reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziendobry :tak: oj rzeczywiscie maly ruch tutaj jest :sorry2:
MY z poprawiny wrocilismy po 22 , Ala usnela cos przed 23 a obudzila sie o 8 ale znajac ja pewnie drzemke zrobi od 12 do 15 :-D
Poprawiny jak poprawiny , Ala ciagle sie mnie pytala kiedy bede ..kaczuchy.. i pociag bo chce tanczyc :biggrin2:

Femme no tak krotko ale co to za zabawa jak nie ma sie z kim tanczyc :-p:-D a jak ktos mnie poprosil do tanca to widzialam tylko dzikie spojrzenia partnerek wiec pozniej tanczylam juz tylko z Ala :-D

Kamusia ja raz milam klopoty z zaparciami ale wtedy Ala miala juz pol roczku to dawalam Jej deserek z winogronem i wtedy poszlo :-D
a moze jak bedziesz czesciej Mala kladla na brzuszku to Jej ulzy , sama nie wiem :sorry2:

Dorom szczesciara ze tak dlugo spalas :tak:
 
reklama
MamaCzyTata.pl - Ninka jest podobna do ...

DOROM - No teraz już nie tak nad morzem bo przecież się przeprowadziłam :-p ale dość blisko bo jakieś 40km ;-)

LENKA - wow to gratulacje :-p Nina była długa bo 58cm ale za to chudzinka bo 3320 :-p

KAMUSIA - hehe fajna stronka też sobie założyłam :-p a niestety na tatusia zagłosowałam również chociaż jak dla mnie do nikogo nie jest podobna :-p

POLNA - buhahaha a to jędze :-p nie dały potańczyć :-p no to się nie dziwie dobrze że Ale miałaś :-p
 
Witam:tak:

femme- moim zdaniem Ninka jest podobna do tatusia i do Ciebie,ale jednak bardziej do taty:tak: Twoje ma chyba oczy:-p Zresztą sama nie wiem:sorry2:

dorom- u mnie zdania są podzielone do kogo Ludwik jest podobny,ale chyba bardziej do taty:tak: Grzesiek jak był malutki wyglądał tak samo jak Ludwik... Mały ma moje oczy (kształt) moje uszka oraz moje paznokietki i dłonie:tak::tak::tak: Co z niego wyrośnie jednak się okaże :tak:;-)

polna- ja powiem ci ,że nie zawsze lubię się bawić na weselach... Zależy jaka muzyka.... Czy towarzystwo się bawi itp... Najbardziej jednak ze wszystkich imprez jakie przeżyłam podobała mi się moja 18:tak: Ślub i wesele było za duzym stresem;-)... Na drugi dzień szłam oglądać jak był ustrojony kościół oraz sala:sorry2::zawstydzona/y:
 
Femme ano dobrze , dobrze i Ala wszystko umiala tanczyc :tak: no poza polka :-D
ja tez zaglosowalam :-p mi sie zdaje ze bardziej do Ciebie podobna , Twoj nosek i brodka :rofl2:

Pola a ja tam swoje wesele lepiej wspominam od 18 :-) ale jednak jak sie jest na kogos weselu to przychodza wspomnienia i chcialo by sie jeszcze raz to wszystko przezyc :tak::-)
 
Witam po dość długiej przerwie. Jakiś czas mnie tu nie było, czytam Was często ale jakoś nie miałam czasu, żeby napisać, raczej wszystkiego nie nadrobię.

W sobotę, 22 sierpnia Ochrzciliśmy Zuzię:tak: Mała była grzeczna jak aniołek, nawet się nie obudziła podczas Chrztu, jednak pod koniec Mszy zachciało się jej jeść, więc musiałam ją nakarmić :-p A tak w ogóle to Zuzka rośnie, jest zdrowa jak ryba :tak::-)

kamusia185 w sumie nie wiem jak Ci pomóc, bo Zuzia puki co nie ma takich problemów, ale może dlatego, że kilka razy dziennie pije herbatkę ułatwiającą trawienie lub rumiankową. A do kogo mała jest podobna? Zagłosowałam na tatę ;-)

dorom5 tak długo Alanek Ci spał? Zazdroszczę! :tak::tak: Moja to się dzisiaj chyba z 3 razy budziła :baffled: w ogóle ostatnio coś się jej przestawiło i z pobudki o godzinie 5 zrobiła się pobudka o 3 i później dopiero o 5 :-p

polna_N Tobie też ładnie Ala śpi :-) i jak, tańczyła kaczuchy ?? :-D

femme fatal Ninka podobna i do Ciebie i do tatusia :tak: jednak zagłosowałam na tatę

a tak przy okazji MamaCzyTata.pl - Zuzka :-):-)
 
anetka to fajnie ze chrzciny przebiegly spokojnie :tak: u mnie Ala tez na poczatq byla grzeczna ale chrzcilismy w sobote i byla adoracja to obudzily ja dzwonki oj wtedy trudno bylo uslyszec to co spiewal ksiadz :rofl2::-D
a kaczuchy ladnie tanczyla , tylko ze robila wszystko z 2sekundowym opoznieniem :-D
Zaglosowalam na Tate , jakos poza plcia nie widze podobienstwa miedzy Wami :-p:-);-)
 
Hej! Jestem w kiepskiej sytuacji. Dwa miesiące temu poroniłam, macica sama się oczyściła. Ale lekarz stwierdził nadżerkę. Powiedział, że mam przyjechać po miesiączce na cytologię i raczej będzie wypalanka (stwierdził, że spora jest ta nadżerka). Miesiączkę dostałam miesiąc temu, ale nie pojechałam do lekarza
smutas.gif

Przedwczoraj miałam termin miesiączki, już myślałam, że ją dostałam, bo zauważyłam na majtkach plamę krwi z brązowawym śluzem, ale to był koniec tamtego dnia. Myślałam, że następnego dnia się zacznie (bo miesiąc wcześniej miałam to samo, wieczorem małe plamionko, cała noc nic, a następnego dnia normalny okres), ale nie, do dzisiaj mam małe plamienie (brązowy śluz). Pobolewa mnie brzuch, jak przy okresie. Nie zabezpieczaliśmy się z chłopakiem, nie licząc stosunku przerywanego (ale to nie jest forma zabezpieczenia). A, i jeszcze jedno, w ten pierwszy dzień plamienia wieczorem wypiłam dużo alkoholu (byłam pijana i zwracałam). Co myślicie. Proszę, odpiszcie.
 
Zrób test Kika.
PRZEPRASZAM DZIEWCZYNKI, ŻE SIĘ NIE ODZYWAM, MAMY OSTATNIO MAŁE ZAWIROWANIA. PODCZYTUJE WAS ZA TO. ODEZWE SIĘ JAK JUŻ SIĘ WSZYSTKO USPOKOI. BUZIACZKI DLA WAS!!
 
reklama
Ostanio dopadlo mnie brak weny do pisania, Bylam dzisaj z Miki w lasku golabki gonil bardzo ladnie juz chodzi za jedna raczke tylko czekac az pojdzie sam:-)

dorom zaglosowalam na tate ale nie moglam sie zdecydowac:-p
polna no to Ala sie wyszalala. A teraz tak mnie naszlo mala ma na imie Alicjia czy poprostu Ala?;-)
Kika popieram Karoline zrob test.
 
Do góry