reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

POLNA - no to dobrze że już w domku :-) czekam na więcej info :-p

Ja na szczęście nie puchnę za to chyba zaczynam mieć odleżyny bo już jak bym się nie położyła to mnie wszystko boli ... :/ ale Kuba dostał dzisiaj wypłate to może w sobotę do zoo albo do kina się wybierzemy to w końcu z domu wyjdę :-)
 
reklama
Femme to dobrze że jak tak leżysz to że nie tyjesz... Ja to bym pewnie z 40kg przytyła jak bym leżała...:-p
Madzik nie no boleć to az nie bolą... ciśnienie mam oki... dzisiaj już troszke lepiej wygladają (chyba dzięki wczorajszym burzom)
Asiowo oj pędż do lekarza i to szybciutko...
Netgirl oby przez te 2miesiące coś zrozumiał i żeby wam sie ułożyło... Przesyłam duzziiio pozytywnych fluidków...

Ja dzisiaj po KTG... następne w poniedziałek... dobrze żedzisiaj szybko poszło... Ale małemu strasznie tętno skakało (110 do 160) a ja ciągle miałam jakby skurcz... non stop ok 18% czasami skoczyło na 20pare do 30... no ale lekarz stwierdził że wsio oki... to sie mniej martwie :-)
 
Hej Kochane!
Wy to czasem nie macie umiaru w produkcji postów :-p
Ja już z pracki wróciłam..Przenieśli mnie już na lżejszy dział! <JUPI> :-)
A dzisiaj stałam prawie cały czas w jednym miejscu i mnie tak krzyż boli, że hej :-(
Ale po drodze z pracy nabyłam nowe spodenki. Oczywiście większe, bo te, które mam to się ciasnawe zrobiły, a nie chce gnieść dzidzi :tak:

Mikus_a ja w ogóle nie mogę pojąć, że ci ludzie tutaj jeszcze żyją z taką opieką zdrowotną! Przecież to jest normalne, że pierwsze 3 miesiące są najważniejsze i opieka powinna być. Jakies badania, choćby głupia cytologia, czy biologia pochwy. W ciąży o infekcję nietrudno, a z tego, co wiem, to może bardzo dzidziusiowi zaszkodzić! Ale oni to mają w d...! Chyba naprawdę wychodzą z założenia, że szkoda tracić kasy na badania, bo a nuż, się coś stanie! :angry:

Netgirl Przykre, że Twój tak się zachowuje...Może trochę go przerosło to wszystko i dlatego tak robi. Ale z drugiej strony nic go nie usprawiedliwia!
Musisz dalej próbować rozmawiać, póki wszystko jest świeże, bo między ludźmi szybko się tworzy przepaść..Trzymam kciuki i wierzę,że wszystko się Wam ułoży!

A ja znowu śpiąca :-D Ale jeszcze musze obiadek ugotować...

Miłego popołudnia, buziaczki!
 
POLNA witamy spowrotem:p FEMME a o jakie puchniecie ci chodzi??? takie ze np jakas czesc ciala ci puchnie np stopy, czy chodzi ci o ogólne puchniecie-czyli tycie?? JA WLASNIE ZROBILAM KARPATKE, PIERWSA W MOIM ZYCIU I CIASTO FAJNIE MI SIE UDALO, GÓRKI FAJNE WYSZLY ALE KREM SPIEPSZYLAM, ZA ZATKI MI WYSZEDL I WYCIEKA Z CIASTA. ALE ZJESC SIE DA, NA DRUGI RAZ BEDE WIEDZIEC JAK KREM ZROBIC:p
 
KASIA - nie tyje bo mało jem :-p

OLENKA - ja nie puchnę w ogóle :-p ani nie tyje ani to 2 puchnięcie :-p chociaż mam te 9kg na + to w sumie nie widać :-) tylko dziwnie chodzę z tym brzuchem bo ostatnio mi wyskoczył że hej :-p
 
FEMME aha. mi wlasnie tez wyskoczyl w szybkim tempie...tak nagle. ja mam 8 kg wiecej ale u mnie to jest widac bo malutka jestem i pewnie dlatego. mnie to szybciej bedzie mozna przeskoczyc niz obejsc:p a co do chodzenia to ja zaczynam juz chodzic jak kaczka, tak mnie smiesnie buja...niewiem czy to normalne?!
 
KasiaF87 kurcze, a mnie bola, i zyly mi na wierzch wychodza, zeby tylko zylakow nie bylo, to pewnie dlatego lekarz do szpitala chce mnie wyslac, do tego jescze te straszne rozstepy...brrr
A z KTG skoro lekarz powiedzial ze wszystko ok, to nie masz sie czym martwic, tylko psychicznie przygotowywac do porodu:-)
 
MIKA - dlatego ja nie wiem czy kiedykolwiek ślub wezmę ... zauważyłam że facetom po ślubach odbija...

OLENKA - no ja też tak jak kaczka :-p Kuba to nawet ostatnio mnie nakręcił i pokazał :-p bekę ze mnie kręci i od Pand wyzywa :-p (oczywiście dla żartów :-p )

NETGIRL - taaa ... pierwsze tygodnie po porodzie to chyba jeszcze gorzej będzie jak krocze będzie boleć :-p modelka ta :-p chyba po orgi z 10 murzynami :-p
 
reklama
ONA MIKA kurcze widze ze problem &quot;facet&quot; nie dotyczy tylko netgirl. normalnie niewiem co powiedziec. to jest poprostu przykre, ludzie sie kochaja a tak dziwnie zachowuja
FEMME jak ty tez tak chodzisz to sie ttym nie przejmuje...:p gorzej jakby to tylko mnie tak dziwnie wyginalo:)
 
Do góry