reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Liza Może nie tylko ze 3jka to dużo , ale oni wszyscy razem to jak wariatkowo;-) :eek:
Paulina Siostra termin na 31.12
Maralai Cześć . nie zauważyłam żebym więcej sypiała w ciąży . Choć lenia miałam :tak::tak:
 
Maralai witam. Ja przez całą ciąze miałam przetwy na drzemki codziennie:-D
Paulina dobrze mamo jutro pójde do lekarza :-D Nie nie odzywa sie do mnie. przedwczoraj na mnie naskoczył że źle się do jego mamy odzywam a dzisiaj zwyzywał siostre cioteczną swojej matki bo coś sie jej czepnęła i co on niby w porządku jest? Jak mnie taki coś denerwuje zwracać uwage o coś co sie sammu robi.:wściekła/y:
 
happy super ze udaje ci sie malego odzwyczaic od smoczka, moja mała wola siku na nocnik i kupke juz robi a smoka za cjiny ludowe nie odda. dzien cały wytrzyma, tylko zasypia ze smoczkiem a potem wypluwa i spi bez ale do zasypiania musowo musi byc "nionio" :crazy:
gosia witaj bardzo wspolczuje sytuacji z bratem my podobny koszmar przeochodzilismy rok temu w wakacje, wojka głowa mocno bolała (chłopak 27lat, ale to moj wojek) i zle sie poczul goraczka jedem szpital potem drugi. mowili ze tętniak ktory moze wybuchnać plakalismy wszyscy, wyszlo ze krzepniecie krwi w mozgu tez dawali male szanse. ciagle sie modlilismy i bogu dzieki juz jest lepiej, lekarze sie dziwia ze stoi na własnych nogach a jego zona całą chorobe w ciąży przechodziła ileż ona miała nerwów kobiecina.
papitka i dobrze zrobiłaś chłop ma stać za swoja kobietą a nie za mamusia i popychać swą kobieta no kurcze co to ma być, woli mame a toba bd pomiatał niech zostaje z mamusią, zobaczymy czy bd mu tak dobrze.

nie pamiętam ale ktoras z mam cos wspomniała ze jej pociecha podczas snu łapała sie za pampersa i mowiła ze boli u nas tez zaczelo sie ze niki mowiła ze ja boli i trzymała sie za siuske i cała czerwona byla i brzydko pachniało i własnie okazało sie ze to infekcja, dostała maść clotrimazol tabletki furagin witamine c i nystatyne i juz jest lepiej.

milena wspominałas coś ze snieg juz u was jest :) u nas jeszcze nie ma czekam na pierwszy snieg i na reakcje Nikolki.
a ja dzis zaczełam dzieciaom prezenty kupowac na swieta, matko ilez ich trzeba szok...
 
papitka lepiej idz do lekarza żeby gorzej się nie porobiło, może rzeczywiście pęcherz;/ a swoją drogą ja też lubię latać bez kapci :-)
liza mi też przydałoby się pójść do fryzjera ale nie mam weny :p A włosy już do łopatek i strasznie mam gęste;/
happymum ale musisz szybko wstawać;/ dobrze że masz trochę wolnego:)
maralai ja np. w ciąży wogóle nie byłam senna:-) zajmowałam się jeszcze córkami siostry w ciągu dnia:-)
Synek dzisiaj spał w południe i przez to zasnął dopiero po 22..
Dobrej nocki;-)
 
hej :) Boooosz ale pizga ;/


Maralai ja calą ciąze z F przespalam, a z O wszystko mnie z rownowagi wyprowadzalo. Boooziu jaka ja wtedy niedowytrzymania bylam.

Happy gratulacje dla Deniska doroslosci. pozegnanie ze smokiem to serio serio nie lada wyczyn. Pamietam jak O sie rozstawal. Latwo poszlo. zabralam.. i niema, ani placzu, ani krzyku..po tygodniu przypadkiem dojrzalam ze O coś kitra miedzy szczytkiem a materacem łóżka swego. No i to byl zapasowy smoczek, ktory ja bylam pewna ze sie zgubił :) jak ja niewiedzialam to on go sobie possał przed spaniem i bylo git. Tak oto moje dziecie szybko ze smoka zrezygnowało.

A F?? byla wersja ze na weselu u wujka zgubił. wszscy goscie "szukali", ale nie znalezli. Jakos to przezył.



wczoraj bylam na zakupach. Misja byla taka zeby kupić chlopakom prezenty i na odwiedki ( swieta ) kupić coś chrzesnicy. Jezusie jedyny.. w tym auchanie to mozna oszalec. metlik mialam co malej dziewczynce kupić. Bo chlopakom to konkretne prezenty. dla F kupilam gre, taką jaką chiał.dla O gorzej. nie bylo tego traktorka wymarzonego.


a co do ilosci dzieci.. bywa ze mam na glowie 3,4,5 czy 6 na raz. tragicznie nie jest... ale tak codziennie miec to ja na chwile obecna dziekuje.
 
Marela-ja do 7mc. Ciągle spałam, , później az do porodu cuagle sprzatalam:)

Madzialena-chodze 4 dni na rano i 2 dni wolnego i później 4 dni 4 na popołudnie i tak w kółko:) nie jest źle:)
RenataT-nam też ciężko idzie bo mały co wieczór płacze i musze chwile obok niego po leżeć i ze smoczkiem to dał buzi i spać:)

Ja wlasnie jadę do pracy:) ostatni dzień i wolne:)
 
Mroźno się u nas zrobiło, za oknem biało od szronu... i dobrze bo już miałam dosyć jesiennej pluchy

Milena oby cód się jednak zdarzył i siora miała córę &&&

Liza u Oliwii zabawa andrzejkowa w piątek:-) i o niczym innym nie gada

Papitka gnaj do lekarza

Happy fajnie, że wypad na festyn udany

Maralai witaj :) w obu ciążach w pierwszym trymestrze byłam bardziej senna ale później za to miałam tyle energii, że szok

Mirabelka zdrówka

Renata fajnie, że prezenty już kupione, ja co jestem w mieście to nie mam jak bo jestem z dzieciakami
 
Chyba się pochwaliłam z tym spaniem...:confused2: bo dla odmiany noc była straszna, w ogóle nie mogłam sobie miejsca znaleźć, a jeszcze Pan Tatuś się na łóżku rozpychał:wściekła/y:
 
reklama
maralai ciążą lubi zaskakiwać :p:p
happymum fajne masz zmiany w pracy:) Też bym tak chciała pracować:) jes
asik u nas też mrozno ale słoneczko fajnie świeci:) zapowiadali że na dniach ma pojawić się śnieg, ciekawe jak synek zareaguje :-)
renata ale masz dobrze że prezenty już pokupowane:) P. wypatrzył sobie samochód zdalnie sterowany i mój D. juz wypatrzył fajny w sklepie, pewnie będą się razem nim bawić:-) a do tego mam jeszcze 4 siostrzenice i 3 siostrzeńców... im zawszę kupuje owoce i po jakiejś kolorowance bo bym nie wyrobiła:p:p
My dzisiaj szybko wstaliśmy, sosik na obiad już się robi:) Muszę poszukać sobie rękawiczki bo wczoraj zmarzłam na dworze:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry