reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Przeglądam ten kalędarz i nadal nic:sorry2:..Sama nie wiem.Jakoś mi sie Nina podoba ale nie za bardzo pasuje.Ja nie potrafię podejmować takich decycji.Moj chomik był po prostu "chomikiem" bo nawet jemu nie umiałam nadac imienia:-(.

To jeszcze z pierwszego dnia w szpitalu.Teraz wyglada całkiem inaczej.Az dziw ze te dzieciaczki tak szybko sie zmieniaja.Musze jej zrobic jakies z otwartymi oczkami bo ma dziś śliczne grafitowe:blink:.A generalnie wygląda jak ojciec, po mnie ma chyba tylko to poniżej pasa:-p:-p.
 

Załączniki

  • DSC01043.jpg
    DSC01043.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 77
reklama
witam
Basiu... fajnie, ze juz wróciłam, bo nie pamietam czy juz Cie witałam:-)

Mała ucina sobie drzemke, dzis jakby wszystko ma opoznione:confused: jak wstanie to musze jej dac jeszcze cyca, bo ja za godzinke mykam w górki na nartki:-D i musze jej dac teraz cyca, zeby mi cyce nie pękły na stoku:-p pewnie nasteone karmienie bedzie w nocy:zawstydzona/y:
W ogole ja tu cała chodze, 1 raz bez małej na tak długo:-( Mąż zabronił mi pisac i dzwonić i ciagle sie ze mnie smieje:zawstydzona/y: Ale ja przeciez przez prawie 7 miesiecy ciagle z mała... eh...

Uciekam skonczyc obiadek dla małej i sie zbieram:tak:mam nadzieje, ze wróce w całosci:-D Musze jeszcze cała wyprawke męzowi przygotować na popołudnie i wieczór z córeczka;-)
 
polna_N - Łeee, no właśnie co tam u Ciebie będzie się działo :-p
Ja już po sprzątanku :blink: Teraz mam chwilke dla siebie. No wybawie się, więc juz doczekać się nie moge :tak:
AdiLea - Panna bezimienna ;-) Słodka ta Twoja Mała :tak: Ma juz 6 dni! Taka Kruszynka.
baska201 - Pierwszy guzek, musiał być ten pierwszy raz :-p Oby tylko nie przybierał kolorów tęczy :-p
polna997 - Kolejne USG, mam w czwartek - 22.01. Już nie moge się doczekać :-)
 
Witam

dorom -Te "dwa brzuszki" raczej były dziwne a nie słodkie :p

polna_N - Smacznej kiełbaski i Ty innych worobów :p

AdiLea - Urocze Maleństwo.
 
Basia oj widac i czuc ze z miasta Jestes :-p:-):-D no ale nie mow ze nie sprobowalabys takiej swiezej kielbaski albo buczusiu ?:-)
Mi tez sie podoba Hania :-p i tak planuje dac drugiej coreczce na imie -oile bedzie :-):-D

Ewi oj duzo tez tego nie bedzie bo dzielimy na dwie czescie - dla Nas i dla Siostry !! no ale zawsze cos tam bedzie :-)
U mnie Ala tez pierwszego guza nabawila sie juz przed roczkiem :tak:

Adilea :szok: jeszcze nie wybralas imienia ? :szok:
I fakt - sliczne zdjecie ;-)

Elek dzieki :-p

Ja wlasnie uspilam Ale i mam czas dla siebie :tak:
 
Panistepelek - Ale takie wyjątkowe dwa brzuszki :-) Jakby bliźniaki :-D
Polna_N - Teraz to będzie - ale chłopczyk ;-) Do pary ;-)
 
My pół godzinki temu wróciłyśmy z sanek. Klaudynka wypiła herbatkę i poszła spać. Dzisiaj za koniki robili moi rodzice :p

"Drogi ojcze, droga matko
Chciałbym dziś zaśpiewać wam.
Podziękować za to wszystko,
Za tą miłość którą mam.
Zdrowia, szczęscia ponad wszystko,
Całym sercem życzę dziś.
Bo jesteście dla mnie wszystkim
Dla was chcę zaśpiewać dziś."
 
Panistepelek - Z sanek? ;-) U mnie śniegu już nie ma, całkowicie sie roztopil, chlapa na ulicach że aż wychodzić sie nie chce :dry:
Ale Mała to pewnie zadowolona :-p
 
hey hey wszystkim :-)
Póki co nie będę miała jak do was zaglądać bo oddałam przenośny internet i teraz muszę czekać aż przyjdą i zamontują mi nareszcie stałe łącze :-p:-)

Aaaa tak w ogóle to wczoraj spotkałam OLENKE :-) przypadkiem w urzędzie się spotkałyśmy :-) i akurat z małym była :-) nawet miałam okazje go pobujać w nosidełku :-p

A no i oczywiście ADILEA gratuluje ! :-) nie wiem czy już nie 2 raz ale nie zaszkodzi :-p:-) co do imienia to Nina ślicznie :-p ale jeśli nie pasuje to lepiej nie ;-) nic na siłe :-) mów do niej dużo i w końcu coś Ci wpadnie do głowy :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dorom5 - U mnie w dzień temp. też jest na plusie i wszystko się topi, ale zato w nocy jest koo 0 i czasem troszkę popada. W sumie to na ulicy goły asfalt, ale na podwórku, czy na łące biało nadal jest.
 
Do góry