reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej dziewczyny ;)

Happy, witaj z powrotem. Kciuki w porzucaniu smoczka, nam sie nadal nie udalo.
Papitka, masz racje skoro Cię udderzył to niech spada..
Paulina i jak po urlopie ?

U Mnie po staremu,u Julki tez. ile sie posmiac idzie przy niej too.. i najlepsze jest jak cos zrobi 'kocham mamo' albo 'plasam' czyli przepraszam ;)
Dzis nie spala w dzien i padla po 18, obudzila sie o 21 i placze i pokazuje na pampersa ze ja boli.. nic odparzonego nie miala, ale posmarowalam jej i zasnela znowu, wiec nie wiem o co chodzi.. zobaczymy jutro.
 
reklama
Hej

Założyłam sobie fejsa ( a raczej edytowałam fikcyjne konto:-p) więc jeśli któraś ma ochotę mieć mnie w znajomych to piszcie pw

Papitka kurczę, przykro mi:-( ale dobrze zrobiłaś poganiając go

Happy super, że tał ładnie idzie Wam odzwyczajenie od smoczka:tak: Damian już od dawna nie ciągnie

Paulina współczuję infekcji, oby szybko przeszła. Pochwal się fotkami z urlopiku:tak:

Gosia też Cię nie kojarzę- dużo się nazbierało złych rzeczy w Twoim życiu- powodzenia

23may jakie to słodkie "kocham mamo":-)


Pytam Damiana "kochasz mamę"- "nie" i mnie przytula:-D
 
Hej.
GOSIA Zyczie niestety nie oszczedza czlowieka. Aby problemy szybko minely.

PAPITKA I dovrze zrobilas.

A co u mnie. Nie pisalam bo duzo pracy przy rysowaniu mialam, nawet nie miałam czasu na ćwiczenia. Ostatni tydzień od poniedziałku do piątku, bylam sama w domu z Bartkiem i Markiem, a w weekend Bartek biegunki dostal. Dzisiaj jest juz dobrze.
 
gosia witam:):)
happymum
my tez próbujemy odzwyczaić synka od smoczka ale ciężko idzie:-) w dzień już nie ciągnie ale w nocy jeszcze musi mieć
papitka kurcze przykro mi że tak się stało no ale nie możesz pozwolić sobie żeby tak Cię traktował;/ wszystko się ułoży
paulina oby infekcja szybko przeszła, niedawno też miałam i teraz raz w tygodniu aplikuję sobie Iladian direct plus zapobiegawczo i już dłuuugo jest spokój:-)
23may słodziutka ta Twoja dzidzia:)
My ju z po spacerku, D. ma dzisiaj wolne ale pojechał do rodziców, robią remont w kuchni także pomoc się przyda:) Wczoraj mięliśmy akcję wieczorem, mój D. próbował obciąć małemu włoski, no i się udało:-) do fryzjera nie chciał iść co z nim weszłam to płakał:-) ale już spokój teraz biega taki łysolek po domu jak na niego patrze to smiać mi się chce:-D
 
Cześć Wam ;-) Ja dziś z 3-jką siedziałam bałagan taki , maaatko , podziwiam matki z 3jką dzieci , siostra była na pobraniu krwi , usg i ktg :-) Lekarz jej sie pyta czy jej płeć powiedzieć , a ona do niego '' mówią że syn , ale licze na cud niech pan nie mówi '' :-D:-D:-D Przydała by jej sie córka ;-)A tak to nic nowego , młoda łobuzuje , śnieg ją zdziwił bardzo ;-);-)

Papitka Co za :eek::eek::eek: Będzie dobrze - nie pozwalaj sobie na taki traktowanie
Gosia Witaj ,, dużo dużo zdrowia !
 
Hejka
Gosia zdrowia i powodzenia!
Papitka trzymaj sie dzielnie i tak jak dziewczyny pisza nie daj sie tak traktowac :no:
Milena cooo tyyyy trojka to duzo??? :o ja podziwiam dziewczyny co maja 4-5-6 dzieci, a sa takie! takze niewiem jak oni wytrzymuja to, jak ja ze swoimi ciekzko mam ogarnac cos...

Jutro zebranie u Hanie, a w czwartek maja zabawe andrzejkowa :-)
sniegu nie ma, czekamy nadal :-)
wlosy u fryzjera dzis podcielam, juz trzeba bylo..... :/ zostaje farbe rzucic w grudniu i bedzie oki :-)
 
Kurcze mam problem. Od południa tak mnie boli podbrzusze ze chodzę zgięta w pół. Nie wiem co to moze być bo do tej pory nie przestało boleć. Jak do jutra nie przejdzie to ide do lekarza bo padne normalnie. Aż mi tam w dół promieniuje. Obym pęcherza nie przeziebiła albo jajników bo przyznam że lubie boso latać.:tak:
 
Papitka-koniecznie idź do lekarza z takimi sprawami nie ma żartów:/
Msdzialena-Dennisek też nosił smoczka dzień i noc ale zabrałam drastycznie z dnia na dzień:)
Liza- ja juz bym chciała drugie dziecko ale mój S. Nie czuję sie jeszcze gotowi

My dziś bylismy na festynie swiatecznym i bylo super:) mały sie wybiegal:) ja powoli padam na twarz a jutro znów pobudka o 4:30 i praca ale za to środa i czwartek wolne:)
 
MILENA na kiedy siostra ma termin? Ja tez podziwiam matki trojki dzieci, i matki dwojki z mala roznica wieku. A te co maja jeszcze wiecej dzieciaczkow to juz wogole
PAPITKA do gina juz!!!!! A. sie oddzywal?
HAPPY 4.30??????!!!!! :eek::eek: o boziu... ja jutro musze wstac o 6.50 a w czwartek o 6.20 i na sama mysl mam dosc.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, wczoraj dołączyłam do Was i czas może w końcu się udzielać po mału:)
Też tak macie/ miałyście że początek ciąży to jedno wielkie zmęczenie i ciągła nieodparta chęć spania?;/ już nie wiem co ze sobą robić...
 
Do góry