reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Umi rocznica była fajowa.

Doroom moja dziamdzia niby od 32 tyg już była ustawiona do porodu,ale i tak niekiedy czułam jak mi główką po nerach daje...ale na usg się układała do porodu:-D:-D:-D.

Baśka dobrze,że już jesteś,jakoś smutno nam było bez Ciebie;-)
 
reklama
Witam z rana i sie odrazu zegnam bo dzis jakby to powiedziec jest
,,swioniobicie,, :szok::-D oczywiscie ja nawet tego sie nie tykam tylko bede sprzatac w pokojach :-)


Ilona ja wsumie ..house.. ogladam od poczatq,czasami jakas przerwa byla ale znowu zaczynalam ogladac -jakos lubie takie seriale z lekarzami - jednak ciagle numerem jeden zostaje ostry dyzur :-):cool:

Dorom no to sie wybawisz i dziecie sie wybuja w brzuszku :-)

Jak bede miala chwilke to lukne ,chodziaz pewnie dzis maly ruch bedzie :tak:;-)
 
cześć dziewczyny. naprawdę bardzo się przestraszyłam:tak: ale już ok:-)teraz mała leży na macie edukacyjnej i rozmawia z pszczółką maskotką która wisi jej nad głową:happy2: hi hi

Dziękuję serdecznie wszystkim za wsparcie:tak:
 
Hej kobietki:-)
jak widze i wcozraj byl maly ruch i dzis tez..

Polna o matko:szok::-Dco tam u Ciebie w domu sie bedzie dzialo:-D:-Dłeee
a co do serilai to tez bardzo lubie ostry dyzur - ale juz chyba 5 raz widzialam do sezonu 8 i doopa dalej nie chca puscic - choc w stanch juz ponad 15 sezonow jest..:eek:

a dzis moje dziecko nabilo sobie pierwszego guza.. matko jak ona wyglada.. nie ma to jakpotykac sie o wlasne nogi:eek::eek:
 
Basia no wiesz wyglada moze to brutalnie i nie humanitarnie ale jaka pozniej jest przyjemnosc jedzenia :-):-D

No i nie wiem czy Gratulowac pierwszego SLiwki Lenki :sorry2::-)

Firanka swieta racja :-) a najlepsza jest kielbaska taka cieplutka z pieca wyciagnieta :zawstydzona/y::-)

Narazie tata ze szwagrem sa na etapie pasztetow :cool:
 
Moja nadal bezimienna myszka strasznie się wierciła w brzuszku.Raz była główka do dołu raz do góry.W 8 miesiacu ustawiła się prawidłowo.

Widze ze ktoś tu ogląda moje ukochane seriale.Ja zawsze chciałam być panią doktor ratująca świat.Teraz jak na axn leci house to siedze z mała przy cycu i oglądamy;-).

My nadal mamy problem ze zmianą pampersa:-(.Ale juz tak nie krzyczy.Za to wierzga nozkami i nic sie nie da zrobic.Eh mam nadzieje ze jej przejdzie.Ktos mi poradził zebym spała kiedy ona śpi i bardzo dziękuje za tą radę bo jestem dzisiaj pierwszy raz od tygodnia wyspana:tak:.
 
Baśka Nie wierzę że Lena dopiero pierwszy raz ma śliwę. Justynka swoją pierwszą śliwę zaliczyła jak miała już roczek, a nawet mniej, w każdym razie dawno to było.

Polna Och!!! To u Ciebie też uczta będzie??? My w ostatnim tygodniu przed świętami mieliśmy świniobicie. Też przeróżnych smakołyków narobiliśmy, ale niestety dopiero miesiąc mija i już koniec przysmaków.

Ach... Już nie wiem co mam pisac. znów dołek mnie łapie. Pewnie za kilka dni @ dostanę.
 
Firanka ja domyslam sie, co to swiniobicie ale dla mnie to okropne:-D:-D jestem z miasta:-D:-D:-D

Ewi no niestety to pierwszy taki siny i widoczny.. szkoda, bo nie lubie jak moje dziecko chodzi takie poobijane:tak:;-)ale wiem, ze czasem tego sie nie dopilnuje.
wiesz ona wczesniej sie przewracala ale nigdy takiego guza wielkiego nie bylo..

Alilea no nie mowi, ze mala dalej bez imienia.. Pamietam, ze pisalas, ze zastanawiasz sie nad imieniem.. Mi sie strasznie podoba imie Hania..:tak::-) przeszukaj kalendnarz, moze jakies Ciw oko wpadnie:tak:
 
reklama
Do góry