusi i kurcze chyba KingiMZ do mamusi reszty wybaczcie nie pamietam co i jak ale wszystko mi sie podobało:-p
panistepelek No two po zdjeciach widac było ze był mały wypoczynek:-p to bardzo dobrze a jak tam córcia sie wybawiła?
pola nie jestem pewna czy zdjecie Ludwiczka było w tej porównywance kto do kogo podobny ale powie ci ze ma twoje oczy bo juz to kiedys miałam ci pisac ale tak mi zeszło:-D
 
Witajcie:-) Wklejam foty z przymiarki ;)
dsc00841small.jpg

dsc00846small.jpg

sdft.jpg
 
agus- no,sukienka ciekawa:tak: Tak z ciekawości ,ile placisz za nią?

panistepelek- Cebidin to są różne witaminy ,które są trudno przyswajalne, a to drugie to witamina D....

umi- Mój jest ponoć caly tata:dry: Może tylko ksztat i wielkośc oczu ma po mnie,ale kolor już nie:-(
 
reklama
Do góry