reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A i mam glupiego piesa jak widac na avatarku i cos czuje ze moja dzidzia bedzie uczyla sie z nim chodzic;))) bo jak dag widzi dzidzie to wariuje i chce sie bawic.
 
reklama
wiecie co na zwierzaki nie ma reguły tak na prawde.ja mam króliki i są ok .ale wiadomo że dziecko czasami przesadza z dotykiem ,ściskaniem itp i kazdy zwierzak może się wkurzyć.ja mam suczke amstaffke która jest bardzo uczuciową sunia i dotego delikatka w stosunku do dziecki .mój kuzyn się z nią bawi ,a ona traktuje go jak swojego szczeniaka;)mam też psa pitbulla brata ale on za żywiołowy jets ,kochany ,ale nie wyzyty;) ale on zostaje w moim rodzinnym domu a moją suczke biore ze sobą:-)

ja dziś cały dzień obolała chodze ,szukam dobrego ginekologa u siebie bo nie chce mi się jezdzić do Poznania specjalnie na badanie .a z drugiej strony chce aby ktoś zadbał o moją dzidzie.

my jeszcze nikomu nie powiedzielismy że będziemy rodzicami ,ale mama cos podejrzewa bo widze po niej;-)ale ja chce wiedzieć na 100% żebym na głupią nie wyszła:baffled:
 
hehe rodzice zczynaja dopiero po 1,5 miesiaca cos widziec;))) na razie sie nie przejmuj;))) bedzie git. jak u mnie sie ulozylo to u ciebie tym bardziej bedzie dobrze;))) buziak dla najmlodszego dzidziusia wsrod nas;))))
 
Buziaczek, a masz samca czy samiczkę? Bo mi powiedziała znajoma, że samiczki właśnie gryzą, i w ogóle nie polecała królika dla dziecka:baffled:. A mi to się najbardziej właśnie taki mały biały króliczek by odpowiadał:tak::-). Myślę, że Hania też byłaby zadowolona z takiego puchatego stworzonka;-).
ja mam samca :tak: nas bardziej nie toleruje niz moja corcie:-D woli nas ugrysc i podrapac niz ja , zreszta smai mu obcinamy paznokietki i ma zawsze krotkie :tak:wiec nie ejst grozny
 
To chyba juz koniec.... Jarek byl dzisiaj u matki w szpitlu i mowil ze jest z nia bardzo zle... Jego ojciec powiedzial mu zeby sie przygotowal na najgorsze... Mimo to nie odtraca nas od siebie, chce zebysmy byli blisko, cos czuje ze dzidzia bedzie dla niego wszystkim jak sie czarny scenariusz sprawdzi....
 
wiesz mi to wisi co z nia bedzie ale jarka mi szkoda bo to jego kocham. Jego matki nie lubie po jednej akcji a mianowicie jak jej powiedzialam ze jestem w ciazy to powiedziala a na chu*** wam to bylo.... i jak ja mam czuc sympatie do kogos kto tak moje szczescie traktuje??? |Zastanawiam sie jak to bedzie jak jej juz niebedzie, czy jarek bedzie jakis inny czy cos, nigdy nie bylam w takiej sytuacji ...
 
ja własnie wróciłam do domu ,bo byłam na spacerku z pieskiem 2 godziny .łykłam jakąś tabletke z Herbapolu na bóle brzuszne i mnie juz nie boli .Marcin cały w skowronkach z powodu maleństwa bo on ma juz 24 latka i on czekał za mną aż będę pełnoletnia:-)ale też czeka na potwierdzenie ciąży przez innego ginekologa;-)

do dziecka na pewno nie polecam fretki.one są kochane ale do dzieci się nie nadają.królik ,świnka jeszcze tak .szynszyl też nie do myziania bo one nie lubią.

kurde już bym chciała iść zrobic jakieś zakupy:zawstydzona/y:ale Marcin mówi że za wcześnie.a wy kiedy zrobiłyście pierwsze zakupy:oo:???
 
Najlepiej kupywac ubranka jak juz dzidzius ma ze 30 cm;))) czyli tak jak dziewczyny zaczely w 21-23 tyg to chyba najwczesniej mozna cos kupic, ja jutro albo w piatek sie znowy na zakupki wybieram;))) Bo tak jak netgirl mam przeczucie ze urodze wczesniej;)))
 
reklama
kurde już bym chciała iść zrobic jakieś zakupy:zawstydzona/y:ale Marcin mówi że za wcześnie.a wy kiedy zrobiłyście pierwsze zakupy:oo:???

Ja czekałam aż się skończy pierwszy trymestr. A po 3 miesiącu już szalałam:tak:.
Ale ja miałam obsesje na punkcie poronienia, strasznie się go bałam, nie wiem czemu:-(, więc ten pierwszy trymest przeczekałam:tak:.

Snoopy, kurcze nieiekawa sytuacja:no:. To jednak matka Jarka, więc musisz go teraz wspierać, żeby wiedział, że może na Ciebie liczyć, to ważne:tak:. Tylko się nie denerwuj, pamiętaj o mieszkańcu Twojego brzucha;-).
 
Do góry