reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Polna no Lena to inbteresowala sie jak wjezdzlismy do jakiegos miasta.. ale w miestach bylismy chwile, bo zazwyczaj autostradami jechalismy.. wiec nic nie widac bylo.. bo to zazwyczaj jedziesz jakism lasem a tam nie ma swiatel.. ah masakra..
a co do wyprawy to pewnie w wakacje.. babcia tam biedna teraz taka sama zostala.. ale przynajmniej miala troche radosci w te smutne dni, bo bylo strasznie duzo dzieciaczkow..:-)

Dorom no to bardzo mozliwe.. moj Gin sie smial, ze Lena juz sie szykuje do wyjscia.. a i jezeli czujesz kopniaczki tak wyskoko to bardzo proawdopodbne, ze dzidzia sidzi juz glowka do dolu..
a ja tam nigdy nie wiedzialam, co to za czesc ciala wystaje.. bo potem dziecko strasznie sie wypycha.. to wtedy mozna sobie poogladac wzgorza i doliny:-D:-D:-D:tak:
 
reklama
Dorom zalezy ,zalezy :tak: moze jeszcze z 4 razy obrocic sie glowka w dol :-)

Umi oj musze, musze tak dawno nie wychodzilismy Razem - bez Ali !! nie mowie o zakupach bo to nie to samo ,ciagla bieganina od butkia do butika albo miedzy polkami - zero romantycznosci :blink::sorry2:
wyblagam rodzicow zeby popilnowali Ali jak juz zasnie a My gdzies pojedziemy:zawstydzona/y::-)

Basia a to ALi najbardziej podoba sie jak stoimi na swiatlach i ludzie przechodza przez pasy :-D
A jak jeszcze zobaczy wojskowych jak maszeruja po chodniku do jednostki to piszczy z zachwytu - no ale to akurat ma po mamusi bo tez lubialam patrzec na nich gdy bylam dzieckiem :sorry2::zawstydzona/y::-):-D
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny właśnie wróciłyśmy od lekarza, wszystko OK
laugh.gif
okazało się że po porodzie mój organizm wydziela hormony, a mała z mlekiem je wypijała, dlatego powstał ten guzek, chyba że będzie się powiększał to mamy się zgłosić ponownie a wtedy da nam skierowanie na usg, ale mam nadzieje że to nie będzie konieczne
yes2.gif


Dziękuję wam wszystkim za słowa otuchy
biggrin.gif


Pozdrawiam wszystkie mamusie przyszłe i obecne:happy2:
 
Umi2 - Mój synek też sie wierci więce pewnie tak jak pisze Polna, jeszcze z 4 razy się odwróci, hehe :-)
baska201 - Mam już małe wzgórza i dolinki na brzuszku jak Alanek się wypycha, ale jak jeszcze teraz urośnie to będą dopiero wzgórza :-)
 
Olena262 Świetnie ze to jednak hormony:-) Wyobrazam sobie jak musiałąs sie wystraszyc
polna_N Ja to pamietam jak na naszą rocznice oboje nie mielismy kasy a chcielismy jakos uczcic ten dzien. W lodówce znalazłam paprykarz, w szfce były krakersy a z piwnicy przyniosłam ogórki kiszone:-) Zrobilismy sobie uczte:-) na srodku stołu była swieczka a toast wznieslismy soczkiem bo juz w ciazy byłam, skromne to było ale wierz mi świetnie sie wtedy czułam było tak wyjatkowo mimo ze główną potrawą były krakersy z paprykarzem i plasterkiem ogórka:-) No ale fakt jest taki atmosfera była bo bylismy sami. Gdybys miała problem to ja ci moge Ale przybawic nie ma problemu zawsze lubiłam zajmowac sie dziecmi:-)
 
Olena fajnie ze to tylko hormony:tak: pewnie kamien z serca Ci spadl ;-)

Umi eeee ja za paprykarzem nie przepadam -kiedys owszem pochlanialam go ale jak raz sie rozchorowalam przez Niego tak do tej pory mnie zapach odpycha :eek:
Ja to bym chciala nawet do pizzeri pojsc albo na dlugiii spacer - bo powiem Ci Debica noca wyglada w niektorych miejscach romantycznie :-):zawstydzona/y::-D
A co do Ali to wydaje mi sie ze rodzice oile nie beda mieli 2zmiany to napewno sie zgodza popilnowac ALi a jak nie to do tesciow Ja wyslemy -chodziaz bym sie bala Ja zostawic pod ich opieka :sorry2:
 
Olena Fajnie że wszystko się wyjaśniło. troche sie nastrachałaś, ale wazne ze to nic powaznego.

Baśka No akurat wyszło tak. sie napisalysmy, a poza tym to weekend sie zaczał.
 
dorom5 - Z tą główką to tak jak dziewczyny Ci napisały - każde dziecko jest inne i zresztą może się ciągle przekręcać.
U mnie Klaudynka od początku była ustawiona główka w dół o do tego bardzo nisko. Przez to miałam dwa "baloniki" jeden duży, czyli brzuch i troche niżej drugi, tam gdzie była główka. Normalnie przez ubranie tego nie było widać. Ale za to jak ruszała tą głowką to bolało.

olena262 - O widzisz, czyli Twoja malutka miała to samo co moja :). Dobrze, że to nic poważnego i oby szybko znikło.

umi2 - Zazdroszczę takich rocznic mimo, że tylko z krakersami, paprykarzem i ogórkami.
 
Adilea gratuluję córeczki!

Przed ciazą planowałam matematyke z pedagogiką czyli chciałam byc nauczycielką teraz jak bede miała mozliwosc studiów to pewnie logistyka ekonomia albo cos sama nie wiem. Ale pewne jest to ze kiedys pójde:-) bo zawsze tym marzyłam:-)
Widzę, że lubisz matematykę. To tak jak ja. Zawsze mi z nią dobrze szło. Kiedyś nawet w podstawówce wygrałam konkurs wojewódzki. Może teraz czasu do uczenia mniej, ale zawsze mnie będzie gdzieś w stronę tej matematyki ciągnęło. No i ja też się zastanawiałam nad ekonomią:tak:

hehe przyjechał facet mojej mamy i naprawił :-p już porządnie się za to zabrał :-p
Dobrze, że macie już gdzie spać, bo byście się musieli przenieść do Ninki do łóżeczka:-D:-D:-D

Byłam dzisiaj z Kasią i naszymi córkami u mojej siory w zakładzie i jak Madzia robiła włosy Kasi to ja opiekowałam się Nicią i Vicią:tak:. Vicia jak zobaczyła,że Nica siedzi mi na kolanach to wdrapała się też,a Nicole zaczęła ją spychać,po czym Victoria dała buzi w policzek Nici,a moja córcia wypłaciła jej za to szczała:-D:-D:-D. Miałam zwałe jak cholera:-D:-D:-D... Wogle jak Victoria zobaczyła,że moja sis robi kłaki Kaśce to zaczęła płakać bo:"mama ał,mama boli" biedaczka yślała,że krzywda się dzieje mamuśce:-)
Czasem zaskakujące bywają spotkania takich maluszków. Mój jak był mniejszy też zbyt towarzyski nie był, teraz jest troszkę lepiej. Ale ja chodzę kilka razy w tyg do kolezanki, która ma półtorarocznego synka i już się do sibie przyzwyczaili. To już mi się trochę uspołecznił mały:tak::-D

Ja tez uciekam bo konczy sie bajka i pasuje Alke polozyc spac a potem House ogladne
Ja też wczoraj house'a oglądałam. Jakoś to lubię, a jak mnie wciąga:-D:-p:-p Tylko wcześniej nie mogłam trafić na niego nigdy, oglądam dopiero z miesiąc może. Wczesniej to tylko kilka odcinków obejrzałam.Teraz jestem maniaczka:-D:-D:-D;-);-)

Cześć dziewczyny właśnie wróciłyśmy od lekarza, wszystko OK
Witaj. Dobrze, ze z malutką wszystko ok.
 
reklama
Umi2 - No rocznica fajna :-) Za paprykarzem nie przepadam, ale krakersy i ogórki to bym z chęcią teraz nawet wciagneła :-p Póki co jem gorący kubek - zupke pomidorową - tak jakoś mnie naszło :-p
Panistepelek - Oj dwa brzuszki, słodko to musialo wyglądać :tak: Mnie nic nie boli, ale dziś już takie wariacje czułam w brzuchu że jednak Synek nie jest jeszcze ustawiony główką na dół :blink:
Polna_N - Zobacz jaką opiekunke możesz mieć <<Opiekunka Umi>> :-D

Dziś się dowiedziałam że 7 lutego idę na impreze, na 50-cio lecie Dziadków :-D Troche sie pobawie. Tak że mam teraz problem z sukienką :dry: Coś musze wykombinować a brzuszek rośnie w szybkim tempie :sorry:
Dobranoc Mamusie :tak:
 
Do góry