reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A właśnie miałam pytac o przepis na te placuszki:) mialam robic ale mam tylko w domu danonki te po 10 miesiacu i one są naturalne a nie waniliowe.
U mnie dzis kuzynka(córka siostry mojej mamy) czyli najblizsza urodzila dzis core, cc 3800 i 57cm czarne bujne wloski:) aż mi się zamarzylo drugie ;D też tak macie?:p
MILENA jakie masz to krzeselko?:) może odkupie od Ciebie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cayoka, ja gdy widze male dziecko absolutnie nie mysle o drugim, jednak to nie dla mnie, nie czuje tego :dry: i im Bartek straszy tym bardziej upewniam sie w tej decyzji
 
Cayoka- moja dokladnie z takimi wymiarami sie urodzila jak twojej kuzynce ;)
Anula- a gdyby jednak sie wydarzylo?;) i bylaby druga dzidzia? Ale w sumie jak Bartek nie lubi takich maluchow to nie wiadomo :p

Tak sie objadlam ze masakra.
Siedzimy w parku. Slonko naeet sie przebilo wiec spacer w sam raz. Zaraz szaro sie zrobi i noc kolejna.. ;)
 
Ja właśnie wróciłam z mama z zakupów, na cmentarz jednak pójdziemy jutro. Szkoda mi P. bo dzisiaj tak fajnie było na dworze a on bidulek musi siedzieć w domu:( To już chyba tradycja co roku przed dniem wszystkich świętych on jest chory;/

anula
gratuluję :)
paulina mały jest mocno przeziębiony i ma zaczerwienione gardło, a że u nas w rodzinie angina panuje, wszystkie dzieciaki chore to dostał antybiotyk;/ Wszyscy chodzimy do tej samej doktorki i spytała się czy miał kontakt z kuzynostwem, po za tym szmerki już się pojawiły;/ na razie poprawy nie widzę ale antybiotyk ma do wtorku także liczę na poprawę:)
cayoka ja też tak mam, ostatnio się na tym przyłapałam :p Niedługo siostra rodzi to polatam sobie z wózeczkiem:)
 
skorzystam dzis z tego przepisu ;p chociaz Julka sie i tak nie tknie nawet.. Nic nowego nie sproboje, zyje parówkami, mlekiem i monte..

dzis rano na nia krzykłam a ta do mnie ' mamo mikołaj patrzy, jestes niegrzeczna' hahahahaha
dzis u nas słoneczko, a ja niestety w pracy.. jeszcze jutro i wolne.

Anula mam tak samo, im Julka starsza tym bardziej nie chce drugiego.. jedno mi wystarczy w zupełnosci. Julka sie musi zadowolic kuzynami ;)
 
Magda, gdyby sie przytrafilo jakos by bylo ale wierze ze nie zaliczymy drugiej wpadki:-D
Madzialenka zdrowka dla P. Bartek mial angine miesiac temu nawet przelykac nie mogl wymiotowal od razu, goraczka 39.8 i mial 10 zastrzykow po 2 dziennie.
23may u nas podobnie z jedzeniem, mm tez pije 2 razy dziennie. fajnie ze ktos mysli tak jak ja:-D Bartek dzieci malych nie lubi, z reszta dzis juz narzekal ze nie pojedzie dzidzi ogladac
 
23may hehe fajna ta Twoja córa:-) mój ostatnio parówki to jadłby codziennie na śniadanie;/
anula mój łobuz ma gardło trochę zaczerwienione ale jak bym z nim poszła dwa dni pozniej to już by były początki anginy;/ apetyt na szczęście ma co chwilę coś je :p

Co do tych placków to robiłam takie ale z serkiem Vitello brzoskwiniowym z biedronki, pycha są:) Może dzisiaj zrobię:)
 
Madzialena, Bartkowi dzien wczesniej nic nie bylo, rano wstal goraczka 38 pozniej przed poludniem prawie 40 mial do tego dreszcze, zwymiotowal syrop p.goraczkowy, czopek zbil goraczke do 38. ja do tej pory tylko dwa razy chorowal i za kazdym angina i zastrzyki.
Bartek parowek nie lubi moze ze 3 zjal ale to gdy byk mlodszy, wedlin tez nie je, jeszcze nigdy kanapki nie zjadl:dry:
 
Ja uwielbiam malutkie dzieci :) ale muszę najpierw zatęsknić żeby mi się znów zachciało ;) póki co dwoje moich dzieci jest planowanych, z taka różnica jak chciałam :-)
Teraz siostra urodzi to się nacieszę ;)

A jeśli chodzi o jedno dziecko, to ja sobie nigdy nie wyobrażałam nawet. Dwa conajmniej :-)
 
reklama
Ja nie ukrywam mnie dzieci nie kreca zwlaszcza takie malutkie.
jeszcze nie urodzila, lekarka mowila ze jesli do 18 nie urodzi zrobia cc ale nie wiem czemu bo brat tak przejety ze nie idzie sie z nim dogadac:tak:
 
Do góry