reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja juz po dentyście:) Nie było zle:)
happymum mam nadzieję że nie będziecie się z tego powodu kłócić i dojdziecie do jakiegos kompromisu:) Może Twój S. potrzebuje troche czasu, może przerosła go myśl o drugim dziecku?
renata powodzenia u logopedy, fajnie że synek robi postępy:) Ostatnio jak byłam z małym u lekarza to powiedział w gabinecie ,,mamo wez mnie na kojanka,, i pediatra mówiła żeby z nim ćwiczyć i trochę go pomęczyłam i wymawia juz ładnie ,,l,, ładnie powie słowo lala:) a może warto wybrac się z ni do logopedy? ,,r,, nie potrafi wymówić albo nie wiem może ma jeszcze na to czas:)
 
reklama
Madzialena spokojnie P ma czas na r. Nawet do 6-7 urodzin mogą seplenic i ;ogopedzi nie panikują. No ale cwiczyc rozciąganie jezora mozna w domu.
Filip ma 9 lat i r nie mowi. Jest takie bezdzwieczne. L dawno wywolane, a r nie. Nie rozpaczam. wazne ze mowi.


booooooooooooooZiU deszcz pada. za jakie grzechy taka pogoda jak ja jade do miasta?? za jakie??
 
Happy : A może mu tak jest teraz wygodnie ? I to jest powód albo nie dorósł do kolejnego dziecka . Trzymam && żeby zmienił zdanie :*
chociaż ja też długo się wachałam czy chce się pakowac w drugie , jak sie zdecydowałam to nie było dane mi je mieć ale po 3 miesiącach stwierdziłam że spróbować można jak już zaczełam to dokończę i tak o o to proszę zostało mi 6 tyg .
A boję się jak nie wiem , a najlepsze że nie wiem czeo bardziej porodu czy tego co będzie po nim jak sobie poradzę nie pamiętam jak to jest mieć małe dziecko:happy:
 
RenataT teraz sprawdza gdzie bardziej pasuje R a gdzie L przejdzie mu ta fascynacja nową liteRką :tak:

happymum20 faceci dzieci traktują zupełnie inaczej niż My,pewnie jeszcze to przemyśli, poukłada sobie i wtedy dojdziecie do konsensusu
 
Dziewczyny może macie rację ake ja znam S. I wątpię ze zmieni zdanie... cóż najwyżej będę mamą jedynka:)
Sandra-na pewno dasz rade i wszystko będzie dobrze:)
Madzialana-ciesz sie ze twój mały mówi bo Dennis ti tylko słowa co prawda mowi już ich dosyć sporo ale tylko gdy ma na to ochotę... a poza tym gada dużo po swojemu:)

Mój synej spi czyli msm ok 3h spokoju:)
 
Wczoraj po obiedzie zostawilam w zlewie talerze I poszlam przebrac mala. Akurat paniusia wrocila z zakupow I zaczela rzucac tymi talerzami po zlewie.. powaznie mowie.. jak poszlam je myc to byly do gory nogami;/ drzwiami tak trzaska ze az w koncu szyby wypadna z tych drzwi..
W niedziele bylam na carboodzie I wrocilam akurat z T wrocil z pracy a oni szykowali grilla. I ja poszlam do kuchni a ona z tekstem nie uzywajac mojego imienia ale powiedziala : zrec z grilla to beda wszyscy ale zeby kupic cos na niego I pomoc to nie ma komu. Poszlam do pokoju I pytam sie mojego czy cos kupowal do grilla a on mowi ze nie bo nawet nikt nic nie wspominal o grillu. I postanowilismy ze idziemy na miasto na obiad. Wychodzimy z domu a panicz sie pyta co pijemy a moj mowi ze nic bo idziemy z dzieckim na spacer. I od niedzieli tak jak mowie jest jeszcze gorzej.
Czekam na to zeby sie odegrac im tym ze powiemy ze sie wyprowadzamy, wtedy im mina zbledna.
A do konca maja trzeva bedzie sie wyniesc, a oni na poczatku maja leca do PL a na koniec maja na wczasy.. I jesli nic nie znajda to beda placic caly czynsz.
W ogole ona niby kierowniczka jakas w pracy jest a teraz podobno ja zwolnili, bo jej wiecwj nie ma niz jest.. Bo ona popracuje 2-3 dni I bierze 3dni wolne bo jest zmeczona..
Wszystkie jej choroby od NERKI.. ciekawe czy debilizm tez od nerki?:rofl2:
Za 2 tygodnie wam zdam relacje z tego jak przebiegla rozmowa, hahaha nie moge sie doczekac :D

Mala wlasnie usnela.
Ide konczyc zupe I zbieram sie zeby zrobic rogaliki ale czy zrobie to nie wiem:p
 
moj maluch dzisiaj bardzo marudny chyba przez te zeby ,,, teraz dopiero usnał mysle ze troche pospi bo dalam mu czopka uspokajającego tak jak na lekarz kazal bo darł sie w niebo głosy ;[
strasznie mi go szkoda dziasla to ma tak biale jak snieg.
u nas pogoda szara bez sloneczka ale az tak zimno nie jest ale od piatku ma byc 20-22 st,
dzis nalesniczki na obiadek ;)

a moj Ł wlasnie inaczej to ja nie chce drugiego dziecka a on za jakis 1rok to by juz chcial miec drugie ..
ostatnio jak zrobilam awanture ze mi nie pomaga to wzial sie za siebie i on kapie malego bawi sie z nim jest dobrze tylko zobaczymy jak dlugo ;))
 
cześć dawno mnie tu nie było.
kuba od dwóch tygodni znowu chory wybrał dwa antybiotyki. normalnie masakra. mam podawac mu zyrtec i dostałam skierowanie do alergologa.

nie czytam nawet nie mam kiedy. Koleżanki moje zaciażone poraz drugi. Mam nadzieje ze mnie to nie spotka. ale one maj planowane drugie pociechy a ja sie pilnuje z tabletkami bo nie wiem co to by bylo normalna tragedia katasrofa i wszystko w jednym.

nie wiem co tu jeszcze pisac postaram sie czesciej zaglądać ale nie obiecuje. Witam nieznane mamusie :D
 
happymum mój synek rozgadał się na dobre dopiero jak skończył dwa latka:) zazdroszczę Ci że Dennisek śpi po południu, mój mały to jak slyszy słowo drzemka to ucieka;/ musi naprawde być zmęczony żeby zasnąć po południu:) skończyło się dobre:p
magda współczue takich współlokatorów;/ marudzą po kątach ja bym zwariowała :p
młoda mama oby ząbki szybko wyszły i skończyły się męczarnie:) A jhakie dajesz czopki? Ja dawałam synkowi Viburcol i rzeczywiście synek był po nich spokojniejszy:)
papitka dużo zdrówka dla Kubusia:) Dobrze że dostaliście skierowanie do alergologa, może masz małego alergika a nawet o tym nie wiesz;/

My byliśmy na krótkim spacerku, teraz wpadła bratowa z dzieciakami i maluchy się bawią:)
 
reklama
Do góry