reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No że tak powiem na dworzy jak jest nie powiem bo nie wiem. Dzisiaj mamy wizyte kontrolna z małym bo ciągle chrycha. Syropków nie chce brać od razu je zwraca:-( nie wiem co mam robić.
 
reklama
papitka może pediatra dobierze jakiś inny syropek:) Albo poczytaj czy można go z czymś rozrobić, najlepiej zapisz sobie jakich syropów nie lubi Twoje dziecko i przy następnej chorobie powiedz lekarzowi, ja tak robię:) Mo mały jak miał roczek to dostał antybiotyk w syropie i tez go zwymiotował a że było to zapalenie oskrzeli to dostał w zamian zastrzyki;/
My mięliśmy iść drugi raz na spacerek ale strasznie zimno:-) poza tym synek niedawno był chory lepiej nie będę przeginać:tak:
 
PAPITKA moze lyknie :) a ty kiedy do lekarza?!
MADZIALENA my bylysmy dzis moze 20min na polku do bankomatu i spowrotem :eek:

Ja dzis ulalam troche krwi. Jutro na spacer idziemy odebrac wyniki czyli jakies 10min haha.
 
Mam dosyć- K. wrócił z pracy z gorączką, bólem głowy i ogólnym złym samopoczuciem:no: oszaleję chyba, jak nie któreś z dzieciaków choruje to teraz on
 
Asik24-zdrówka dla K. I oby dzieci sie nie rozchorowaly
Papitka-Powodzenia z syropkami:)
Paulina12-ulalas krwią? Chorujesz na coś? Wrocilam niedawno do pisania tu wiec się nie orientuje:/

U nas dziś ciezki dzień maly strasznie marudny a ja wykonczona po pracy... ide spac... jutro mnustwo sprzatania i zakupy:) a S. Jedzie odebrac nowe autko:)


Pytanie do mam dzieci miedzy 18-24msc. Ile mówią juz wasze dzieciaczki?
 
Asik zdrowia dla pana męza twego :)

Happy F jak mial tyle co Dennis to nie mowił. No ale to Filip...

Oskar mowił coś tam, ale to taka paplaninka zrozumiala dla mnie i dla niego.Mama , baba, tata, ciocia, bibi ( Filip ), ja daj, nie, tak, choc, cici ( kot ) i takie tam proste wyrazy.
przelom był po 2 urodzinach. wtedy to marzylam o ciszy. mowil wszystko.. i duzo.

F dziś ma andrzejki w szkole. O w piątek z przebraniami.
 
Witam Misio jeszcze śpi zasmarkany:-(.

hmm w odpowiedzi kiedy ja do lekarza to odpowiadam nieprędko :-D W sumie brzuch przestal boleć a nie mam kiedy iść bo mój dZin jest tylko we wtorki i czwatrki a ja cały dzień sama z zasmarkanym i zachrychanym kubusiem wiec kiedyś sie przejde. ;D
 
reklama
Witam sie jeszcze z łóżka:) zaraz wstaje i ide kawę robić
Papitka-tylko żebyś nie olala tych bóli
RenataT-dennis też mówi słowa i krótkie zdania np.
Mama choć albo mama daj pić itp.

Dzisiaj muszę cały dom posprzątać.... na samą myśl mi się nie chce
 
Do góry