reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam,witam.

Dziękuję za życzenia dla Nicole.

Oj dziewczyny współczuję Wam teściów i teściowych...jakich mam takich mam ale nigdy mi niczego złego nie życzyli,ani mnie tak nie potraktowali...Mogę Wam poradzić tylko tyle żebyście nie brały sobie tych słów do serca bo będziecie tylko cierpieć.

Mika wiesz co spróbuj tego czarciego żebra...jeśli ktoś Ci źle życzy to może pomoże...To jest polne zioło,więc nie zaszkodzi...
 
reklama
Mika robisz tak gotujesz to z 15 minut potem wlewasz do wanny z wodą ( najpierw przecedzasz). Potem włazisz do wanny i zaczynasz się myć od głowy do stóp i tak 2 razy. Później jak wyjdziesz z wody nie wypuszczaj tego z wanny tylko odczekaj z 15 minut ( w sam raz na wytarcie się i ubranie) i zobacz czy wyjdą fafoły...tzn takie jakby ja nie wiem kołtuny brudu i to jest znak,że niby ktoś rzucił urok...i taka kompiel to zmywa,po takim zabiegu jeśli wyjdą fafoły powtarza się to jeszcze ze 2 razy...
 
Ona_mika to super ze zdecydowaliscie sie na remont tego domu, wytrzymacie jeszcze rok u Twojej mamy i bedziecie na swoim, a co do mikrofalowki to sama nie wiem, ja to bym pewnie kupila taka mikrofalowke z biedronki gdzie mozna cos odgrzac gotowego i kuchenke 2 palnikowa na ktorej zawsze mozesz ugotowac obiad
snoopy12 super ze sie Wam uklada, oby tak dalej
Ja juz gdzies tak od 17 mam skurcze, ale sa nieregularne wiec czekam co przyniesie nocka, ale znajac moje szczescie na tych skurczach sie skonczy. Moj mezus to juz sie nie moze doczekac Majki, caly czas przychodzi i pyta czy juz rodze:-)
 
Jak narazie u mnie sie wszystko uspokoilo, chyba ze to cisza przed burza, no ale w kazdym razie cos sie rozkreca, wiec pewnie to juz niedlugo
netgirl szkoda ze nie poszliscie do lekarza, bo az sama bylam ciekawa co tam u Ciebie w brzuszku sie dzieje
 
madzik a piłaś ten olejek???nie przeczysciło cie????


netgirl szkoda ze nie byłaś u lekarza bo my tu zakłady robimy w którym jestes miesiącu....


a ja tak bym chciała jutro trafić w totka jest 40 000 000 ,.ech zgłupiałabym jak bym wygrała...
 
Nie mam jak nadrobić ale widziałam że Femka już po... pogratuluje jak wróci...

Ja wczoraj jeszcze raz u pediatry z wysypką małego byłam... najprawdopodobniej ma skaze... więc ja na diecie... masakra... a tak uwielbiam nabiał...
Dzisiaj kupiliśmy nowego smoka o innym kształcie i mały załapał... nawet zasnął sam w łóżeczku ale ze smokiem... ja miałam już dośc bycia smoczkiem...

Teraz ide spać... Jak któraś coś wie o skazie to piszcie...
 
snoopy12 No Adasiowi akurat tak przybywa 1kg przez miesiąc..

Ona_mika to dobrze że z tym domkiem coś ruszyło. Rok się jeszcze przemęczycie a póżniej już będzie tylko lepiej.
No na teściowej mogę polegać. I nawet jak jest coś nie tak w moim małżeństwie (tak jak wtedy co pisałam co przeszliśmy na sztuczne mleko dla Adasia) to mogę z nią pogadać i mnie wysłucha i doradzi..
 
Witajcie dziewczyny
usmiech.gif

Mam do Was prośbę...chciałam kupic Wojtusiowi zabawkę, która wydaję dzwięki i może jakieś światełka ma
usmiech.gif
Może byc nawet taka jakaś większa tylko nie wiem co wybrac, bo tyle tego jest
usmiech.gif
Może cos polecicie??? Bo się ostatnio zorientowałam, że Wojtek ma właściwie same grzechotki, gryzaki lub takie szeleszczące zabawki i że taka jakaś edukacyjna by mu się przydała
usmiech.gif

Z góry dzięki za podpowiedzi
usmiech.gif
 
reklama
Witam mamusie
My nadal w dwupaku, wczoraj sie wszystko uspokoilo i nocka spokojna
oliwka_11 pilam ten olejek, i nawet raz w lazience nie bylam, na mnie to nie dziala. Jak gralas w totka to bede za Ciebie kciuki trzymac, bo ja nie gralam, niech Ci sie poszczesci:-)
KasiaF87 to teraz bedziesz musiala sie pilnowac, w koncu zdrowko malego najwazniejsze
Ona_mika no sama pusta butla kosztuje cos ponad 100zl, a jeszcze musisz zatrudnic fachowca zeby Ci podlaczyl, bo samemu to strach i bedziesz zawsze miala gwarancje
 
Do góry