reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

to wina wlasciciela psa (niestety) bierze taki debil psa o ktorym nie ma pojecia i nie potrafi go wychowa....a male dzieci cierpia przez ich bezmyslnosc... psy uznawane za grozne powinny posiadac osoby ktore przed zakupem psa jakis test psychologiczny przeszly... to akurat moje zdanie i moze ktos ma inne....
 
reklama
dla mnie to wina że ludzie kupują psa z pseudohodowli a nie z papierami ,bo taniej.a potem nie wiadomo jakie geny taki pies ma .no i obowiązkowo szkolenie b,o większośc nie umie takiego psa wychować.
 
ludzie biora psy ze schronu i jakos potrafia je ulozyc to tym bardziej z pseldohodowli powinni nie miec problemu! tyle tylko ze polski narod nie mysli, ja z kolega mialam asta z od jednej suki moj jest lagodny a on swojego musial uspic i tez z pseldohodowli. I co??? Nie wazne z kad mamy psa wazne zeby sie nim odpowiednio zajac! koniec tematu
 
I to ze pies ma papiery to nie zawsze znaczy ze jest leprzy od tego ktory ich nie ma. A tak poza tym to kazdy szczeniak powinien byc przymusowo kastrowany i nie bylo by niechcianych i agresywnych psow bo ludzie szanowali by to ze maja przyjaciela a tak to tylko zysk widza w tym ze posiadaja psa w typie, ja mam 3 psy i jak na razie 2 juz sa wykastrowane. Teraz zbieram kase zeby douglas przeszedl zabieg a to nie latwe bo dzidzia jest teraz najwazniejsza..
 
z Kastracją masz racje ,ja swojego nie moge bo to brata .


ale z papierami to nie do końca ja działam w fundacji dla bulloowatych i jak by ludzie kupywali psa za 2000zł to by tyle bezpańskich nie było .bo nie kazdy by kupił .a tak t nie wiemy co ratować.sama mam Abi 8 letnią suczke z tej fundacji ,jest z schrosnika miała być uspiona.ale szczeniaka bym kupiła tylko z papierami ,bo nie będę dawać zysku jakiemuś sukinsynowi co suke trzyma w piwnicy czy w kojcu i tylko do rodzenia ,zero spacerów i miłości.ja u siebie w schronisku wychodze z takimi psami i coraz częściej trafiają nam się nie adopcyjne ,warczą itp .czasami zachowuje się tylko tak w schronisku ,nowe miejsce itp ale czasami nie nadają się do adopcji .coraz częściej trafiają nam się szczeniaki ,nie jka kiedyś tylko starsze.jest moda na takie psy ,a raczje była.ale jak by takie łysole mieli za psa płacić po 2000zł to by na walki je nie puszczali ,a przynajmniej nie większość .u mnie w mieście dużo słyszy się o takich ,typach ,znam psy z walk. są między nimi psy spragnione uczunia ,pomimo tych walk są wagodne domagają się miłości ,ale są i takie które te walki bardzo zmieniły i nawet szkolenia i kastracje/sterylizacje nic nie dają.Bardzo mnie smuci gdy w fundacji po tym jak uratujemy psa ,zostanie wykastowane ,przejdzie szkolenie ,czasami nawet pare ,a nadal nie jest adopcyjne i przy dawaniu jedzenia nadal warczy ,gryzie itp trzeba takiego psa uśpić.To smutne ale coraz częściej zdarzają się takie przypadki.

dlatego psy z papierami ,z dobrej i sprawdzonej hodowli oraz kastracje i sterylizacje rozwiązały by problem w dużym stopniu

a dla zainteresowanych zapraszam na Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych - AST - Strona glówna i Witamy na Forum "Amstaff-PitBull" :happy:
 
Ja raz na pomaranczowym chcialam adoptowac Buliona, ale dalam du*** i zaspalam. Mialm sie z jakas pania o 8 spotkac, le sledzilam watek buliona i uwazam ze trafila mu sie fajna rodzina po tylu cierpieniach, my z tata jak rozmawiamy o nowym psie to logiczne jest ze ze schronu, 2 mam ze schroniska;))) peja na poczatku uciekala z domu i od schronu wracala jak po raz 5 po nia pojechalismy to chyba zrozumiala ze nie chcemy jej zrobic krzywdy i jes z nami juz dluuuuuuuuugo;)))) to mix szarpeja z wyrzlem szorstkowlosym;))) i mam lwa w domu tym sposobem;)))) zwlaszcza jak sie ja kapie to jak sie wytrzepuje to ma taka grzywe. Kiedys dostalam szczeniora asta i mialam go za 10 miesiecy bo jakis szmaciaz ukradl mi go z podworka!!!! plakalam bylam we wszystkich schroniskach w promieniu 100km ale go nie znalazlam, moi rodzoce tez sie zalamali bo grafis byl kochany i nie balaganil jak douglas, na 5 min go nie mozna samego zostawic....
 
moja Abi otwiera sobie drzwi sama ,i wszystko fajnie pięknie ale drzwi rysuje i mama się wscieka:baffled:ale Abi ma takie litościwe oczka że nie da się na nią denerwować:-)




ide spac .dobranoc dla wszystkich .kurde ale by było fajnie mieć przy sobie taką małą słodką istotke już:-)
 
Mika wpadaj tu czesciej bo netgirl niezla niespodzianke juz zrobila;))) zastanawialam sie co sie z toba dzieje, wogole ostatnio malo sie odzywacie;)
kurcze slodko macie wy juz wiecie co urodzicie a ja jeszcze nie;(((( a i radzila bym troszke zwolnic bo niezly urwis ci sie urodzi;)))
 
Cześć dziewczyny!

Przepraszam że tak rzadko piszę tutaj ale jakoś w tym tyg często przyjeżdżał do mnie mój G. no i już nie siadałam do komputera, bo on się złości na mnie i mówi że z wami codziennie pisze a z nim się tak rzadko widuje..
 
reklama
Ona_mika, to skoro Alanek nie ułożył się jeszcze głową do dołu to planuje ginek cesarkę?
Ps. Ja też nie jestem przesądna, ale wiem, że gdyby się coś stało to bym później w te ciuszki cały czas ryczała:-(. No ale nic się nie stało;-).

Netgirl, śliczna panna:-). I jakie ciemne włoski ma:-). Słodkości;-).

A ja się muszę pochwalić, że kupiłam dziś Hani króliczka;-). Postaram się jutro Wam go pokazać:-D.
 
Do góry