reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

PAULINA ja tak samo haha kucyk dobry na każdą pogodę. Szybko i wygdonie. Teraz grzywka mi odrosła więc nawet jej nie muszę układać tylko zaczesuje wszystko razem :p może jakaś zmiana na wiosnę przydałaby się :)
 
reklama
Co do włosów ja właśnie miałam w maju obciete z tyłu krócej z przodu dłużej ale jak zaczęły odrastać to strasznie mnie wkurzały bo brzydko to wyglądało więc wyrównałam przód do tyłu i myśle żeby już zapuścić ale jak widzę na krótko ładnie obciete babki to aż mnie korci.

Na obiad dzisiaj u mnie roladki schabowe w sosie serowych wole w pomidorowym ale nigdzie nie ma w ogóle sos tylko w jednym sklepie znalazlam na całe socho.:wściekła/y: i do tego sałata z sosem włoskim. No i pare mielonych jakby młodemu nie smakowało ;D Zawsz trzeba mieć doś na wszelki wypadek.:tak:

Kubuś śpi już od godzinki mam nadzieje że wstanie ok 15

Pogoda przepiekna ja płaszczyk wyjęłam ciepły ale nie ocieplany na maksa bo jest tak cieplutko że roztopić sie można. A kurde jeszcze w domu musimy posiedzieć az mi szkoda ze muszę go trzymac w chacie.
 
Hejjj.

Hehe dobre sa takie kretaczki :p historie jak z ksiazki :p

U nas dzis slonko swiecie ale mocno wieje i co jakis czas pada. T juz wrocil z pracy czekamy jak mala wstanie i wyruszamy gdzies w miasto:)

My dzis na obiadek skromnie pomidoroweczka :D
Papitka- mmniammm ;)))

Zjadlabyn jakies ciacho.. Moze jak wrocimy to cos wytworze :)

Ogolnie to nudy;//// jutro wpollokatorzy wracaja;// a tak fajnie bez nich bylo...
 
HAPPY teraz doczytalam. Chodzilo ci pewnie o pam_xx_pam? Pamietam ja..
SANDRA lez :) ja bedac w ciazy mialam skaranie jak musialam gdzies wstac. Tak to caly czas spalam.
MAGDA ja tez czekam az mi dziec wstanie i lecimy na obiad.
 
helloł.

zdychająca jakas jestem dziś. apteka jak na zlosc zamknieta, albo to ja sie obejrzalam jak juz zamkneli ;/ wszystko mnie boli.

co do trollowania. nasrane mają ludzie w glowach zeby wymyslac na swoj temat niestworzone rzeczy. Ciąze jeszcze rozumiem... ale strate?? z Trynkiewiczem do jednego pokoju bym zamknela. Bo tam juz nawet leczyc co niema.

wiosennie dzis u nas. ok 10 st, ale wszedzie woda. nasze podworko jak bagno, droga pozal sie boze. traktorami jezdza, bloto po pas, gdzieniegdzie snieg z blotem.


na obiad kotlety rybne i surowka z kiszonej kapusty. I kebaby dla chlopców. Ł chlem do kebaba z piekarni przywiozł wiec bedziemy szalec :)
 
papitka my tez siedzimy w domku z powodu choroby także nie jesteś sama:) Jak widze że za oknem taka ladna pogoda to az chce sie wyjść, mały na szczęście nie dopomina się spacerów, w ciągu dnia siedzi w zabawkach
Synek właśnie zasnął, ja nastawiłam pranie, ogólnie nuuudy:-) mnie tez korci żeby upiec jakies ciasto, może zrobię zebrę, wszystkim smakuje:)
 
Dziewczyny tak piszecie o cieście, że sama nabrałam ochoty żeby coś upiec. Julii przeszła już nietolerancja laktozy więc mogę wszystko jeść! :)
 
reklama
Kurde ja tez sie nazarlam jak prosie znow, pokara mnie za to pewnego dnia :D

Sprzatany dzisiaj jak szalone z siostra, jeszcze pranie dzisiaj do zrobienia, i jest co bo Jajko obsrakal dzisiaj caly swiat :D Siedzial sobie w lezaczku, usmiechniety, zadowolony, chcialam go podniesc, i czuje takie mokro pod palcami, myslalam ze sie spocil, a tu taka zolta plama na kocyku pod nim :D Patrze dalej na plecki a Janek obsrany po same pachy :D I nie zebym go nie przewijala przypadkiem pol godziny wczesniej :D

Tez chcialabym piec ale jestem beztalenciem piekiarnikowym. Co nie pieke to spale :D Tzn slodkosci, mieso w porzadku. Te babeczki to tez tragedia by byla wiec nie robilam :D Mysle ze pozostane klientka cukierni po wieki wiekow :D
 
Do góry