reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Aniu jeśli chodzi o puchnięcie to wiesz... jest między nami trosze różnicy... jeszcze zdążysz napuchnąć (ale nie każda to ma i życze ci żeby cie to omineło)... a to że mała była u ciebie już w 24tyg dobrze ułożona... raczej jeszcze z 15razy sie odwrócić zdążyła :tak: Natomiast co do tych emocji to ja odebrałam twoją propozycja jako żeby zamykać sie gdzieś i udawać że wsi oki teraz już wiem o cochodziło...

Netgirl teraz jak napisałaś że sie z tym gg tak zachowuje to myśle że chodzi mu o to co pisałaś na zamkniętym...

Famme oj z tymi łzami to teraz fajnie mamy... bo przed ciążą to mój zawsze wiedział że ja potrafie zacząć płakać na zawołanie ale teraz woli nie ryzykowaći jak widzi łzy to zaraz za mną biegnie... chociaż niekiedy nie jest znim tak łatwo... no i dzisiaj sie śmiał żedla własnego dobra to jeszcze w ciaży mogłabym chodzić z 2miechy bo póżniej to niedobry dla mnie bedzie... no ale argument "nie moge sie denerwować bo dzidzia to widzi a pozatym moge stracić pokarm " też zawsze moge wykożystać... :-p


Kurcze spać mi sie nie chce ale chyba musze iść bo jutro wcześniej na nogi bo na KTG... ehhh...
 
ANIU narazie to jeszcze niczym nie walnelam faceta, ale jak kiedys bede miala okazje zarzucic wanienką to zrobie fotke zebys nie musiala sobie wyobrazac tylko zobaczysz na faktach jak wygladam w akcji hehe............FEMME a ja myslalam ze to tylko ja taki placzek jestem. przed ciaza nie bylo ze mna az tak zle a teraz....placze strasznie czesto z byle powodu....czasem nawet jak go nie ma:):p
 
netgirl rozumiem o co ci chodzi, tak tylko sobie napisalam:pno to uciekaj spac, to szybko brzuszek przestanie bolec....obrzarciuch z ciebie...:) JA TEZ UCIEKAM SPAC - DOBRANOC KOCHANE:)
 
ojc widze ze jestem lekko spozniona i wszyskie poszly spac:) ja tez zaraz uderzam w komara =musilam tylko nadrobic to czego nie przeczytlam jeszcze...
ja tez przeszlam dzis kawal zielonej gory.bylam w lumpeksie i kupilam dwa kilo dzidziusiowych ubranek-dzis byly sliczne:D moja mama sie w nich zakochala i stwierdzila ze zribi swojego dzidzię alebo mi zabierze moją ,bylam w ortodontki i zdarla ze mnie kolejne 120 za podkrecenie srubki;/;/;/zlitowalabys sie nad mloda ciezarną:pi oczywiscie autobusem jezdzilam --masakra-gosc siedzial na miejscu dla kobiety w ciazy -ja stalam przed nim centralnie a on nic!bezczelnosc i nieprzyzwoitosc facetow nie maja granic.bylam tez w UP bo nie wiem kto mnie ubezpiecza-ale chyba mama bo meza nie mam....a jak sie zarejestruje to up bedzie za to odp.tylko ze potem bedzie mi szukal pracy....a tego nie chce:)

a jesli chodzi o naszych wspanilych towarzyszow zycia-cudownych ojcow naszych dzieci to nie wydaje mi sie to wszytsko takie proste. szczera rozmowa nie zawsze pomoze. bo trzeba umiec ze soba rozmawiac a przedewszyskitm trzeba umiec sluchac.a faceci mysla tylko o sobie i ciezko im cokolwiek przetlumaczyc.im jednym uchem wpada a drugim wypada. a jelsi facet jest impulsywny nerwowy i nie umie nad soba zapoanowac to ciezko go naprawic---no bo niby jak??

placz tez na nic sie nie zda bo gfacetom sie wydaje ze nigdy nic nie zrobili i nigdy sie nie domysla dalczego placzemy.ja placze czasami tak po prostu =czasem sie boje tego co bedzie jutro za tydzien za rok i placze bo nie wiem co czeka mnie i dziecko...a jak jestem na maksa zdenerwowana to tez placze.glownie przez W.
 
Oleńka to Ty normalnie spryciara jesteś-będziesz biła faceta i jednocześnie robiła zdjęcia samej siebie w akcji żeby mi pokazać:-p Dobre:laugh2:

Kasiu nie przyszłoby mi do głowy żeby ukrywać emocje...Gdybyśmy udawały,że jest w porządku to facet za nic w świecie nie domyślił się,że coś jest nie tak.Bo niby czemu miałby tak myśleć skoro jest w porządku?facetowi to trzeba tłumaczyć tak na chłopski rozum;-) Najprościej jak się da.
 
hej mamusie:tak:
Ja dzis miałam super nocke:tak: Paulinka pierwszy raz przespała prawie całą noc!!!!:-) Jaka radość... zasnęła ok 21:20, a obudziła się dopiero ok. 5:10:-) Wyobraźcie sobie moją reakcję jak spojrzałam na zegarek i zobaczyłam, że juz 5:tak:Myslałam, ze zegarek mi sie zepsuł, ale 2 pokazywał tą samą godzinę:-):-):-) Muszę mieć fajne mleczko, skoro malutka zaczyna coraz dłuzej spac;-)

Ale macie ciekawy temat rozmowy:-)
 
Hej ja mam obecnie 22 lata ale swojego synka urodziłam w wieku 18 lat i jestem bardzo szczęśliwą mamą, w sumie w szkole wychowawczyni nazwała mnie "ciekawym obiektem" do pozowania, bo byłam na plastycznym kierunku. Miłe to nie było ale jakoś zacisnęłam zęby i przez 45 minut siedziałam bez ruchu, co jest z tego najlepsze że w 7 miesiącu musiała wejść na ławkę na której stało krzesło, na następnej przerwie sprawę zgłosiłam do pegadoda szkolnego. Dobrze że był to koniec roku szkolnego i po wakacjach zmieniłam szkołę. A obecnie zaczynamy starania o fasolkę. Pozdrawiam wszystkie mamy. młode przyszłe i obecne.:-)
 
WITAM MAMUSKI Z RANA:) IZABELL witaj:p ANIU dla ciebie jestem w stanie zrobic wszystko hehe. a tak naprawde to moj S jeszcze nigdy ode mnie nie dostal, nawet w twarz-jeszcze nie zasłużył i mam nadzieje ze tak zostanie:) ASIOWO gratuluje przespanej nocki, moze masz w mleku jais srodek usypiający:)
 
reklama
netgirl on sie tak nie moze zachowywac, to racja ze jesli raz sobie na to pozwolil to bedzie tak dalej robil. A jesli dostanie od ciebie pozadna nauczke, poczuje ze cie moze stracic to moze zmądrzeje. mam nadzieje.
 
Do góry