reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej Dziewczyny! Ponad 2 lata staraliśmy się z Ukochanym o nasze wymarzone Dzieciątko! W końcu udało się. W styczniu bierzącego roku zaszliśny w ciążę, a w kwietniu skończyłam 30lat! Bardzo cieszę się, że w końcu będę mamuśką! Jestem pełna energii i rozpiera mnie szczęście! Dojrzałość to bardzo osobista sprawa, ale w moim przypadku, to odpowiedni moment na Dzieciątko! Nie jestem typem karierowiczki, ani kobiety, która najpierw chciała się dorobić! Należę do tak zwanej klasy średniej i nic sie nie zmieni. Po prostu spotkałam 4lata temu wspaniałego człowieka, którego pokochałam, a On mnie. 2lata się docieraliśmy i podjęliśmy decyzję o Dziecku! Ale Pan Bóg miał inne plany i dopiero teraz zesłał nam ten Skarb! Jesteśmy szczęsliwi na maxa i czekamy na naszego kochanego Synka! Wydaje mi się, że gdybym była w ciąży 10lat temu, nie umiałabym tak świadomie cieszyć się wszystkim, co niesie ze sobą Macierzyństwo! Czy macie 20,30 czy 40lat cieszcie się Skarbem jakim jest Dziecko i sznujcie każdą chwilę tego jakże trudnego, ale pięknego doświadczenia! Pozdrawiam Paluta!
 
reklama
witam serdecznie. u mnie urwanie głowy!! gośie przyjeżdżają, odjeżdżają i tak w kółko!! już mnie to wkurza!!!!!!!!! pogoda też się zepsuła....nuudy w domciu takie, że ho ho.......

AguśZakochana no masz raczje bo w twoim przypadku to mogłabyś się nie zmieścić w sukienkę, a szkoda kasy potem na przeróbki. lepiej w coś innego zainwestować. życzę owocnych poszukiwać sukni i mam nadzieje, że jak już znajdziesz to ją nam zaprezętujesz i oczywiście USG swojego dzieciątka też:p:p ile tych kwiatów musisz naprodukować?? z czego robić je będziesz??
Asiowo jak Cię dawno tu nie było! co u Ciebie słychać?? jak mała i jak fasoleczka?? serio będzie Jaś albo Małgosia?? nie martw się...może kiedyś się kasa znajdzie i będziesz mogła iść na basenik z pociechami...
Karolina00 a jak się czujesz?? wspominałąś coś o nadżerce.....biedulka.... a małemu może ząbki idą albo się przeziębił:(
lenka87 ale fajny ten Twój mały:) a jak się czujesz po porodzie?? nic się nie chwaliłaś jak Ci poszło:p
panistepelek pewnie Twódno Ci zaufać komuś....i daltego nie możesz znaleźć sobie prawdziwej przyjaciółki....może jednak znajdziesz kogoś takiego. życzę Ci tego:*
Maagda i jak po tych zakupach dla małej na basenik??
umi2 a od kiedy zaczynasz tą pracę?? jak mały urwisek??
 
Aguś - Obojetnie jaką skuknie wybierzesz to i tak będzieś zapewne ślicznie wyglądała.

Maagda - Gdyby u nas był basen no i mielibyśmy wiecej kasy to napewno chodziłabym z córcia na jakieś zajęcia.

domikcw - Z tym brakiem zaufania to napewno, ale nie tylko dlatego.
 
Karolina00-Moj mały też nie lubi być spać przykryty. Kopie wtedy jak piłkarz.
Asiowo-my planowaliśmy z Adasiem w 3-cim miesiacu na basen pojsc. Chyba przesuniemy to o miesiąc-przez ten szpital wole troszke poprzesuwac pewne plany.
dominikcw- po porodzie szybko musiałam dojść do sprawności- bo mały w drugiej dobie przeniesiony do innego szpitala był-codziennie tam jeździłam, jak wyciagli go z inkubatora to spędziłam z nim 3 doby.
Nie miałam nawet okazji dobrze odpoczac. Na szczęscie Adaś nie jest najgorszym dzieckiem. Daje chwile wytchnienia. Jak narazie to ciagle mi mało czasu. Mam nadzieje,ze wkrotce sie wyspie.
O porodzie nie chce myśleć- strasznie mnie meczyli. Skurcze miałam od 15. O 22 takie co 2 minuty-ze ledwo stałam na nogach-a lekarze kazali mi isc spac. O 2 babka przypieła mnie pod ktg- i wyszła. Dopiero o 6 rano zmieniła sie położna- gdyby nie cudowna pani Alina to nie wiem co by było. Miałam tylko rozwarcie na jeden palec. A potem jak ona się pojawiła akcja poszła szybciutko. Ok. 8 dostałam znieczulenie a o 10.50 Adaś się urodził. Najgorzej,ze o 8 wpadł lekarz i zastanawiał się nad cesarką. Powiedział do mnie:"nie wiem czy pani urodzi?". Pomyślałam wtedy:"to co ja robie od tylu godzin?".
Ale wkońcu się udało bez cc. Adaś dostał 10 punktów. Niestety nie oczyścili go dostatecznie z wód płodowych-które były zatrute. Mały dostał infekcji.Całe szczęscie,ze dobrze się skończyło. I już jesteśmy w domku.
Adam jest rozkoszny. Od kiedy jesteśmy w domu-cały czas się uśmiecha.
 
Lenka... to miałas nieciekawy poród, współczuje, ale dzielna z Ciebie babka:tak::tak::tak: No ale 22 czerwiec to idealny dzien na rodzenie dzieci:-Da na basen sie wybierzcie, bo podobno warto, mój brat z córa własnie w katowicach chodza na zelaznej czy zeliwnej czy jakos tak:-pTylko 30zł za 1 lekcje...:zawstydzona/y:

domikcw... No, jakos odpoczatku było, ze Jaś albo Małgosia:-)a tak jakos nam spasowało... :tak:A ja cos kiepskawo sie czuje, ale daje rade, łykam jakies tabsy od ginki i narazie po noch taka kopnieta jestem i te ciagłe sikanie mnie wkurza:-D:-pa fasola ma sie dobrze, choc 3 tygodnie temu sie z nia widziałam... teraz czekam na wizyte 23 lipca dopiero:zawstydzona/y:a najpierw musze zrobic badania na tarczyce i isc do internisty i EKG.

Karolina00... moja mała zawsze sie odkopuje pod kołderka wiec spi w spiworku:tak:chyba, ze jest bardzo ciepło to wtedy spi w samej pizamce:tak:bo i tak nie zmarznie
 
Cześć Dziewczynki!! Asiowo, gratuluję fasolki!! Rzadko tu zaglądasz odkąd ja się spowrotem pojawiłam i nie wiedziałam, że będziecie mieć kolejne szczęście :D Jeszcze raz gratuluję!!!!
Lenka na lekarzy trzeba trafić, bo nieraz przytrafiają się takie konowały, itd. że szkoda gadać... ale już wszystko dobrze i to jest najważniejsze :)
Domikcw, co do nadżerki, to nie odczuwam jej aż tak bardzo... nic mnie nie boli, itd. Jak byłam tydzień temu u gina, to on "na oko" powiedział, że jest spora, ale czy będzie potrzebna wypalanka, to się okaże po cytologii, na którą jadę po następnej @ :)
 
Karolina... zagladam jak tylko moja mała mi da:tak:teraz to taki strus pedziwiatr i wszedzie te paluszki włozy:-Dmam co robic:-p

No a dziekuje, bardzo sie cieszymy, ze Paulinka bedzie miec tak szybko rodzenstwo:-)

Mała dzis spała od 19:50 do 8:10... raj normalnie:-D
 
domikcw W poniedziałek mój pierwszy dzien:-):-p
panistepelek Eh znam ten ból jak ktos ma problem to przychodzi do mnie a jak ja mam nie ma nagle nikogo... Ciezko jest tak zyc moze spróbuj sie z kims od czasu do czasu spotkac,a nóz przerodzi sie to w przyjaźń
 
domikcw Jeśli znajdę sukienke oczywiście zaprezentuje i zdjątko też...;) A kwiatki robię z bibuły... Jeszcze nie wiem ile mi bedzie potrzebne więc po mału sobie je robie...Wychodzą cąłkiem ładnie...i tanim kosztem;-) Współczuje ci tych gości...:baffled:Też nie lubie kiedy mam cośzaplanowane albo dużo pracy na łowie a ktoś ciągle do mnie wpada:wściekła/y:..>A wkońcu nie wypada wyprosić...
panistepelek Dziękuje bardzo...W sumie suknia jest mi już obojętna...Sam dzień się liczy ;]
Asiowo Wyobrażam sobie jak twoja dzidzia musi gonić ;] Trzeba się cieszyć że jest zdrowa i sprawna...lepiej niech goni niż miałaby leżeć całymi dniami i nie uśmiechać się... A takie dzieciaki teżznałam...które się zachowywały jakby ic nie było...Ale jednak dzieciak musi się wyszaleć.. Takie uroki dzieciństwa.
 
reklama
AguśZakochana... Ty za niecałe 2 miesiace slub bierzesz, a auskni jeszcze nie masz???:confused: ło matko, odwazna jestem podziwiam:tak:

a ja zas sie wkurzyłam:baffled::zawstydzona/y:
Dzwonilismy rano czy mozemy przyjsc dzis na szczepienie z Paulinka, powiedzieli, ze mamy byc po 13... wiec pojechałysmy:tak:
Przyjezdzam i okazuje sie, ze szczepionek nie ma cholera jasna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mamy dzwonic za tydzien czy juz sa... dobrze, ze sie stad wyprowadzamy i to ostatnie szczepienie w tej przychodni, mam nadzieje, ze wizyta tez:wściekła/y::-p
Paulina nalezy do wagi ciezkiej... 11,6kg i 76cm:tak:Ale jak sama doktorka stwierdziła, mała na tyle nie wyglada... i ładna zdrowa dziewczynka z Paulinki:-D:-p

I kurde zamowiłam se bluzke na allegro i siedze w domu cały czas i akurat jak wyszłysmy do przychodni do paczka przyszła, zas awizo, to fart:-D
 
Do góry