reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej

U nas nic ciekawego, K. chory ale do pracy poszedł.

Happy młody ma 17 mc i mówi ok 15 słów. Oliwia w jego wieku mówiła już proste zdania np. 'mama daj am'. Każde dziecko jest inne i zaczyna mówić swoim tempie.

Renata udanej zabawy andrzejkowej dla F

Papitka dobrze, że brzuchol przestał boleć ale do lekarza i tak się musisz wybrać
 
reklama
asik zdrówka dla Twojego K., chłopów niestety ciężko zaciągnąć do lekarza, wiem coś o tym:-)
renata udanej zabawy andrzejkowej dla dzieciaczka:-)
My juz po krótkim spacerku musiałam iść do banku a mały nie chciał zostać z babcią:-) U nas ziiimno ale słoneczko jest od rana:-)
 
No to posprzatalam cały dom i mam dosyć...
Dennisek śpi więc trochę spokoju:) zaraz lece smażyć rybe na obiad i całe popoludnie mam zamiar odpoczywać:) S. Pojechał po samochód juz nie mogę się doczekać az wróci i go (samochód) zobaczę:)
Miłego popołudnia wam życzę:)
 
HAPPY jakie autko kupiliscie?
MADZIALENA my tez na spacerze bylysmy tylko prawie 2 godzinnym bo mloda mi sie uspila na polu bo w domu sie nie dalo bo pod nami maja remont i laduja od 8 wiertarkami.
ASIK zdrowka dla K. :) chlop do lekarza nie pojdzie wiem cos o tym, moj to wszystko aspiryna leczy.

No jutro pobudka o 6.20... musze jeszcze zrobic pozadek z podwoziem przed wizyta ;d
 
K do lekarza idzie dopiero jak już nie ma siły z łóżka się podnieść, oczywiście nie chce chorobowego, dostaje antybiotyk i do pracy na drugi dzień

Happy autko się umyje, ważne, że fajne

nic mi się nie chce....
 
hej,
Nie wiem w sumie co odpisac każdej bo pozapominalam ;)

happy- wazne ze autko fajne ;)
Papitka zdrówka dla Kuby
Paulina tzrymam && za wyniki badan ;)
asik- zdrówka dla K.
JuliaUk- jakies mamy napewno znajdziesz

Julka juz nie trzyma pampersa, czyli pewnie jej sie cos snilo lub coś.. wczoraj upiekla konia w piekarniku, poszlam na chwile do wc przychodze a ona mi mowi ze kon jest w piecu bo mu zimno, smierdzialo jakbysmy nie wiem co spalily...
 
reklama
Boze dziewczyny ja juz nie spie... siedze przy kawe i ledwo patrze na oczy... jeszcze ciemno :(

HAPPY jak dobrze bedzieny stali po slubie z kasa to A. chce sobie kupic nowego mercedesa klasy C a mi za poltorej roku klasy A tyle ze musze pocwiczyc na moim VW.

Wlasnie dowiedzialam sie ze dobry kumpel mojego A. i moj mial wypadek w Anglii. Trzy osoby z tego wypadku nie zyja on ma polamane nogi i miednice i w spiaczce jest... chce mi sie wyc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry