reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

HAPPY to sobie pospaliście :)
Ja dziś planuję zrobić porządek w ciuszkach J. Chcę posegregować te torby za małych ubrań co do oddania, a co chcę sobie zostawić.
 
reklama
No Dennisek ma dziś lenia i nie chciał wstać łóżka musiałam go na sile wyciągać:rofl2:
To tez nie będziesz się nudzić; )
 
Teraz szykujemy się juz powoli na spacerek o 12 J ma drzemke. Po powrocie obiadek i zabieram się za ten magazyn w pokoju u góry...
 
Hejka:)
happymum ale pospaliście:) Zazdroszczę:) Ja dzisiaj miałam pobudkę przed 9:)
sandra współczuję bólu zęba;/ to najgorsze co może być bo wszystkiego sie odechciewa

Co do buntu 2latka to odczułam to bardzo:) synek robil mi cyrki w sklepie ale nie reagowałam, wszystko było na nie i wiecznie się obrażał, na szczęście szybko przeszło:) Trzeba dziecku dużo tłumaczyć, co najważniejsze nie krzyczeć bo krzyk nic nie da, dużo tłumaczyć i to najlepiej w dwóch zdaniach wszystko streszczać bo potem to juz zaczyna się krzyk i dziecko wogóle nie słyszy co się do niego mówi:) A bunt 3latka moje dziecko przechodzi spokojnie, juz więcej rozumie i więcej daje sobie wytłumaczyć:) nawet potrafi mnie przeprosic jak zrobi cos niedobrego:) ogólnie jest grzecznym dzieckiem

U nas rosołek juz zrobiony, D. śpi a synek maluje pastelami, mówi że namaluje mi dużą tęcze:p

Miłego dnia:)
 
Madzia podobno w kazdej linii lotniczej sa inne zasady, ale w tej w ktorej ja mam bilety, to dziecko musi miec ukonczone 2 tygodnie zycia. Nie lecialabym az tak wczesnie chyba ze bym musiala :p Z maluszkami podobno jet tak ze wystarczy im dac cos do picia- i jak przelykaja to nie zatykaja sie uszka.

Happy To niedziela pelna sprzatania mowisz? Ja dopiero dzis sie zorientowalam ze moglabym dosstac becikowe, a wyplacaja tylko do 3 miesiaca zycia- wiec mam TYDZIEN zeby to zalatwic :D A £500 piechota nie chodzi. Tylko musi mi to wypelnic polozna a ona dopiero w czwartek jest przychodni wiec mam tylko mniej i mniej czasu :p a ogolnie wybierasz sie do pracy czy zostajesz z malym tak dlugo jak sie da?
 
MADZIA dzidzia musi miec paszport wyrobiony wiec jak dziecko ma 2 tygodnie pewnie to mozna leciec. Ja nie moglam wczesniej leciec bo nie mielismy paszportu dla Nikoli. Tak to pewnie lecialabym jak N. mialaby z miesiac.

Za dziecko placi sie podstawowo 30€/£.
 
Repetka-ja normalnie wróciłam do pracy po macierzyńskim alew grudniu musiałam zrezygnować bo nie mialam z kim małego zostawić, oczywiście jesli znajdę prace na per time która będzie godzinami pasować do pracy S. Ti chętnie pójdę do pracy. O ile do tego czasu nie będę mieć drugiego dziecka
 
Mój kuba dzisiaj to istne tornado jestem padnięta wszystko mi zabiera wyciaga z szuflad rzuca wszystkim wydziera sie no normalnie szału dostane.:wściekła/y:
 
Happy ja tez jeszcze na macierzynskim, konczy mi sie w pazdzierniku. Ale mysle zeby wrocic na 3/4 albo pol etatu, a nie caly... Najchetniej w ogole bym nie wracala, ale musimy odlozyc pieniadze na dom a z jednej wyplaty to troche kiepsko idzie ;)
 
reklama
Hej przepraszam dzieqczyny ale znikam na jakis czas z forum mam mega provlem ale nie wiem czy mam tyle sil na to. Buziaki pa
 
Do góry