reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Widzę że większość @ nawiedziła :-) mi parę dni temu się skończyła i też są te męczące bóle podbrzusza no ale co zrobić:)
asik pozazdrościc takiego błogiego lenistwa:)
mirabelka a jednak infekcja moczowa;/ niech dzidzia szybko wraca do zdrowia:) Jak mój synek miał ponad roczek to tez miał małą infekcję i dziwnie się to objawiło, przez parę dni nie chciał w ogóle nic jeśc aż poszłam z nim do lekarza bo juz się martwiłam, doktorka powiedziała że może być to spowodowane zwiększoną ilością leukocytów w moczu:szok: zrobiliśmy badania i rzeczywiście tak było, dostał Furagin i już na drugi dzięń apetyt wrócił:) Niestety infekcje moczowe to nie przelewki;/
Ja na dzisiaj mam już woolne:-) synek śpi a przedtem szykowałam sałatkę na jutro i nawet upiekłam ciasto:szok:
 
reklama
No to domek ogarnienty:) dziś ciężki wieczór bo pierwszy raz kladlam Dennisa spać bez smoczka....w pokoju narazie cisza wuec chyba zasnął:) teraz tylko jeszcze uszykuje śniadanie do pracy no i kolacja i spać... zmeczona jestem:)
 
hej

Happy witaj spowrotem.Chatke faktycznie sporą macie. Zeby w Polsce pantwo mlodym rodzicom nawet mneijsze dawalo to by luksus był.



Boooosh co za pogoda. Niech ten listopad juz sie konczy. niech juz beda swieta, zaraz po nich kolejne. i wiosna.

zolądek moj sie uspokoił. chwilowo.przy nastepnej akcji musze zrobić badabia jakies.

zaraz z F do kosciola. Boooziu jak sie nie chce. najchętniej caly dzien byl w pizamie przesiedziala.
 
RenataT-w polsce od panstwa nic nie dostaniesz:5

Ja mam teraz przerwe w pracy :)

No i pochwale sie że mój synek przespal całą noc bez smoczka :) i ani razy nie za płakał
 
hej sorcia że tak bez odpisywania wam. Ale pisze do was oto mama singielka.

Było wczoraj mega spięcie miedzy mną a teściową i A sie mi postawił tak że az mnie popchnął i wleciałam na stół. A ja nie pozwole że facet podnosił na mnie rękę wiec pogoniłam teściową i wraz z nią jej synka.:wściekła/y:
 
Papitka- przykro mi ale dobrze ze nie dajasz sobą pomiatac! Napewno dasz sobie radę:) Powodzenia!

Mój synek dziś nie spał w południe ani chwili i zaczyna robić marudzić niedlugo muszę go położyć a tu drugi dzień od zwyczajnia od smoczka
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z PL :)

HAPPY no tak z PL nic nie dostaniesz... My staramy sie o pelne prawa do N. i wyjezdzamy do Szwecji... a powiedz mi planujecie slub z S.?
PAPITKA i dobrze!!! Facet nie moze podniesc reki na kobiete..

Kurde a ja mam chyba grzybice i to tam...na dole... we wtorek ide sobie zrobic badania i dopiero w czwartek do gina.
 
Paulina12-Powodzenia z prawami do małej:)
Tak planujemy ślub sle narazie bez dokladnej daty bo trochę kasy trzeba odłożyć a wlasnie kupujemy samochód.
Wspolczuje kłopotów tam na dole:/ byle szybko przeszło:)
Dennisio drugą noc śpi bez smoczka:) wieczory są ciezkie ale dajemy rade:)
 
hej laski,dawno mnie u was nie bylo nawet nie zagladalam ale chole*a nie mialam kiedy z reszta za duzo mam chyba na glowie:(
dziecko moje co raz czesciej mowi mi jak to bardzo mnie nie lubi,klotnie z mezem,miedzyczasie siostra byla w szpitalu bo spadla z drabiny pieta na sroby poskrecana-roztrzaskana, a teraz brat prawdopodobnie udar (problemy z mowa i pamiecia)po prostu zalabl...wszystko bylo ok a tu nagle bol glowy itd... szpital juz tydzien tam lezy wszystko wraca do normy dzieki Bogu i sile brata:) wiecie co z bratem klocilam sie ale teraz wiem jak bardzo Go kocham,ze zycie bym oddala za niego! czasami nie mam sily np tak jak dzis::(:(:(:(

czasami mam tego dosyc czemu te zycie jest takie ciezkie????:( ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
HAPPY my zaplanowalismy na spontana... jedno slowo i juz ;) kciuki i powodzenia w odsmoczkowywaniu!!!
GOSIA witaj, ja cie nie kojarze. Zdrowka dla brata :)
 
Do góry