reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzieńdoberek...

Mały wczoraj jak zasnął ze smokiem o 8 to pospał godzinkei buszował mi do 12... ale jak zasnął to przespał po raz pierwszy w swoim życiu 4,5 godziny (już bez smoka) potem zjadł i spał do 7 zjadł i zasnął i dopiero sie obudził wiec wyspałam sie dzisiaj nareszcie
Mika oj ułatwia i to widać już po jednej nocce... karmienie teraz trwa 7-8min bo tak to lubił leżeć i ciumkać cyca póki nie zasnął a jak zasnął i go położyłam do łóżeczka to był płacz, a teraz mam więcej czasu dla siebie...
Co do skazy to ja karmie piersią... I wszelkie słodycze jakie do tej pory jadłam idą w odstawke (wafelki, markizy) no i nie moge cappuccina (to chyba najgorsze)... no ale zdrowie małego najważniejsze! :tak:

Wogóle przedwczoraj poszlam do ZUSu dowiedzieć sie czy dostali papiery na macieżyńskie... (ja je księgowej dałam 24.10) i okazało sie ze nie ma ich jeszcze! ksiegowa stwierdziła zeto przez brak pieczatki, to ja do pracodawcy (niby mówiła ze potrzebuje) a on nic nie wie a pieczatka pojechała za granice! wczoraj juz była ale samochód sie zepsół i nie ma komu zawieźć... dzisiaj chyba pójde zabiore im pieczatke i sama tam pojade! bo bede czekac do nowego roku
 
reklama
Czesc :tak: ja mam chwile spokoju bo P poszedl wlasnie na pole z tata !!

Mika ooo to dobrze ze cos postanowiliscie z tym domkiem :tak: zycze zebyscie jak najszybciej sie tam przeprowadzili ;-)

Oliwka heh P tez sobie puscil duzego lotka - moze sie uda :sorry2::-D

Kredzia wiesz ja Ci proponuje cos takiego Muzyczne odkrycia RADYJKO Little Tikes W-WA F-Vat (466871405) - Aukcje internetowe Allegro
naprawde fajna zabawka , moja siostra Ja ma i jak Ala tam przychodzi to moze sie Nia bawic nawet pol godziny :tak:
a ta wogole to Witam Cie :-);-)

netgirl to zostaje Nam czekac na sobote co powie Wam lekarz :tak::-)
a co do tego sprzetu co masz to jakos mi sie nie widzi :sorry2: ja tam wole mikro i normalne gotowanie ziemniakow :nerd: kiedy jadlam takie ziemniaki u mojej ciotki to sorki ale czulam tak jakbym jadla trawe :baffled:

Kasia ano tak zawsze jest ze trzeba samemu dopilnowac spraw bo jak ktos cos zalatwia to trwa to w nieskonczonosc :sorry2:

Wiadomo co u Olenki ??
 
Cześć dziewczyny.
Witam nowe mamusie.
No i najważniejsze FEMME OGROMNIASTE GRATULACJE.

MIKA No niestety nie damy rady oddzielić się od teściów. S jako rolnik nie jest w stanie znaleźć sobie żadnej pracy w mieście bo niby ma zatrudnienie. No i muszę jakoś sobie poradzić.

a mi dalej net szwankuje. Ciężko cokolwiek otworzyć.
A u mnie to noce przerywane przez mareczka. 4 razy się budzi co noc.. A tak pozatym to od niedzieli mam @. Gin stwierdził że to za wcześnie przy tabletkach anty i kazał mi je odstąwić. A tak na prawdę to on jest przeciw jakiejkolwiek antykoncepcji.

to tyle. miłego dnia życzę.
 
Będe pamiętala za pół roku - olejek rycynowy czyni cuda :-D
Femmka i Ninka - Ja również gratuluje :happy: Kiedy to ja będe rodzić :sorry2: Jeszcze długa droga przedemną :-)
Firanka - Dzięki, już znalazłam sobie numer na promienistą :happy2: Będe dzwonić.
Madzik1388 - Dzięki ;-) Do narodzin Twojego Maleństwa zostały 2 dni, kurcze to 3mam kciuki ;-)
Ona_mika - To mnie przestraszyłaś :baffled: Oby moj poród poszed jak po maśle, hehe ;-) Ale wiem że obojętnie jak będzie bolało i ile by on nie trwał, to jak zobacze Maleństwo to o wszystkim zapomnę :tak:
Rozmawialam z Ojcem - wczoraj, jest zaskoczony. Nic mi nie powiedział, i nie odezwał się do mnie. Wierze że dotrze to do Niego i będzie się cieszył wraz ze mną ;-) Jestem dobrej myśli.
Pozdrawiam.
 
witam mamusie:tak:

ja własnie wróciłam od lekarza... ale sie wkurzyłam:wściekła/y: trafiłam na ta wredna babe..., ona mnie traktuje jak młoda, dupiata mamuske, ktora nie wie jak zajac sie własnym dzieckiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mozna przeniesc karte szczepien do innej przychodni i kontynuowac szczepienie gdzie indziej?? bo ja juz mam dosc tej baby...

Oczywiscie nie zaszczepili mi małej, ma tylko katarek, nic powaznego, ale potraktowała mnie jakby to była moja wina:wściekła/y: mam przyjsc w srode...
z łaski mi ja zwazyła i mała przybrała tylko 0,5 kg...:zawstydzona/y: a ta baba nawet nie zwróciła na to uwagi... z ta baba gadac sie nie da:-( lekarz jest chyba po to, zeby mi pomóc, a nie tylko mnie krytykować... i nic sie nie dowiedziałam, bo wypażyłam stamtad odrazu... i nie wiem czy mam mała dokarmiac czy dawac nowe posiłki... nic nie wiem:-( tylko sie wkurzyłam...

W srode to ja chyba męza tam wysle z mała na to szczepienie, bo ja juz mam dość...:zawstydzona/y:
 
POLNA u Oleńki nie jest żle z małym lepiej i może w piątek już wyjdą do domu....

U FEMMKI nie jest najgorzej ,tylko krocze ją strasznie boli,wczoraj była osłabiona tak bardzo że jak chciała mamie małą pokazać to zemdlała,ale już jest oki,malutka ładnie ssie i jest grzeczna ,a tatuś w małej zakochany,chyba będzie z niej córeczka tausia!!!

ASIOWO no szok poprostu ja to bym ją równo ogarneła...ja nie chodze do lekarza rtodzinnego u nas jeżdze do innej miejscowości ,wolałam dzieciaki zapisać do przychodni specjalistycznej ,gdzie wszystkie badania mogę zrobić od ręki i jestem bardzo zadowolona!!!szkoda twoich nerwów ,no co ta baba sobie myśli ,może rzeczywiście zmień przychodnie!!!

POLNA jak wygrasz to odpal mi pare groszy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Oj, Femka jest wyczerpana, dojdzie do siebie :tak:
Ostatnio przy pobieraniu krwi straciłam przytomność, dobrze że nie byłam sama, bo póniej już do konca dnia czułam sie oslabiona.
Już nie moge się doczekać kiedy to ja bede rodzić :-) Udowodnie wszystkim że dam sobie rade, tz. damy :-D
 
Ema mamcie, ja dzisiaj jakis kryzys nerwowy przechodze zalamalam sie, mala jest dzisiaj taka niegrzeczna ze 3h przez nia plakalam i nie wiedzialam co mam ze soba zrobic... juz mi przechodzi, wstala o 7 i plakala bo zabawki nie mogla dosiegnac, przed chwileczka usnela i jem sniadanie....:-( nie wiem co sie z nia dzieje to jest normalne u dzieciakow w jej wieku??
Co do lekarzy to nasz sie ze mnie smieje ze taki trzepak jak ja sie w koncu ogarnol i potrafi sie dzieckiem zajac, a pielegniarka ktora zawsze szczepi Ale sie smieje w dalszym ciagu ze mnie ze ja sie panicznie pobrania krwi balam a dziecko wlasnyi silami urodzilam:-D
 
Ostatnia edycja:
Byłam dzisiaj rano na szczepieniu z małym. Po południu spuchło mu trochę udko i jest strasznie płaczliwy to normalne??

Gdy go przytulam to jest dobrze, a jak próbowałam go położyć do łóżeczka to krzyczał jakby go ze skóry obdzierali. Teraz twardo zasnął i mam chwilkę dla siebie :-)

Jak Wam dzionek minął??
 
reklama
Martuska... nam kazano okładac miejsce wkłocia rumiankiem w razie czego..., ale u nas tez nie było to nigdy koniecznie... a jak jest gorączka to podac cos przeciwgoraczkowego...:tak: to normalne...
 
Do góry