reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Pozwolilam mu dzisiaj wypic piwo a on powiedzial ze nie ma ochoty O-O niezle co??? Chyba go naprawde dolek dopadl.... Ja prawdopodobnie USG bede miala w piatek, moze zobacze co moje szczescie ma miedzy nozkami;))) corcia mi sie marzy, imie nawet dla corci juz mam ale mojej mamie sie nie podoba.... A przeciez Marysia to slodziuskie imie;))))
 
suwaczek już jest:-) a ja dla chłopczyka mam Kacper a dla dziewczynki prawdopodobnie Roksana ,bo tylko to mi się podoba teraz:zawstydzona/y:
 
Bo ja w ogóle bardzo lubie typowe polskie imiona:tak:. Choć zdarzają się nie polskie a bardzo ładne:tak:. Ale nie wybrałabym imienia bardzo modnego, na czasie, bo później w szkole będa same Julki hehe:-D.
 
Kataryna bylas u gina czy to przypuszczenia??? i na ktorego masz termin???
Ania a kiedy sie dowiedzialas ze Hania to Hania a nie Filip??
Kurcze ja tak czekam i czekam a ten moj urwis ma w nosie ze mamusia chce wiedziec.... Na razie ubranka mam w kolorach bialym, niebieskim i zielonym, no i jedne spioszki rozowe od bratowej bo ona na nadzieje ze ja sie wkoncu wylamie i bedzie dziewczynka a nie sami faceci sie u nas rodza;)))
 
reklama
Kataryna a co do imienia to masz jeszcze duuuuuuuuzo czasu na wybor imienia dla szkraba;))) ja przez pierwsze 4 tyg nawet nie wiedzialam ze w ciazy jestem;)))
 
Do góry