reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

PAPITKA czyli 15h dziennie? Moze byc ci ciezko. Moja mama do sierpnia byla kierowniczka sklepu alkoholowego 24 godzinnego tyle ze to byla praca po 12h i nie zla tyraczka byla. Wiele dziewczyn po paru dniach poprostu nie przychodzilo do pracy.
LIZA ja w wakacje robilam test ciazowy bo dwa dni sie spozniala... zreszta wiecie :D
 
reklama
Hej

Spirala niby fajna rzecz bo zakładasz i masz na dłuuugo spokój ale jakoś nie jestem do tego przekonana. Biorę tabsy od urodzenia Oliwki z małą przerwą "na Damiana" i jest ok.

I tak jak Liza i Paulina mam ustawione przypomnienie w tel

Idę zaraz na zebranie do szkoły... będą gadać o kursie tańca nowoczesnego i O. chce chodzić
 
Wiecie ja już więcej dzieci nie planuje więc brać na dłuższą metę tabsy to nie bardzo. I żeby było jasne nie planuje już w ogóle nie to że w najbliższym czasie;D:-D

Kuba dalej śpi
 
hej :)

Asik co ja bym dala zeby u nas w szkole byly jakies dodatkowe zajecia dla dzieci. F bym na coś wyslala, zeby zajecie mial.

Co do spirali, tabletek, czy innego czegoś.. nie uzywamy nic :) jakis czas bralam tabsy, ale bardziej na uregulowanie mi okresu i niby mialy mi pomoc z moim napieciem ( bywalo ze Ł sie mnie bał :D ).teraz idziemy na zywioł. Nie zebym chciala bejbi.. ale planowac tez nie lubie :) chcialabym trzecie , ale jakos tak.. zeby ktoś za mnie ponosił.. bo wizja ze ja znowu przytyje prawie tyle co teraz waze mnbie przeraza, i kregoslup, a i coraz starsza jestem.. i ta wies, wszedzie daleko, a jak bede gruba to nie dosc ze daleko to i dlugo sie toczyc bede.
chociaz kto wie?? jak zrobimy pokoje na gorze, bedziemy mieli wiecej miejsca .. hm..


F dziś w domu byl. biegunke w nocy mial. dla spokoju został. O do p-la poszedł. w nocy nie kaszlał.
a ja sobie coś zrobilam ze stopą. zeby nie bylo ze mi nic nie jest.
koty swoje karmilam i schodzilam z chodnika no i jak nie padne na facjate.wujek i siasiad widzieli. ubaw po nery mieli. a mi az kolorowo z bolu przed oczami sie zrobilo. zeby to kostka.. a to stopa.

za dwa tyg do Torunia. Brakuje zebym na jednej nodze tam kustykala ;/
 
Ostatnia edycja:
RENATA ja narazie nie moge pozwolic na zajscie. I wsumie nie chce.
LIZA ja tez do gina chodze na nfz, ciaze tez prowadzilam u gina na nfz :)
 
Paulina za spirale i zalozenie zaplacilam 400 zl, moj gin kupuje hurtowo te spirale :D Chodze do niego na nfz, ale spirale zakladalam prywatnie.

A co do planowania w najblizszej/dalszej przyszlosci, to nie planuje. Czasami chce, czasami mi sie odechciewa :zawstydzona/y:


Nie moge sie polapac na forum :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Cześć laseczki

Zajęcia z tańca zapowiadają się super:-) trenerka ma sporo sukcesów na koncie nie tylko w PL ale też za granicą, tańczyła ze swoją grupą ( zabijcie ale nie pamiętam nazwy) na stadionie na euro 2012, teraz będzie w grudniu na miss polonia i w sylwestra we Wrocławiu. Zajęcia 2 razy w tygodniu, koszt miesięczny 50 zł. Oczywiście Oliwia b. chce chodzić:happy:

Co do planowania dzieci to my już "produkcję" zakończyliśmy na naszej dwójce;-) mamy parkę i wystarczy

Renata zdrówka dla Was
 
reklama
hejka :)

renata zdrowka i oby stopa przestala bolec :-)

My dzieci juz nie planujemy :p mamy trojke a na dzisiejsze czasy to i tak duzo :p
niby na poczatku to male wydatki ale potem jak zaczyna sie szkola to mam juz tyle wydatkow ze starszakami ze mnie przerazaloby miec wiecej dzieci jeszcze... :nerd:
 
Do góry