reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy- a noo kurdee daleko, a szkoda bo fajna kolezanke bym miala;))

U nas jutro ogorkowa;) a niedlugo ide zapiekanki robic bo mam bagietki a szkoda wyrzucic:)
 
reklama
OLCIA CO JEST????
MAGDA aaaa ja chce zapiekanke.... mendziora :)

My dopiero kolacje jemy bo u tesciowki bylysmy. Kuzynka moja co sie 17 sierpnia 2013 hajtala prawdopodobnie bedzie skladac wniosek o rozwod, trzy dni temu wyprowadzila sie od meza a juz ma fagasa jakiegos. Boziu ze to moja rodzina to szok :p
 
Hej dziewczyny. Moj Jajek chory :( zakatarzyl sie od lubego. Caly dzien prawie nie spi, nos zatkany, kaszle... Jutro rano idziemy do lekarza. Matka mi mowi Olbas uzyj- ale Olbas od trzech lat jest napisane mozna stosowac. Z gruszka nie chce mu grzebac w tym nosie zreszta on bardzo gruszki nie lubi. Aspiratora nie mam :/ Happy albo MAgda01 stosowalyscie jakies angielskie leki dla dziecia? Mam tylko Calpol 2m+ ale temperatury nie ma jak na razie... Wie ktos jak pomoc z tym noskiem?
 
Repetka- ja mojej odciagalam gruszka. Bo ponoc jak sie kataru nie odciaga to na oskrzela szybko schodzi;// moja tez nie dawala, darla sie ale trudno chwila meki a lepiej sie oddychalo. Ja tez smarowalam mascia majerankowa pod noskiem. I niech maly spi wyzej nie na plasko. I co ja jeszcze.. Aaa wez zamocz recznik i polej pare kropel Olbasu i powies na lozeczko. Zdrowka dla niunia
 
REPETKA ja u mojej stosowalam kropelke olbasu na pizamke, odciagalam aspiratorem, kladlam glowke wyzej jak spala no i po odciaganiu psikalam tetrisalem jak byla w wieku twojego Jasia a teraz nasivinem. Wiem ze olbas lekarze przepisuja malym dziecia, wiadomo nie duzo ale na noc wystarczy jedna kropelka i dziecku lepiej sie oddycha.
 
reklama
Do góry