reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka

Olcia dasz rade jestem tego pewna, poprostu zrzucilas ciezki balast i poukladasz teraz wsio i bedzie super :-)

U nas wiosnaaaaaaaaaaa za oknem :tak: jest pieknie slonecznie i cieplutko :-) :o az szkoda dzieciaki ogarniac w grube kurtki i niewiem co robic :/
no a tak to zbliza sie slub i zaczynam miec stresa? :szok::-D masakra....
 
reklama
aguniaa za 2 tyg :p ale jakos zaczynam sie stresowac... szybko ten czas leci jak na zlosc.... :p
tak chyba tak ubiore :p masakra zeby w lutym bylo juz tak cieplo :p okna pootwierane i sie wietrzy i jakie super powietrze... :tak:
 
agunia ja biore drugi raz slub (teraz tylko cywilny niby) i wszystko na spokojnie, ale jakis tam stres sie pojawia nagle :p chyba zawsze tak juz bedzie czy to pierwszy czy drugi raz... :tak::-D
Dobra ide pranie rozwiesic i zaraz corke do szkoly zaprowadzam :)
 
Hej


Magda nie boli mnie podbrzusze tylko zolądek.
Juz praktycznie plamie. po ostatnim badaniu tak mnie wydziubala ze wszystko chyba wypadło co moglo.

jutro ide na kontrol, a z toxoplazmoza 21-go. a niby dopiero na drugą polowe marca mieli wolne terminy.

boooosz u nas deszcz pada ;/
 
Hej :) wracam do domu i w środę jadę spowrotem. Teraz będę musiała co 2tyg w środę jeździć i wykazywać ze szukałam pracy. Ehh
 
Witajcie,
Dzis Bartek wstal w zlym humorze od rana chodzi placze, krzyczy i jest ze wszytskim na nie, czekam az pojdzie spac, Ł dzis juz wrocil do pracy, prawie mies w domu to jednak za duzo:-p
Olcia, przykro mi ale moze tak bedzie lepiej:tak:nie wiem czemu ale myslalam ze rozstalas sie ze swoim gdy bylas w ciazy, widocznie cos pokrecilam:sorry2:
Agunia, skoro usg mialas przed plamieniami moze warto pojsc do lekarza? gdy lezalam w szpitalu zwykle dziewczyny z plamieniami braly luteine, z tego co pamietam Ty nic nie bierzesz?na zwolnieniu jestes? bo chyba do pracy nie chodzisz?
 
Olcia jesli miałąs powód to dobrze zrobiłaś teraz musisz miec dużo siły trzymam kciuki&&&

Agunia a czym spowodowane te plamienia są?? A Wy kiedy planujecie slub pokazałabyś nam swojego przyjstojniaka i dzieci co??

Happy
oj to masz w koło Macieju...

Ja na szmatach byłam z teściowa obkujpuje młodą na lato bo już nie ma sukienek masakara jakie jensy już długie musiałam kupic kiedy mi to urosło:p

Ania moja też ma czasami takie dni że
 
Ania tak masz racje ale pozniej sie zeszlismy i to byl moj mega blad

No i dupa zbita do zlobka moge dac jak bede miala zatrudnienie a pracy jak nie bylo tak nie ma caly czas szukam

Dzieci tak jak my tez estaja czasami lewa noga ;)
Liza w ppalacyku slubow?

Zaraz trzebaa jakis obiad zrobic a pomyslu brak
 
reklama
Agunia-sama nie wiem jak długo będzie to trwać

Jadę zaraz z powrotem do miasta po prezet walentynkowy dla S. I jakiś ciuch dla siebie
 
Do góry