reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziekuje wam ,stare troche to zdjecie;/. Mam 22 lata i mam 2 potworkow Olivia ma 2 i 7miesiecy a Alan ma 1 i 7 miesiecy, mieszkam z moim chlopakiem w Anglii.Regulamin juz przeczytalam :)
 
reklama
wiesz juz troszke jakies 4 lata , ucze je i po angielsku i po polsku ale wiecej po polsku. ALe dlatego ze olivia kiedy skonczy 3 lata juz idzie do przedszkola na 3h dziennie , a od 4 lat na 6 h wiec pewnie angielski bedzie u niej lepszy niz polski
 
Paula To był najlepszy odcinek jaki nakręcili:) No nie? A widziałas ten moment co było pokazane ten budynek od fotografa?:) To naprzeciwko mieszkam:p Ja tez uwielbiam taki zagadki. w11, detektywi i te sprawy:p
 
Magda nikt się tu nie bulwersuje. Już na pewno nie ja.
Emi Witaj! Jak sobie radzisz w Anglii z dwoma maluszkami? W ogóle słyszałam, że matką nie pracującym wypłacana jest regularna pensja plus dostają mieszkanie, odpowiednie do ilości dzieci. Czy to prawda? Słyszałam to z dziesiątej ręki, tzn. koleżanki koleżanka znała koleżankę której koleżanka mieszkała w Anglii i ponoć tak tam jest. Czy rzeczywiście jest tak bajecznie? :)

Ja tam nie lubię polskich seriali. Za to lubię Lost'y, Gotowe na wszystko, Grey's anatomy, w ogóle wszystkie seriale które przywędrowują do nas zza oceanu ;).
 
paula - Ja również zawzięcie oglądam "seks w wmieście :p"

Pauluś89 - Skoro tyle filmów oglądasz to polec mi kilka, bo nie mam juz pomysłów.

Tak w ogóle witam. Jakos tak pusto się tu zrobiło.
 
reklama
Agus razorze jest dobrze czas zle trzymaj sie ;-) i sproboj zrozumiec troche tesciowa daj jej sie przyzwyczaic do nowej sytytuacji pewnie dopiero teraz do niej do chodzi ze oddaje syna innej kobiecie;-)
emi6 Witaj! fajne maluchy, co do jezyka mialam kiedys chlopaka z niemczech, sie tam urodzil i rodzice tylko po polsku w domu o nauczmowili a niemieckiego nauczyl sie w przedszkolu i tak ma 2 jezyki opanowane swietnie wlcznie z akcentami:-p
panistepelek nie bylo najgorzej troche jeszcze pobroil i padl:-)
matosia ja tez tak sredni z polskimi serialami ale za to zagraniczne kryminalne to prawie codziennie ogladam: CSI, wzor, NCIS, bez sladu, dowody zbrodni, 24h i tak dalej i tak dalej:-p
paula tez ostatnio sex w wielkim miescie polubilam:-) tylko pozno leci i czsami juz padam:-p

Miki spi a jak czekam az sie obudzi bo do sklepu musze isc, ale sie dzisaj pogoda posulam a ja jestem u P i mam do wyboru japonki albo buty na wysokim obcasie bo tylko takie wzielam:baffled:
 
Do góry