reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

pola - Tak tylko pytałam, no bo ja córcia takich nie dawałam. :)

Aguś
- Śliczna suknia. Cudnie będziesz wyglądac w dniu slubu.

Umi - Po których zdjęciach?? Co tak w ogóle u Ciebie?

A teraz wstawię kilka fotek z pobytu na mini plaży
2uxxvv8.jpg

28m328p.jpg

2mh8k5k.jpg
 
reklama
umi hehe ja nie umieszczalam zdjec na tej stronie zeby glosowac, wiec musialo ci chodzic o kogos innego ;P moja corcia ani do mnie ani do meza nie podoba...to czysta kopia mojej mamy wiec bez sensu by bylo umieszczanie tam nas :D

agus na wierzchu masz koronke? bo nie wiem czy dobrze widze :D
 
panistepelek no to mala modelka:-)
Agus sliczna suknia ahh tez mi sie marzy jak tylko widze witryne sklepowa z sukniami to zawsze lukam tam sobie na te suknie:-)

Ja sie ni dziwe ze dziecie po szczepieniach marudza mnie caly dzien boli reka:dry: ale Miki naszczescie ostatnio grzeczny jest nawet :-)
 
pola997 Kupno 1200 a wypożyczenie 500 zł...:-)
Ewunia , panistepelek ,kolia ,Dziękuje:-D
Kinga MZ Cała suknia jest z inteligentnej tafty, na wierzchu ma koronkę... masz rację ;-) która na sukni jest przez ukos... Posiada delikatne świecące kamyczki...jest bardzo skromna i wygodna i myślę że to się liczy najbardziej :-D
matosia Licze na fotki ;) I nie denerwuj się..to w końcu najpiękniejszy dzień ;) Bedzie dobrze :-D
 
Aguś teraz mam chwilkę, ale też nie za dużą ;) teraz u nas jest masakra, dwa dni przed ślubem... Dzisiaj usadzam gości, bo przedwczoraj okazało się, że zmieniło nam się rozstawienie stołów :(, więc cała zabawa na nowo :( od jutra to już wogóle jest saajgon! od rana latam! Mam nadzieję, że w sobotę (o dziwo) się uspokoję ;P
 
Maagda_ - To masz super, tak jak ja. Kochane te Nasze Malenstwa ze tyle Nam spia. :tak: Daja sie wyspac Mamusia. :tak: Ja tam w Twojej córeczce widze Tatusia. :sorry2:

Femme - Hehe, to tak jak ja u Ciebie. ;-) Duzo osób mówi ze Alanek zmienia na Tate. ;-) Tez lubie ten program Gimp, tylko jest kilka spraw których nie moge rozszyrowac. :dry:

AgusZakochana - Dziękuje. :tak: Jeszcze troche i Ty bedziesz miala swoje Malenstwo na rękach. :tak: A sukienka sliczna, juz nie moge sie doczekac zdjec ze slubu. :tak:

pola997 - Ja vigantol daje od juz od dawna. ;-)
 
witam:-)

dorom- ja dawałam wcześniej wita D,teraz ,że jest już starszy to kazał dawać vigantol:tak:

aguś,matosia-też mam nadzieję,że zobaczę jakieś zdjęcia... Ile ludzi będziecie mieć na ślubie?:-p

Ludwik spał dziś do 7 ,także też daje mi się wyspać.... Kochaniutki ;-)
 
reklama
Do góry