reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Matosia Dziekuje ze stanęlas po mojej stronie tak samo innym dziewczyną.

Wiersz jak najbardziej pasuje do tego wątku bo piszą tu młode dziewczyny i może znalejśc sie taka która nie chce dziecka. A po przeczytaniu tego mam nadzieje że odmieni sie nie jednej w głowie. Te dzieciątka nie miały wyboru... Oglądałam nawet filmiki o tym. Te dzieci nazwano zlepą komórek! Miały powyrywane rączki i nóżki... Okrpne... Wypowiadała sie nawet taka babka że miała taki przypadek że dziecko zrobiono aborcje na zaawansowanej ciąży i to dziecko żyło! A pielegniarka zapakowała je jak ciasto i zostawiła a ta babka wzioła je i nosiła 45 minut patrzac jak to dziecko sie meczy i walczy o to zeby przezyc i męczy sie zeby oddychac! Aż wkoncu umarło... Jest tez piosenka o aborcji wstawie link. Płakałm przy tej piosence jak głupia moj facet nie potrafił mnie uspokoic. Cały dzien mysle o tych dzieciach... Jak one zostały potraktowane. Mozna było je oddac do domu dziecka a nie mordowac!


koliapomysl ze nie wszytskie dzieci maja tyle szczescia co twoja coreczka- świete słowa wyjęłas mi to z ust tak samo paula3 nie wszystkie dzieci są -tak jak nasze-kochane i wyczekane. niektóre nie mają szczęścia i trafiają na mamusie,które nie mają mózgu.


Matajkaa Ogromny szacunek... Ledwo doszłas do siebie po pierszej ciazy a tu druga dzidzia:) podziwiam że dajesz sobie rade. Bedziesz z takkim brzusiem przy maluchu sie zajmowała ja bym nie dala rady:/



Kolia z noga troche lepiej chodz jeszcze przechodżi mi po niej takie dziwne prądy...

Maagda - Ja ogólnie nic do Ciebie nie mam i rozumiem, że wyraziłaś swoje zdanie, ale co do tego czy pasuje ten wierszyk tutaj uważam, że tak, bo jest to forum młodych mam i to własnie młode mamy często myslą by dokonąć aborcji.- panistepelek własnie mialam to samo na mysli to co ty:)

Kto ogląda kryminalnych misja na śląsku?:D Sa tam momenty które sa kecone na moim osiedlu:DDDDD Hmmmm miło sie ogląda moją rude w telewizji:) Gdyby ktos chciał oglądac to leci teraz na tvn chyba najlepszy odcinek jaki był i leci 2 godziny:D




Wrzuta.pl - '' Płacz nienarodzonego dziecka'' - Voyager link do tej piosenki polecam wysłuchac bardzo poruszajaca piosenka a do tego piekna melodia...


Aha dziewczyny przepraszam zza bledy ortograficzne ale to przez moja klawiature jest stara i szwankuje a poza tym pisze za szybko:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
emi6 - Witaj na forum, zapoznaj się z regulaminem i pisz z nami jak najczęsciej. Skąd jestes i ile masz latek.
PS. ślicznie wyglądasz na zdjęciu.
 
reklama
Nom jestem Monika i mieszkam w rudzie śląskiej. Mam 20 lat i mam 3 miesiecznego synka emilka:) Zdjecia jego masz na moim profilu i w sygnaturze równiez jest moje i jego zdjecie:) A ty ile masz dzieciaczkow i w jakim wieku są? No prawda ładnie wyszłas na tym zdjeciu?:*
 
Do góry