reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie,
ciezko mi sie wbic bo Ł do dzis na zwolnieniu a wiadomo jak to jest gdy facet siedzi w domu ale jutro juz wraca do pracy, do tego dziadka mam w szpitalu w bardzo ciezkim stanie a lezy w moim wiescie wiec tez czasami trzeba zajrzec do niego
Pisalycie o buncie u nas powoli przechodzi ale widomo bywa roznie tyle ze im Bartek jest starszy tym latwiej mu cos wytlumaczyc, ogolnie jest uparty, od zawsze tak bylo gdy ja szlam w lewo on w prawo, chyba dla zasady to robil:-D ale nie narzekam bo gdy sobie przypomne co bylo pol roku temu...
Repetka ja nie pomoge bo Bartek nawet kataru nie mial ale tak jak dziewczyny pisza kropelka nie powinna zaszkodzic a maluszek bedzie lepiej oddychal:tak:
Agunia, odpoczywaj a jakie badania robilas?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uff ja dopiero skończyłam segregacje ubranek. Czeka mnie jeszcze pouładanie ich na dole w pom. gospodarczym. Nie spodziewałam się, że jest ich aż tyle:szok:
Plecy strasznie mnie bolą, leżę w łóżku z herbatką.

PAULINA rozwód po pół roku małżeństwa? Nieźle się musiało porobić....
REPETKA J nigdy nie była chora ani nie miała jako takiego kataru. Raz miała zapchany nosek i zastosowałam aspirator i tyle. Słyszałam właśnie że dobrze jest posmarować maścia majernakową pod noskiem :)
 
Hej.


Paulina to kuzynka zaszalała ze stazem malzenstwa :D Ja znam dziewczyne ktora 2 tyg po slubie juz wniosek o rozwod zlozyla :) A slub wziela temu bo jej szkoda bylo kasy wlozonej w przygotowania.

Agunia lez. i aby te krwawienie nie skonczylo sie jak u mnie.

Repetka z katarem u malych dzieci nie pomoge. bo moi nie mieli. a i to tak dawno temu było.

dziś juz do szkoly chlopcy. pobudka o 5.45. o dziwo Oskarzysko bez wiekszych protestów z lozka sie zwlekl. obstawialam ze bedzie ciezko. A mi tak brzuch boli ze chyba mnie rozsadzi. wzdecia okropne mam, kluje mnie w bokach ;/
 
AGUNIA na usg juz bylo cos widac? I nic ci lekarz nie przepisal?
RENATA ja wiedzialam ze to sie tak skonczy. Ona to chyba slub wziela i wesele na pol wsi zrobila zeby sie pokazac ze ona tez moze. No ale co z tego jak ledwo 22 lata bo ona rocznik 92 a juz rozwodka bedzie.
 
Agunia-dobrze ze badania wyszły okwy

Ale sie dziwne czuje, już dawno nie jechałam nigdzie sama... maly wstał i trochę się burzyl ze go nie chce zabrać ale tata mu bajke włączył i było ok. Dziewczyny trzymajcie kciuki :)
 
Dziewczyny duzo by pisac ;/ wyrzucilam TATUSIA z domu i tak o to zostalam sama z Zu z tego sie ciesze akurat ale teraz musze wszystko na juz zalatwic prace zlobek itp to tak w skrukcie moze jak sie juz ogarne to napisze wam o co chodzi trzymajcie kciuki zeby poszlo wszystko ok

Agunia bez sensu MUSIALAM WYMUSIC jak jestes lekarzem to powinnas wiedziec ze nie trzeba wymuszac.nic bo jak jest plamienie to musza zrovic Ci te usg bez zadnego ale a jak jest palmienie jakie kolwiek to chociaz luteine daja no ale nie wnikam dajej
 
Mowilas ze nie mialas zadnego usg albo ja nie doczytalam ale jak jest male plamienie to musza zrobic bo nie wiadomo przeciez dlaczego w ogole wystapilo ;)

Uciekam pa

Happy nie dziekuje ;)
 
Happy- trzymam kciukasy;)
Olcia- dasz sobie rade sama z malutka :))
Renata- ty moze skocz jeszcze raz do lekarza..;// moze tam sie nie oczyscilo jeszcze do konca?? Mnie tak nie bolalo jak poronilam. Samo sie oczyscilo i czulam sie jakby nic sie nie wydarzylo..

My juz po 7 wstalysmy.
Mala szaleje juz w zabawkach. Gagatek maly.
Zaraz ide nastawic zupe a pozniej do miasta skoczymy :) milego dnia.
 
reklama
AGUNIA pisalas ze plamisz, po czym zapytalam jakie badania mialas zrobione to mowilas ze usg i morfo wiec sie teraz nie wykrecaj ze mialas je przed plamieniem.

OLCIA czasami bez 'tatusia' jest lepiej. Dasz rade i ogarniesz wszystko bo kto lepiej sobie poradzi jak nie kobieta :)
 
Do góry