reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kolia Tak ale dlaczego ja mam na tym cierpieć... Nie dość że jestem w ciaży i nie powinnam się denerwowac to mam każdego wysłuchiwać i ciągle tylko na mnie walą się problemy ;:)-( Skoro dopiero teraz doszło do niej że oddaje syna to po co 3 lata temu tak mnie na niego nakręcała..opowiadała jakbyśmy pasowali i jaki to on dobry...
Dosłownie nas zesfatała..A teraz ma pretensje że syn jej mało czasu poświęca.. mało??? To ja codzień wpadam bo coś robią we dwójke...to ja zawsze siedze w domu i czekam aż znajdzie czas..jak wpada to na chwilke i ucieka..nie mamy czasu nawet na głupi spacer..nie mówie już o czymś bardziej romantycznym...
Znam ten ból niestety takie są teściowe:wściekła/y:
 
reklama
paula - Ja również zawzięcie oglądam "seks w wmieście :p"

Pauluś89 - Skoro tyle filmów oglądasz to polec mi kilka, bo nie mam juz pomysłów.

Tak w ogóle witam. Jakos tak pusto się tu zrobiło.
Przeważnie takie młodzieżowe ale lubie też horrory i inne:tak: ciągle powtarzam oglądanie "Van Helsinga", ostatnio "Egzorcyzmy Dorothy Mills", "Eurotrip", obie części "Dirty Dancing", "Diabeł ubiera się u Prady", "Zaczarowana" itp ogólnie dużo tego a nie mogę sobie poprzypominać tytułów:zawstydzona/y:
 
Pauluś89 - Skoro tyle filmów oglądasz to polec mi kilka, bo nie mam juz pomysłów.
Hmm ja mogę kilka tytułów polecic z takich co teraz wychodziły :"twilight" i "knowing" pozatym polecam też :harrego pottera":) a ze starszych hmm no to "crash", ale jest ich kilka ten jest chyba z 2004 roku, ale głowy nie dam uciąc. "duma i uprzedzenie" z Kiera Nightly- uwielbiaaam!
Pozatym poelcam z seriali "six feet under" ;) ale trzeba obejrzec cały od początku do końca! ;)
matosia ja tez tak sredni z polskimi serialami ale za to zagraniczne kryminalne to prawie codziennie ogladam: CSI, wzor, NCIS, bez sladu, dowody zbrodni, 24h i tak dalej i tak dalej:-p
a to widzę, że takie telewizyjne seriale ;) my to wszystko z neta ściągamy ;P

Gdybym została zgwałcona , czy nie wiem nie chciała tego dziecka pewnie bym je usunęła .. Każdy odpowiada za siebie i robi co chce.. I co do tego że pocierasz aborcje kiedy dziecko ma downa.. ta choroba nie jest taka złą nam osobę z downem która ma dziecko i wszyła za mąż nie jest .. więc głupi przykład dałaś.
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że dziecko poczęte z gwałtu można usunąc. Napewno jeżeli wiesz, że dziecko jest z zespołem downa można ciążę usunąc.

W każdym razie, ja uważam, że aborcji nigdy w życiu bym nie zrobiła, ale mimo wszystko nie potępiam osób, które sobie taką aborcję zafundowały. Chociaż jednak muszę przyznac, że czuję lekką odraze do osób, które zrobiły to kilka razy
 
Aborcja to bardzo ciezki temat z jakiej strony nie spojrzec jest zle i nie dobrze wlasciwie mialam takie zdanie jak Kinga ale poczytalam o metodach i mi sie troche zmienilo, choc tez uwarzam ze pownino sie pamietac o prawach kobiet, tak jak byl przypadek nie pamietam z jakiego kraju 12 latki ktora byla zgwalocona przez ojczyma i byl w ciazy blizniaczej, lekarze byli pewni ze nie da rady z tej trojki nikt przezyc wiec potempianie tego przypadku aborcji jest dla mnie smieszne.

matosia dziecko poczete z przestepstwa mozna usunac ale musis byc to zgloszone na policje i musi byc wszczete postepowanie i w tedy ma taka mozliwosc ale kady lekarza ma prawo odmowic zabiegu. Co do chory dzieci to nie wiem.
 
Pauluś89 Co zrobić..;( Dziś już nawet Mój przyznał że ona jest po prostu perfidnie zazdrosna... :tak: Nie mogę uwierzyć że jakaś kobieta chce odebrać mi mojego i z nim żyć...( tak jak żyli kiedy mnie nie było ,tata mojego w pracy, brat w pracy a Mój razem z mamuśką zajmowali się domem i pewnie tego jej brakuje ) Ale ma swoje lata pora by się odizolował... Nikt im nie kaze się kłócić czy nie utrzymywać kontaktów... ;-)
Szok...

Ale powiem Wam dziewczyny że dziś mnie zatkało... Teściowa była nieziemsko miła ...jak dawniej...Okazało się że przeszła przez burzliwą kłótnie z Moim teściem na nasz temat :yes: Teść powiedział że jej nie poznaje i że przeżywa... Powiedział także że ma się przyzwyczajać że Łukasz ma teraz swoje sprawy, ma swoją miłość, dziecko w drodze i ma isę nimi zajmować..a nie że chodzi do pracy i będzie koło Ciebie gonił cały dzień zamiast koło nich i potem czasu nie ma dla nikogo...Masz drugiego syna ,stracił prace to niech ci pomaga a nie że pozwolisz mu jezdzić z kolegami autem a na młodszego się uwzięłaś..coś ty taka zazdrosna... He:pP i powiedział jeszcze coś w stylu ,, Żebyś się nie zdziwaiła jak całe wesele rozwalisz..,bo sie zachowujesz jakbyś niechciała żeby twój syn się ożenił i tylko ranisz innych...Codziennie jakieś humorki masz ,daj im spokój wkońcu" :-D Kocham Go poprostu hehehe :-p Chyba dał jej do zrozumienia bo dziś była normalna:-p
 
kolia jesli dzieci sa ciezko chore to tez mozna...moja szwagierka w polowie ciazy zdecydowala sie na 'usuniecie' (musiala je normalnie urodzic) i nawet nie wiecie jaka to byla dla niej ciezka decyzja (tym bardziej ze ona jest bardzo wierzaca osoba) ale niestety dziecko nie mialo zadnych polaczen miedzy polkulami w mozgu i byloby roslinka od urodzenia..nie mowiac ze nie wiadomo jak dlugo by w ogole zylo :((((

kolia, matosia ja sama nie bylabym w stanie usunac zdrowej ciazy np tylko z powodu nie wiem kariery, zeby sobie 'zycia nei zmarnowac' itp...bo wiem ze wyrzuty sumienia meczyly by mnie okrutnie do konca zycia....to ze sa kobiety, dla ktorych nie jest to problem - ich sprawa. Nie mnie oceniac. Zgadzam sie z toba matosia ze ciezko nie patrzec zle na kobiety ktore potraktowaly aborcje jako srodek antykoncepcyjny.....natomiast to z jakich powodu niektore usuwaja i co sie u nich dzieje nikt nie wie oprocz nich dlatego uwazam ze nie na miejscu jest naskakiwanie od razu na takie dziewczyny....

a propo filmow ja za polskimi serialami nie przepadam (no dobra, przyznam sie! uzaleznilam sie od brzyduli :p hehe) a tak to CSI, Kosci uwielbiam....kiedys lecial na polsacie "mesjasz" - tez uwielbialam ogladac...generalnie lubie kryminalne i wszelkie muzyczne typu dirty dancing, step up, grease :)

agus SUPER!!! dobrze ze tesciu jej nagadal...czasami trzeba komus powiedziec wprost zeby zaczal sie zastanawiac nad tym co robi...hehe...ja czasami mam wrazenie ze wlasnie bede taka tesciowa dla synowej.... :|
 
Ostatnia edycja:
agus no to dobrze ze ktos jej wkoncu powiedzial, moze otwaorzyla oczy na dobre:-)
Kinga Kosci rowniez uwielbiam moglam wszytko ominac tylko nie odcinek Kosci:-p

Nie dlugo wejdzie do polskich kin ekranizacja ksiazki paulo coelho "Weronika postanawia umrzec" nie moge sie doczekac bo uwielbiam tego autora i chcialabym zobaczy czy udalo im sie w filmie oddac sens ksiazki.
 
Nie no dziewczyny nie mówcie, że żadna nie oglądała "Six feet under" ("sześc stóp pod ziemią") albo "Lost" ("Zagubieni") ja to na każdy odcinek z niecierpliwością czekałam :) no i wszytskie przez neta ściągnięte ;P
 
reklama
KInga MZ , kolia Fakt ;P Też się ciesze że wkońcu ktoś miał odwage..Ja nie chciałam nic mówić bo jeszcze by wesele odwołała..liczyłam na narzeczonego..no ale ;/;/ choć teść okazał się ratunkiem...
matosia Lostów to ja oglądałam z zapartym tchem :pPP :tak::-D
 
Do góry