reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Olena chcialabym Ci pomoc ale naprawde nie wiem co to moze byc :no:
Przedewszystkim nie denerwuj sie bo Zuzia to wszystko odczuwa i tez jest niespokojna ;-)
Napewno lekarz wszystko wyjasni i ze wyczulas guzek to nie znaczy ze to odrazu jakis nowotwor - nawet nie mysl o tym bo moze tak byc ze za pare dni zniknie ;-) a bynajmniej Trzymam KIcuki :tak:;-)
Napisz koniecznie jak wrocicie od lekarza co powiedzial !! :tak:
 
reklama
Olena262 Moja Klaudynka gdy miała miesiąc też miała takiego "niby" guzka na cycusiu wielkości małej wisienki. W jej przypadku nie było to nic groźnego i związane to było poprostu z moimi hormonami. Niestety nie wiem czy trochę większe dzieci też mogą coś takiego mieć. Trzymam kciuki by wszystko było ok.
 
ANIA2608 - To u mnie bedzie pewnie tak samo, teraz jak wejde w III trymestr brzuszek mi wywali maxymalnie. Tez codziennie samruje sie olejkami na rozstepy, ale uwazam mimo wszystko ze jak maja wyjsc to i tak wyjda. A te kilogramy tez mi nie przeszkadzaja, wiem ze we mnie rosnie Dzidzia dlatego musze tyc :-)
firanka - No Umi ma racje córeczka to Ci sie udała :-) Za mamą taka agentka? :-D
Umi2 - Łeeee, no faktycznie - tak samo tyjemy :-) I tak samo rodzimy :-) A to ciekawe że zawsze wyskakują Ci w pore okresu.
A to faktycznie super uczucie że najpierw unosi Nam sie brzuszek z jednej strony a zaraz delikatnie z drugiej :-) Mój ALanek to chyba wtedy fikołki robi.
Olena262 - Polna ma racje, nie denerwuj się :-( Wiem że łatwo mówic. Poczekaj na wizyte u lekarza :-( I wszystko się napewno wyjaśni, badz dobrej myśli :-(
Dziewczyny ja mam pytanie kiedy dziecko układa się główką do dołu?
 
Dorom szczerze to kazde dziecko jest inne :sorry2: Mi Ala obrocila sie w 32tyg -akurat po weselu :-)

Ja lezalam z taka babka ktora miala termin mniej wiecej wtym samym czasie co ja i Jej corka obrocila sie tez kolo 30 tyg a w 38 juz lezala w poprzek i musiala miec cesarke :sorry2:
Niektore nawet tydzien przed porodem moge zejsc glowka w dol wiec to roznie bywa :tak:;-)
 
Ewi no Lena strasznie marudzila.. wiesz jednka takie dziecko utrzymac w jedenj pozycji ponad 8 godzin to jest duzo.. doroslemu niewygodnie a co dopiero dziecku:tak:
Dorom moja Lena byla glowka obrocona juz od 20tyg.. i tak juz zostalal do porodu:tak::-)
 
Basia a to jechaliscie we trojke czy cale auto bylo zaladowane ?
ja tez sie boje jak ja wytrzymam z Ala bo z P mamy zamiar pojechac do jeo kuzyna a jedzie sie tam jakies 3-4 , chodziaz mam nadzieje ze polowe drogi przespi :-)
dobrze ze juz wrocilas :tak: duzo sie dzialo pod Twoja nieobecnosc :-p
 
Polna w tamta strone jechalismy calym autem zaladowanym.. oj ciasno bylo, a do tego lena zdrzemnela sie dopiero godzine przed dotarciem do babci.. wiec jak wyjechalismy o 13.30 to Lena padla dopiero po 19.. o ludzie masakra z nia byla..
a teraz wracalismy juz na 2 auta wiec bylo luzniej..a le bez marudzenia sie nie obylo..

Kurcze tyle sie dzialo a ja tylko tak pobierznie [rzelecialam po postach..
a widze, ze jak ja jestem to tu dzis pustki..
 
Basia aaa rozumiem , w dzien to jeszcze czyms mozna bylo Ja zainteresowac bo widac bylo np.domy albo drzewa a w nocy to jedynie swiatla samochodow :sorry2::no: Ala nie lubi jezdzic jak nic nie widzi bo z Niej to taki obserwator :-):-D
Grunt ze juz wrociliscie i chyba tak predko nie bedziecie jechac z Lenka na taka wyprawe :-):tak:

Wczoraj byl duzy ruch ale jakos wszystkie pouciekaly przed weekendem :sorry2:
 
polna_N - Aha, czyli to zależy. Bo ja mam teraz ciągle kopki bardzo wyskoko, tak jakby Maluszek juz miał nózki tu do góry cały czas, i się nad tym zastanawiałam :-)
bska201 - Ja teraz wg OM bede wchodzic w 26 tc. czyli to mozliwe ze Maluszek jest juz odwrocony glowka do dołu skoro u Ciebie Lenka odwróciła się już w 20tc. :-)
 
reklama
EWI44Ja od zawsze jedynaczką jestem to z dziecmi stycznosc miałam gdy je czasem bawiłam, lubiłam dzieci i tez chciałam je miec ale nie w tak młodym wieku:-)
polna_N Ja przd ciazą tez lubiłam ten sos:-p A co do randki to obowiazkowo musisz go wyciągnąc:-)
dorom5 Mój Kcper ułozył sie tak juz na ostatniej wizycie czyli w 21 tyg ale czy tak zostanie to nie wiem bo strasznie sie wierci
 
Do góry