reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam serdecznie:* i znów mnie nię będzie pewnie przez cały weekend. rodzinka się zjechała i urwanie głowy mamy.... u mnie dobrze. na grzybki sobie chodzę, ale wkurzają mnie te plamienia po tabsach...........

lenka87 dzielna babka jesteś!! i dobrze, że maluszek już w domciu z mamusią jest a wiesz, że ja myślałąm, że naturalnie urodziłaś....nie wiem skąd mi się to wzieło... a karmisz piersią czy butlą??
umi2 no to powodzenia w pierwszym dniu pracy:) Kacperek grzeczny??
AguśZakochana no dokłądnie wiem o czym mówisz. fajnie, że przyjeżdżają bo rodzinka i można sobie posiedzieć, ale jak tak jedni wyjadą a drudzy już w drzwiach to oszaleć można......
Asiowo do dobrze, że czujesz się dobrze. mam nadzieję, że zaprezętujesz nam jakieś zdjątka z USG fasoleczki:)
Karolina00 to tyle dobrze, że nie odczówasz tej nadżerki....chyba nie byłoby to nic przyjemnego........

tak więc życzę miłego weekendu. ja spadam sprzątać i jakieś ciasto sklecić....buziolki:*
 
reklama
Hej dziewZczyny dawno się do was nie odzywałąm ale to wszystko jest związane z opieką nad Tomkiem.... Ma 7 miesiecy a to istny szatanek jest... Wszędzie jest go pełno...:) Zaczął chodzić w chodziku:) a Raczej biegac... hehe.... Sam już też staje w łóżeczku... A wogóle tak na boku czy któraś wie skąd mogę wziaść zapasowe kółka do chodzika... kupiłam chodzik w połowie czerwca a już nie ma trzech kółek i nie może z niego korzystać:( a u mnie w mieście nigdzie nie ma:( a kolejny chodzic no cóż kosztuje co najmniej 150zł :( pomóżcie...
 
lenka87 dzielna babka jesteś!! i dobrze, że maluszek już w domciu z mamusią jest a wiesz, że ja myślałąm, że naturalnie urodziłaś....nie wiem skąd mi się to wzieło... a karmisz piersią czy butlą??

dominikcw-bo urodziłam naturalnie. Nie dałam sie pociąć lekarzowi.próbuje karmić piersia. Laktacja mi wróciła. Tylko problem taki,ze mały zrobił sobie ze mnie smoczka. od wczoraj troche poplakuje,bo lekarka kazała mi nie karmic go czesciej niz co 2 godziny i nie dac mu spac przy piersi-poki nie jest za pozno. Wczoraj tak walczył,ze przepłakał jedną porę spania-potem spał 7h.
 
Asiowo Twoja mała ma 76 cm ? Moja Łucja ma 4 mies i ma 70 cm . :) i wazy ponad 6 kg. :)
Lenka dobrze , że już wszystko ok. ;*
domi po zakupach super . zamówiłam kółko na allegro bo nigdzie nie było.

A i dziewczyny ;D ja na basen będę jeździć do Kozienic to jest ok 15 km od mojego miasta i nie będę uczestniczyć w żadnych zajęciach :) sama będę pływać z małą :tak:
 
Asiowo Mam obok siebie 6 salonów z sukniami więc mogę nawet dzień przed weselem iść i nie będzie problemu...Przynajmniej bede miała pewność że nie muszę robić poprawek i że będe mogła w sukience oddychać..Za 2 miesiące nie wiadomo ile może mi brzuszek urosnąć choć przyznam rośnie szybko...Więc nie ma sensu kupować sukni na ryzyko..albo bedzieza mała albo ok albo za duża bo przesadziłam...Po co mi dodatkowy stres...:p

A u mnie nic nowego..Przygotowania i stres...Pożarłam się ostatnio z Moim bo bardzo chciałam za wszelką cene z nim wszystko wybierać i cieszyć się weselem...Ale na giełde nie mogłam jechać bo mieli za mało miejsca w aucie...:confused: Więc pojechał z rodzicami i ciotką która nam ustraja sale (robi to zawodowo) no i smutno mi że tak na boku..;(
 
Dzien dobry ,mam problem urodzilam dwa dni temu syna ,waży 3450g i mierzy 56cm mam problem ,nie pojawil sie u mnie pokarm,przystawiam synka do piersi bardzo czesto ale pokarmu jak dotad nie mam,bardzo jestem z tego powodu zaniepokojona,poniewaz bardzo chcialabym karmic piersia.Nie pojawila sie nawet siara,czy istnieje jakas szansa na to zebym miala pokarm?Niewiem w jakich ilosciach podawac i ile razy dziennie mleko Nan dla niemowlat i czy dopajac herbatka z kopru wloskiego i w jakich ilosciach i jak czesto podawac.
Bardzo prosze o odpowiedzi na moje pytania.


Zrozpaczona Mama:(
 
karolina powinnas sie udac do poradni laktacyjnej tam ci pomoga. Pij herbatki na laktacje, duzo wody przystawiaj jak najczesciej malucha. Jesli chodzi o nan...na opakowaniu masz dokladnie napisane w jakim wieku ile razy podawac, jaka ilosc. Poszukaj. Nie ma potrzeby dopajac dziecko herbatkami. Zreszta on jest na to za maly...herbatki sie podaje najwczesniej dopiero po 1 miesiacu.
 
madzia a po jakiego grzyba ty dziecko do chodzika wkladasz? chcesz mu zrobic krzywde? i to w dodatku 7 miesieczne dziecko? zgroza.....

asiowo to faktycznie wazy ci corcia :) dobrze ze zdrowa :) to moja jest nie wiele mniejsza bo ma 74cm ale wazy 9kg i niedlugo konczy 10mcy....a biega juz skubana jak oszalala :)

agus ale ci zazdroszcze tych przygotowan, i faktycznie podziwiam za kupno sukni na ostatnia chwile...moze i 6 salonow obok siebie ale i tak ryzyko bo cholera wie czy dostaniesz rozmair w takiej co ci sie spodoba najbardziej :) ale racja..brzusio rosnie i mogloby sie okazac ze suknia za mala :)
 
reklama
dokladnie udaj sie do poradni laktacyjnej a tam ci pomoga, powiedza co i jak. ponoc na zwiekszenie laktacji najleopszajest herbatka bocianek
 
Do góry