reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
w moim przypaku to było pół na pół, i chciałam i nie chciałam;-) na początku ciąży nie byłam pewna czy dobrze zrobiliśmy, ale teraz juz nie mogę się doczekać kiedy maluszek będzie z nami:-)
 
mikus_a - Pewnie odrazu lepszy humorek po fryzjerze i zakupach :-) Należy Nam się, i ja myśle o zakupkach, ale jak narazie myśle cały czas o ciuszkach dla Maluszka. Poprostu w sklepach nie moge się oprzec zeby czegos nie kupic :-)
ANIA2608 - Nie wiedziałam że może dziecku stac się krzywda przy spirali :-( Czyli nie jest to bezpieczne :-( Zresztą mało wiem o spirali, musze poczytac, popytac Gin. gdybym ją chciała kiedykolwiek miec.
To jest tak że ost. jeszcze mówiłam mojemu B. że ciąża powinna trwac gdzies o 3 miesiace dluzej :-D Bo przyznaje że to niesamowity czas z brzuszkiem :-) Teraz chciałabym miec juz Dzidzie przy sobie, tak to już jest. Kobieta zmienną jest :-) Ja jak narazie przytyłam 7,5 kg. dziś się ważyłam. Zastanawiam się czy w ciągu 3 nastepnych miesiecy moge sporo jeszcze przytyc?
pola997 - Ja w pierwszym trymestrze fatalnie się czułam, nie mogłam na jedzenie patrzec. I wtedy to ja schudłam z 2-3kg. :/ Ale nadrabiam teraz :-)
No i dziękuje za komplement. Szczerze mówiąc to wydaje mi się że cera mi się poprawiła, bo przez okres ciąży nawet jeden pryszczek mi nie wyskoczył :-) Włoski mam gęstsze - a ja ogólnie mam bardzo cieniutkie włoski że małe gumeczki mi spadały. Tak że jestem zadowolona :-)
Galareciu - No rozumiem. Napewno będzie wszystko OK. Skoro taką decyzje podjęłaś to pewnie jest najlepsza :-)
Femme - To tylko pogratulować takiej córeczki grzecznej :-) I również naj dla Ojca.
 
Ostatnia edycja:
Dorom ja na początku też nie tyłam dużo,a na koniec jakoś tak mnie wywaliło choć wcale nie jadłam więcej niż zawsze.Ale mi te kilogramy nie przeszkadzały i mimo tego,że zostało mi jeszcze 10 kilo do zrzucenia to wcale nie narzekam;-) A wyobraź sobie,że przez całą ciążę nie miałam ani jednego rozstępu na brzuchu...2 tygodnie przed porodem wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem gestozy,leżałam tydzień i jak wychodziłam to zrobił mi się 1 rozstęp nad pępkiem.W domu byłam przez tydzień i narobiły mi się rozstępy:wściekła/y: Czyli wszystkie wyszły tydzień przed porodem:wściekła/y: A całą ciażę smarowałam się kremem i oliwką:dry:
 
Hej matusie.

Byłam dzisiaj z Kasią i naszymi córkami u mojej siory w zakładzie i jak Madzia robiła włosy Kasi to ja opiekowałam się Nicią i Vicią:tak:. Vicia jak zobaczyła,że Nica siedzi mi na kolanach to wdrapała się też,a Nicole zaczęła ją spychać,po czym Victoria dała buzi w policzek Nici,a moja córcia wypłaciła jej za to szczała:-D:-D:-D. Miałam zwałe jak cholera:-D:-D:-D... Wogle jak Victoria zobaczyła,że moja sis robi kłaki Kaśce to zaczęła płakać bo:"mama ał,mama boli" biedaczka yślała,że krzywda się dzieje mamuśce:-)
 
firankaTak to ja sie dawno nie smiałam:-) świetną masz tą córke :-D Normalnie genialna i pomyslec ze za kilka lat mogą byc najlepszymi kolezankami:-)
dorom5 To ja ci zazdroszcze mnie zawsze 2 pryszcze wyskakują w tym samym miejscu na brodzie i zawszewtedy gdy wypadałaby mi miesiaczka. Dziwne... Ja pytałam mojego lekarza to on stwierdził ze ostatni trymestr to kobieta powinna tyc jakies 3 kg na miesiac ale on zdaje sobie sprawe ze czesto to jest duzo duzo wiecej tak wiec nie wiem. Ja sie dzis wazyłam to schudłam 0,1 kg :-p nie no zartuje ale jestem jednak 5,6 kg na plusie a w ciagu dnia to 6,6 kg pewnie dlatego ze w ciagu dnia zawsze cos jem:-) wiec tyjemy tak samo:-)
küçük Ja nie chciałam
panistepelek Ja musze przystopowac bo nie chce sie kiedys obudzic z dzieckiem i stwierdzic ze musze zrzucic 50 kg a ja jestem takim typem ze strasznie szybko tyje ;-(
GalareciaZaglądaj jaknajczesciej:-) Czekamy
mikus_aPodoba mi sie ten kolor:-D ja ostatnio widziałam taką wioletowo zieloną ( w paski ) zachorowałam na jej punkcie ale narazie sobie jej nie kupie. Za każydym razem jak przechodze koło tego sklepu to musze tam wejsc:-) mój T juz czasem ma dosc:-D
EWI44 Czyli jestes mamą z powołania. Ja zawsze marzyłam o dziecku ale nie tak wczesnie datego jak sie pojawiło to odebrałam to jako katastrofe narodowa przez tydzien nie patrzyłam na tv ani nie wchodziłam na net... Głupie to było. A teraz każdgo ranka budze sie i czekam az moje maleństwo 5 min później obudzi sie i zacznie kopac.
polna pizza była pyszna. Ja własnie ten biały sos uwielbiam bo jak dla mnie to on łagodny jest. A wczoraj dowaliłam sobie papryzki japanes i odlot na całego bo ostre to było jak nie wiem, ale pycha:-)

Jakiś kretyn z mieszkania na dole zaczał sie tłuc młotkiem o 5 rano!!! No myslałam ze mi sie sni ale jednak nie. remont mają ale bez przesady zeby o tej godzinie sie tłuc, a teraz cisza... No brak słów. Dzis sobie patrzyłam na mój brzuszek jak skakał to z jednej strony to z drugiej:-) dziwne uczucie zarazem takie miłe jak i troche zenujace, bo to wkoncu cos czego tak strasznie nie chciałam rusza tym brzuchem a ja sie ciesze jak głupia i jeszcze stukam delikatnie a gdy jest odzew to płakac mi sie chce ze szczescia. Czy to nie dziwne? No nic zmykam do szkoły, wpadne później
 
czesc kobietki:-)
wrocilam.. jestem tak padnieta, ze szok.. masakra.. jechac tak daleko z taka maruda.. wrrr..
jak sie troche ogarne to cos wiecej napisze..
was to nie sposob ogarnac.. wczoraj wieczorem probowalam ale mi sie nie udalo:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
to potem sprobuje wbic sie w wasz rytm..
narazie to czeka na mnie gora prania:-p
 
Umi Mogłabym tak powiedzieć że z powołania. Wychowałam 2 mojego rodzeństwa i pewnie dlatego tak bardzo chciałam tego dziecka, mojego własnego.

Baśka
Pewnie córa marudziła... ?

Firanka No Ta Twoja Mała to zadziora. Zazdrośnica mała...
 
Witam i ja z Rana ;-) u Nas rozpetala sie zima ,prawie tak samo jak u Asiowej :sorry::-D zreszta ostatnio Ala nie daje mi siedziec na necie , jak tylko mnie widzi to tez sie wdrepuje i chce ogladac dzieci :cool2::-D

Ooo Basia wrocila :-) fajnie :tak:

Umi qrde ja bym zeszla i zrobila gosciowi awanture za halas :wściekła/y: przeciez jakby ktos byl wredy to by po policje zadzwonil :no:
wiesz mi w czasie ciazy tez smakowal bialy sos ale teraz jakos nie przepadam :sorry2:
chodziaz jak teraz P wroci to musze go wyciagnac na ..randke.. :-):-D
 
reklama
Dziewczyny ratujcie! Włśnie znalazłam guzka pod sutkiem zuzi. już zarejestrowałam ją do lekarza ale co chwila łzy mi lecą. miała któraś z was taki przypadek???
unhappy.gif
Jesteśmy zarejestrowane na 12:00ale do tego czasu ja chyba z siebie wyjde
unhappy.gif
 
Do góry